ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کار Netflix تکرار کنید. بین زوم تماس و شبانه تلویزیون زل زده بسیاری از ما می تواند با استفاده از نور آبی ، اگر شما به دنبال راه هایی برای ضرب و شتم قرنطینه خستگی, چرا شکستن برخی از بازی های هیئت مدیره ؟ ما قبلا توصیه می شود یک دسته از گزینه های سرگرم کننده, اما این بار ما در حال تمرکز بر روی مواد غذایی با مضمون بازی های هیئت مدیره. با مواد غذایی در حال بالا از ذهن به تازگی برای بسیاری از ما (بسیاری از سفرهای به یخچال!), این بازی به طور کامل به نیش می زنند به این که آیا شما در حال بازی با بچه های هم اتاقی و یا حتی در طول تصویری چت با دوستان و خانواده (فقط مطمئن شوید که شما آنها را به بازی به عنوان به خوبی). ما گرد برخی از خوشمزه ترین میدارد بنابراین گام به دور از تلفن خود را, لپ تاپ و تلویزیون و دنده تا برای یک شب سرگرم کننده پر از غذا ها و بازی ها!

1. انحصار پیتزا هیئت مدیره بازی

مناسب برای: 2 تا 4 بازیکن

در اینجا یک ایده سرگرم کننده: سفارش پیتزا خود را از رفتن به takeout نقطه و میزبان در انحصار بازی شب در خانه. به جای استفاده از خواص آب و برق و راه آهن هر چند مربع در این انحصار هیئت مدیره نمایندگی پیتزا پر کردن و پول نقد برای خرید برش و نشانه. پیتزا با مضمون تصاویر مانند پنیر نیمه شناور شناور تحویل دوچرخه و پیتزا سرآشپزها رقابت سرگرم کننده برای گروه های دو تا چهار. هنگامی که شما انجام می شود که داغ تازه پیتزا طعم خواهد شد حتی بهتر!

خرید: انحصار پیتزا, بازی تخته, $23

2. Foodie مبارزه تجدید نظر: یک بازی چیزهای بی اهمیت جدی برای دوستداران مواد غذایی

مناسب برای: 2-6 بازیکنان

این نسخه گسترش یافته اصلی Foodie مبارزه با چیزهای بی اهمیت بازی شامل مطالب جدید و 1000 سوال به چالش کشیدن شما و خانواده خود را به تخصص آشپزی. با موضوعات مختلف از سرآشپزها مشهور به مهارت های پخت این بازی می تواند در حالی که به بازی و می تواند کاملا به چالش کشیدن برای foodies. همه ما در حال بیرون آمدن از این به عنوان سرآشپزها لذیذ به هر حال پس چرا استفاده از آن به عنوان یک فرصت برای یادگیری برخی از سرگرم کننده مواد غذایی و چیزهای بی اهمیت ؟

خرید: Foodie مبارزه تجدید نظر: یک بازی چیزهای بی اهمیت جدی برای دوستداران مواد غذایی 19 دلار (به طور معمول $25)

4. غریبه چیزهایی Eggo کارت بازی

مناسب برای: 2-6 بازیکنان

با یک جعبه است که دارای گونه های برامده گفتگو-استارت در حق خود این “غریبه همه چیز”الهام گرفته از بازی کارت است که توصیه می شود برای بازیکنان سن 14 و بالاتر — درست مثل سری! دو تا شش بازیکن انتخاب یک شخصیت برای بازی با هدف فرار از وارونه و خلاص شدن از همه آنها Eggo کارت. برخی از داوران مقایسه آن با اونو با پیچ و تاب است که این امکان وجود دارد به هیچ برنده ای ندارد و برای بازیکنان به عقب کشیده به بازی پس از خلاص شدن از کارت های خود را.

خرید: غریبه چیزهایی Eggo کارت بازی 14 دلار (به طور معمول $15)

5. کامیون خاموش – کامیون مواد غذایی شور

مناسب برای: 2-6 بازیکنان

هدف از این بازی این است که به پیشدستی کردن رقبای خود و دریافت بیشتر مشتریان به بازدید از کامیون مواد غذایی خود را. بیش از پنج دور هر بازیکن را انتخاب یک محل و رول یکی از شش multisided تاس به ببینید که چگونه بسیاری از مشتریان وجود دارد. کارت های کشیده شده برای تعیین آنچه در عمل آنها را — که آیا آن را در پیشبرد کسب و کار خود و یا مصرف کردن رقابت است. برنده می شود تاج کامیون مواد غذایی Titan اما تنها پس از مرور موانع مانند آب و هوای بد و کم حضور و غیاب.

خرید: کامیون خاموش — کامیون مواد غذایی دیوانگی $20

6. یکپارچهسازی با سیستمعامل سری زمین آب نبات 1967 Edition بازی

مناسب برای: 2-6 بازیکنان

مسلما اولین foodie بازی هیئت مدیره این نسخه از زمین آب نبات خوب است برای خانه با بچه های کوچک. بازیکنان جوان از سه سال می تواند سفر را از طریق زمین آب نبات در شرکت شیرینی زنجفیلی مردان و اب نبات کوه توقف در مکان شما می خواهید به یاد داشته باشید مانند Candycane جنگل تا پس از رسیدن به انتهای قند با پوشش جاده ها است.

خرید: یکپارچهسازی با سیستمعامل سری زمین آب نبات 1967 Edition بازی 20 دلار

7. تاکتیک های ما Choco حافظه درمان مدیره بازی

مناسب برای: 2-4 players

یکی دیگر کلاسیک شده است که در حدود 35 سال این بازی حافظه است که یک انتخاب عالی برای کودکان به عنوان جوان به عنوان سه. به جای آن از کارت های شکلات حاوی یک گیلاس, بادام زمینی یا یک اشکال گرسنه هستند رو پایین قرار داده شده بر روی سطح بازی. بازیکنان مطبوعات تاس غلتکی برای دیدن آن شکلات آنها نیاز به انتخاب کنید. اگر آنها را انتخاب کنید تا یک گیلاس و بادام زمینی, شکلات, آنها مطابقت و می توانید نگه داشتن قطعه. اما اگر آنها رول گرسنه سبز اشکال آن را به صدای بوقلمون در اوردن تا شکلات!

خرید: تاکتیک های ما Choco حافظه درمان تخته, بازی, $10 (به طور معمول $12)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im