ساخت خانه خود را به ایستادگی کردن برای خریداران است که کلید برای بستن معامله در موقع. یکی از غیر منتظره عامل است که می تواند این مشکل ؟ روند. وجود دارد برخی از معشوق (و بی انتها) به نظر می رسد که بسیاری از مالکان عشق ورزیدن است. اما هنگامی که شکارچیان خانه نگه دارید از دیدن همان ساختگی سبک déjà vu اثر فعال موثر در خاموش کردن خریداران علاقه. آگاه بودن از این turn-offs می تواند کمک به فروشندگان جلوگیری از این روند خسته دام.

زیر, کارشناسان املاک و مستغلات وزن در روند محبوب است که خریداران بیش از.

هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند ترد جلا نگاه یک آشپزخانه سفید — که احتمالا به همین دلیل بسیاری از ما آنها را داشته باشد. اما دیدن این سفید آشپزخانه بارها و بارها شروع به جلوگیری از خریداران. کریستینا بلا, بنیانگذار هیچ خالی بندی صفحه اصلی در آتلانتا می گوید وجود دارد را حل آسان برای این کار: رنگ خود را از جزیره و یا کابینت سایه ای از خاکستری یا سرمه.

“همه هنوز هم دوست دارد [آن رنگ] رنگ سال با Sherwin ویلیامز و سپس پنتون,” او می گوید.

2. غیر عملی تجهیزات روشنایی

روشنایی در حال طراحی یک عنصر است که می تواند ترک قدرتمند برداشت. اما اگر یک خریدار می بیند خارج از جعبه لامپ یا چراغ این ایده از خرید وسایل جدید به جای آنها می تواند احساس دلهره آور است.

“چند خانه های جدید بسیار مدرن روشنایی در یک گرم و نرم و بدون احتیاج روشنایی می گوید:” نشویل مبتنی بر مسکن ژاک Opheim. “این درایوهای خریداران [دور] از آنجا که آن را سرد به نظر می رسد اما شما واقعا نمی توانید روشنایی مورد نیاز شما می خواهید برای سرگرم کننده توپی از خانه خود را.” با آشپزخانه اغلب در خدمت به عنوان یک نقطه فروش اصلی یک خانه, شما نیاز به مطمئن شوید که خریداران می توانید آن را ببینید. درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی نمی تواند جایگزین قابلیت های اینجا.

مترو و کاشی به نظر می رسد به رفتن دست در دست با سفید آشپزخانه. من یک فن بزرگ از آنها (من در خود من در آشپزخانه و حمام) اما خریداران می خواهید برای دیدن چیزی تازه است. شیرین Sarikhani بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سیاتل صحنه به فروش شاهد نوع دیگری از کاشی را بیش از.

“روند جدید است که با اضافه کردن علاقه [با] کاشی بیشتر تزئینی,” او می گوید. کاشی کاری همواره سعی و واقعی طراحی, عنصر است که می توانید برنده بیش از (و یا کاملا بیگانه) خریداران. معلوم شکارچیان خانه نمی خواهید همان چیزی که — آنها می خواهند کاشی که واقعا wows.

باز کابینت تنها داغتر ساخت بسته کردن cabinetry به نظر می رسد مورخ. هنگامی که خریداران تور یک خانه آنها به دنبال راه هایی برای سفارشی کردن آن را به تناسب نیازهای خود و زیبایی بدون نیاز به تعمیرات اساسی ، می گوید شیکاگو مسکن امی وو “[قفسه باز] ایجاد راه اندازی کامل برای کسانی که عشق بزرگ دکور گزینه و باز احساس می کنم که باعث می شود فضا (و صاحبان آن) به نظر می رسد بیشتر دعوت و قابل اعتماد است.” از هر فرصتی برای خریداران به تصور نمایشگاه شخصیت خود را کلیدی است.

5. چند بیش از حد بسیاری از جزئیات طراحی

خریداران با احتیاط بسیار تلطیف آشپزخانه ها نه فقط به این دلیل که سبک های مناسب ممکن مورد نظر خود را اما همچنین به این دلیل آن می تواند مقدار زیادی از پول و تلاش برای تبدیل آشپزخانه به یک طراحی جدید است.

“ما در حال شروع به دیدن sleeker و حداقلی cabinetry است که منجر به مدرن و ساده نگاه” وو می گوید. “این سبک حذف دسته و تاج قالب.”

فروشندگان در حال پیدا کردن راه هایی برای به تن کردن سبک خود را و از بین بردن بسیار شخصی جزئیات به طوری آشپزخانه خود جذب بیشتر خریداران بالقوه است.

6. یک تسویه حساب یک ترفند

املاک و مستغلات کارشناسان معتقدند که هدف از آشپزخانه در حال تحول است. در حالی که آشپزخانه از گذشته در خدمت به عنوان مراکز فرماندهی امروز همه آنها در مورد انهدام است. “آن را مانند جزیره ای است که در آن هر کس آویزان کردن در حال حاضر برای سرگرمی” بل می گوید. “این دو barstool جزیره دیگر آن را چهار تا شش.”

شیرین موافق و بر نیاز برای آشپزخانه به ارائه یک فرار. “مردم در حال رفتن بیشتر و بیشتر برای barstools که بیشتر راحت و ‘lounge-y” … به دلیل این است که تبدیل شدن به بیشتر از یک محل راحت برای معطل دیگر.” خریداران می خواهید برای دیدن یک جای دنج برای جمع آوری یک فرمت از دفتر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im