6 چیزهایی که هر صاحب خانه باید بدانید در مورد جایگزینی لوازم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

روز یادبود مبارک! از آن زمان به یاد داشته باشید قربانی و تشکر از نظامی ما مردان و زنان برای خدمات خود را. (با تشکر از شما, با تشکر از شما, با تشکر از شما!) به صورت های مختلف و دلایل ناشناخته آن هم زمانی که بسیاری از خرده فروشان ارائه برخی از عمده فروش — به خصوص در لوازم. در صورتی که شما در بازار برای یک یخچال و اجاق و یا ماشین ظرفشویی (و یا شما فکر می کنم شما ممکن است در بازار مدتی به زودی) ما گرد کرده ام تا بزرگترین و مهم ترین چیزهایی که مالکان باید بدانید. اجازه بدهید با یک نگاه.

مرتبط با: راهنمای نهایی برای هر آشپزخانه و فروش خانه اتفاق می افتد این آخر هفته روز یادبود

در اینجا شش چیز هر صاحب خانه باید بدانید در مورد جایگزینی لوازم خانگی.

1. وقتی که آن زمان به خرید یکی از جدید

در حالی که آمار نشان می دهد که وسایل باید یک عمر در حدود 10 تا 15 سال این اعداد بر اساس زمانی که مردم به طور معمول آنها را جایگزین و در چه مدت آنها در واقع آخرین. اگر وسایل خود را در حال زمزمه همراه وجود دارد بدون نیاز به آنها را جایگزین. زمانی که دستگاه نیاز به تعمیر وجود دارد روشن قاعده کلی: اگر هزینه تعمیر (قطعات به علاوه نیروی کار) است نصف یا بیش از قیمت جدید لوازم خانگی از آن زمان به خرید بروید.

2. آنچه برای بررسی قبل از اینکه شما حتی تماس Repairman

اگر شما می خواهید به سعی کنید چیزی قبل از اینکه شما آن را جایگزین (رای ما!) تماس بگیرید و یا یک نرم افزار برای آمدن نگاهی وجود دارد چند چیز شما می توانید بررسی کنید.

شما باید خیلی هرگز پرداخت برچسب قیمت جدید لوازم آشپزخانه. در نظر گرفتن هر آنچه که ذکر شده به پریدن کردن نقطه به خودتان یک ایده است. و به یاد داشته باشید همه از این نقاط است.

برخی از بهترین معاملات در این آخر هفته

4. مهم انرژی چیزهای

آن را در سال 2020 در حال حاضر و مصرف انرژی را باید بالا از ذهن است. اگر نه برای این سیاره خاطر پس از آن به خاطر قبض خود را. تولید کنندگان لوازم خانگی آن را آسان برای رسیدن به nitty ریگ دار. در اینجا چیزی است که به دنبال.

5. اینکه آیا یا نه شما باید دریافت تمدید کارت

Spoiler: شما باید نیست! مهم نیست که چگونه مداوم فروش شخص است که شما به آن نیاز نیست. اول از همه لوازم خانگی خود را می آید با گارانتی و در بالای آن, بسیاری از کارت های اعتباری در حال حاضر ارائه حفاظت اضافی (با کارت خود را به ببینید!). به علاوه مطالعات نشان داده اند که تمدید ضمانت نامه ها به ندرت به ارزش پول است.

6. چگونه به خلاص شدن از لوازم قدیمی خود

اکثر خدمات تحویل و یا نصب خواهد مسافت دور خود, پیر clunker. اما مطمئن شوید که به بررسی کنید و مطمئن شوید که شما در حال شارژ بودن فوق العاده است. آنها ممکن است به شما بگویم آن را فوق العاده صد دلار یا بیشتر اما شما معمولا می توانید آن را به صورت رایگان در پرتاب.

شما برای خرید لوازم جدید در هر زمان به زودی ؟ هر گونه سؤال دیگر ؟ ترک آنها را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>