ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر چه بسیاری از Airbnb میزبان نبوده است فوق العاده پر مشغله این چند ماه گذشته آنها معمولا این کار چالش برانگیز از چرخش در اطراف یک برنامه به طور بالقوه کثیف فضا در یک مقدار کوتاه از زمان. آنها برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن همه چیز و می توانید آن را راه اندازی دوباره این چرخه ادامه پیدا کند. با کمی بیشتر خرابی بیش از حد معمول ما قادر به گرفتن تا با چند میزبان به صحبت در مورد محاکمه و درست کلاهبرداری. در اینجا هفت هوشمند تمیز کردن راهنمایی که شما باید سرقت های خود از.

1. استفاده از روغن های ضروری برای خنک کردن تخلیه.

Marni Mervis که صاحب یک Airbnb خارج Joshua Tree National Park با استفاده از روغن نعناع در سینک برای دفع بد بو کشیدن. “با مهمانان دور خود مانده مواد غذایی پایین دفع این واقعا یک راه ساده برای اطمینان از آشپزخانه باقی می ماند بوی رایگان,” او می گوید. “نعناع همچنین سود بازداری برخی از مخلوقات به طور طبیعی یافت شده در بالا-چشم انداز صحرا.”

2. استفاده از سرکه به descale چیز و خلاص شدن از شر آب سخت ایجاد می کند.

کاترینا Love Senn ترجیح میدهد با استفاده از غیر سمی و سازگار با محیط زیست پاک کننده بدون مواد شیمیایی در هر زمان ممکن است در Airbnb. برای رسوب او را پر می کند او با کتری قسمت مساوی آب و سرکه اجازه می دهد راه حل برای نشستن به مدت حداقل یک ساعت. “با یک مسواک یا مشابه حذف هر گونه خیره بیت سپس جوش کتری بریزید و دور آب,” او می گوید. برای خیره رسوبات او توصیه می کند ترک این راه حل در آب به مدت یک شب. نرم افزار نکته: شما همچنین می توانید با استفاده از سرکه به descale خود را, ماشین ظرفشویی, ماشین قهوه ساز و لوله ها و سر دوش.

3. پاک کردن شراب قرمز ریخته و با شراب سفید.

به عنوان یک Airbnb میزبان کارن بوتا می گوید: او اغلب می آید در سراسر مزاحم لکه شراب قرمز. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک زباله به ریختن شراب سفید بیش از یک شراب قرمز نشت اما آن را بسیار ارزان تر از نیمکت جدید را پوشش می دهد و یا سفره. پس از پرتاب شراب سفید بر روی سطح آسیب دیده لایه نمک بیش از آن را به رسم باقی مانده لکه. “هر آنچه که شما انجام نمی مالیدن آن است که تنها رنگ به پارچه می گوید:” بوتا.

4. ذوب موم شمع drippings با آهن.

پس از موم شمع خشک در سفره و یا آشپزخانه کتانی بوتا نشان می دهد آوردن آهن خود را. به سادگی قرار دادن یک حوله کاغذی بیش از آن میگذرد و سپس حرارت آن را به آرامی با آهن. خوب به عنوان جدید!

5. با استفاده از یک غلتک کهنه به پایان خلاء شغل.

اگر شما می خواهید به نقطه تمیز کردن فضاهای کوچکتر مانند یک آشپزخانه فرش و اثاثه یا لوازم داخلی اتاق ناهار خوری از گرد و غبار و یا مو برای رسیدن به یک غلتک کهنه. Airbnb صاحب ناتان کلر می گوید او با استفاده از خود را برای ولگرد ذرات در خلاء نمی گرفتن. “این کوچک و ارزان ابزار می توانید انتخاب کنید تا نه تنها کهنه اما همچنین مو و گرد و غبار و بسیاری از چیزهای دیگر که پشت سر سمت چپ توسط مهمان,” او می گوید. “اگر مهمان قبلی تا به حال یک حیوان خانگی یک غلتک کهنه کار بزرگ را انتخاب کنید تا موهای حیوان خانگی کردن مبلمان و منسوجات و آن را نیز به راحتی قابل تصرف شخص.”

مرتبط با: ساده ترین و هوشمندانه ترین راه برای تمیز کردن صفحه نمایش پنجره

6. DIY یک راه حل تمیز کردن با پوست مرکبات.

به صورت ساده و تازه و معطر و تمیز کردن راه حل خود را ذخیره کنید لیمو و پرتقال و قرار دادن آنها را در یک شیشه یا سرکه سفید یا ودکا و اجازه دهید آن را استراحت. “پس از یک روز یا بیشتر آن را می سازد یک بو تمیز کردن راه حل می گوید:” Airbnb میزبان Saurabh لیورپول.

7. بخار تمیز کردن داخل فر.

شما در حال حاضر ممکن است بدانید در مورد قرار دادن سرکه یا لیمو را در یک کاسه با آب برای تمیز کردن مایکروویو خود را. اما لیورپول می گوید او با استفاده از همین اصل را به راحتی تمیز کردن داخل خود را فر. “آب تبخیر می شود و رسوب در دیواره بنابراین ساخت آن را بسیار آسان برای تمیز کردن,” او می گوید.

اشلی آبرامسون

نویسندگان

اشلی آبرامسون یک مامان/نویسنده هیبرید زندگی در شهرهای دوقلو. او اغلب می نویسد در سلامتی مادری و فرهنگ و مکان های که در آن آنها را قطع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im