7 خلاق اشکال-دافع محصولات برای فضای خود را در فضای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با بهره گیری از خارج از منزل بزرگ است که یکی از بهترین قطعات از تابستان است. از barbecuing به اردو به سادگی جرعه جرعه پاسیو کوکتل وجود دارد هیچ چیز بهتر از صرف وقت در خارج. اما مهم نیست چقدر سخت تلاش ما برای ایجاد کامل, هوای آزاد, واحه همیشه وجود دارد چند مزاحم مهمان که همیشه نشان می دهد تا ناخوانده مانند پشه ها و اشکالات دیگر. وجود دارد کاملا چند از محصولات است که می تواند کمک به نگه داشتن آفات ناخواسته از حزب. در زیر ما گرد کرده ام تا هفت از بهترین اشکال مواد دافع حشرات هستند که به عنوان هوشمندانه آنها موثر هستند.

1. جیمز مدیسون شل و ول چوب

ما کاملا با وسواس این باهوش شل و ول چوب. ساخته شده با گل میخک, گل شمعدانی, تگزاس, سرو سنبل هندی و دیگر مواد تشکیل دهنده و لذتبخش معطر چوب نگه داشتن اشکالات در خلیج بدون آسیب رساندن به جمعیت های محلی از زنبور عسل. حتی بهتر و جذاب سازگار با محیط زیست در بسته بندی باعث می شود آنها را به اندازه کافی زیبا به عنوان یک میزبان هدیه.

خرید: James Madison شل و ول چوب $38

2. Neatmaster Pest Repeller الکترونیکی پلاگین در

3. حلق آویز حباب شیشه ای شمع سنبل هندی

4. دافع پشه سپر فانوس

5. دافع پشه, دستبند

فراموش نکنید کسانی که مهم اسپری! این نابغه اشکال-دافع دستبند ساخته شده با مواد طبیعی مانند سنبل هندی و سنبل هندی می تواند تضعیف بر روی مچ دست به صورت on-the-go آفات حفاظت. آنها همچنین ضد آب, بنابراین شما می توانید آنها را بر روی یک قایق و یا در حالی که شنا کردن در یک حشره دریاچه.

خرید: دافع پشه, دستبند, $18

6. Thermacell پاسیو سپر

یکی دیگر از گزینه خوبی برای فضاهای بزرگتر است که این پاسیو سپر که در دسترس است در چهار رنگ های سرگرم کننده (ما جزئی به سبز). این کم رنگ سپر ایجاد 15-پا پشه-منطقه بدون deet و یا باز کردن شعله های آتش و محافظت از فضای خود را تا 12 ساعت.

خرید: Thermacell پاسیو سپر $25

7. سازگار با محیط زیست-درمان, هوای آزاد, کنترل آفات اسپری

برای جلوگیری از اشکالات از همیشه infesting فضای خود را در فضای, سعی کنید این حیوان خانگی دوستانه آفات اسپری. ما عاشق که از این اسپری استفاده نمی کند هر گونه مواد شیمیایی خشن بنابراین شما می توانید اسپری فضایی خود را و بلافاصله لذت بردن از بودن در خارج از منزل بدون انتظار برای آن را به خشک. متصل به طور مستقیم به یک شلنگ و اسپری خود را تمام حیاط تا 5000 فوت مربع. تا زمانی ‘skeetos!

خرید: محیط زیست-درمان, هوای آزاد, کنترل آفات اسپری $35

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im