6 قوانین برای راه اندازی یک ادویه کشو

می خواهید برای دریافت اساسا محتوا راه قبل از این مقالات آمار سایت ؟ مشترک شدن در مجله چاپ ما که در آن ما کشف یک موضوع واحد در هر ماه است. این زمان در اطراف: چگونه برای شروع یک ادویه جمع آوری و قرار دادن آن را به استفاده از.

وجود ندارد یکی از راه های مناسب برای سازماندهی ادویه کابینه/کشو/گنجه. اما وجود دارد برخی از غیر negotiables برای ساخت یک مجموعه است که با این نسخهها کار برای—و نه در مقابل شما. در اینجا ما لیست:

1. آن را نگه دارید دور از اجاق گاز خود را.

گرما باعث ادویه جات ترشی جات به کاهش سریع تر است. بنابراین اگر شما در حال ذخیره سازی مجموعه خود را بالای اجاق گاز خود را و یا در نزدیکی یک رادیاتور, آن را احتمالا بهترین برای تنظیم مجدد.

2. بازی شیر یا خط هر چیزی که شما نمی توانید به یاد داشته باشید با استفاده از. شما نمی خواهد آن را از دست.

حتی اگر خود ادویه جات ترشی جات در جای خنک و تاریک آنها در حال بهبود با سن. بنابراین اگر شما مطمئن نیستید که در آن شما خرید که پودر خردل و یا زمانی که شما با استفاده از آن شانس هستند آن دیگر معطر به هر حال.

3. شما نمی نیاز به یک میلیون ادویه جات ترشی جات.

پیدا کردن آنهایی که شما را دوست دارم (اتمام برخی از این لیست شخصی از آشپزخانه تست ویراستاران برای برخی از الهام) و ترک دیگران برای بقیه از ما. اگر دستور شما از زیر تماس برای یک مقدار کمی از ادویه است که شما نمی توانید تصور کنید که تا به حال دوباره با استفاده از جست و خیز آن است.

4. بهینه سازی فضای شما کردم.

اگر شما یک pull-out کشو برچسب تاپ بنابراین شما می توانید پیگیری موجودی خود را و یا سرمایه گذاری در یک کشو قرار دادن به طوری ادویه جات ترشی جات می توانید در دو طرف خود را. اگر شما با استفاده از یک قفسه برچسب زدن به طرف شیشه و خرید یک تنبل سوزان یا محکم قفسه برای ساده ترین دسترسی داشته باشید.

5. هر سازمان و روش بهتر از هیچ سازمان و روش.

برخی از مردم می خواهم به ترتیب حروف الفبا در حالی که دیگران طبقه بندی بر اساس نوع (فلفل گرم, پخت ادویه جات ترشی جات, آروماتیک, گیاهان بقیه) منطقه از جهان و یا تعداد دفعات استفاده. فکر می کنم در مورد آنچه باعث می شود بیشتر حس برای شما پس از آن یک سیستم و به شدت تشویق هر کس دیگری های کشو برای قرار دادن شیشه های عقب در نظر گرفته شده مکان مبادا آنها از دست دادن امتیازات خود را.

6. خرید مجموعه ای از استاندارد کوزه.

مطمئن شوید که آنها به تشویق گردش (ما مانند 2-ouncers) و که شما می توانید یک قاشق چای خوری داخل. شیشه مواد انتخاب کند که بهترین کار برای حفاظت از ارزش خود کالا.

خرید آن: 24-بسته 2-هر اونس قالب های شیشه ای 29 دلار در آمازون

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>