ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اجازه دادن به غذا از بین بردن قبل از اینکه شما می توانید به آن است که همیشه یک چیز بد است. (کتمان حقیقت ما می دانیم.) و آن را به خصوص بد این روزها در طول این جهانی و همه گیر. هدر رفتن مواد غذایی در حال حاضر به این معنی چند چیز — مهمترین که شما دور انداختن پول (که ممکن است سخت تر از همیشه بسته فعلی خود و وضعیت کار) و این که شما ممکن است نیاز به ایجاد یک قبل-از-سفر برنامه ریزی شده به فروشگاه مواد غذایی (قرار دادن خانواده شما و دیگر مردمی در این فروشگاه در معرض خطر). بله, آن را فوق العاده مهم است که ما را در مواد غذایی ما گذشته و استفاده از هر تاریخ و زمان آخرین بیت.

به همین دلیل ما تصمیم به دور کردن برخی از مواد غذایی مورد علاقه ذخیره سازی راه حل برای کمک به شما در حفظ و ضایعات مواد غذایی را به حداقل برساند. این همه دقیق تر از فقط دمای کانتینر (که شما احتمالا در حال حاضر در پیک) و هزینه فقط $20 یا کمتر است.

این سیلیکون, فنجان, um, آغوش خود را به کاهش تولید برای حفظ خود باقی مانده و تازه تا زمانی که شما می توانید از آنها استفاده کنید. ما عمدتا استفاده از آنها را برای گوجه فرنگی و لیمو و پیاز. آه و آنها را بزرگ را پوشش می دهد برای گفتن قوطی نیم خورده سگ غذا اگر توله سگ خود را دریافت نمی کند همه چیز در یک شب.

خرید: مواد غذایی Huggers, $9 به صورت چهار در غیر معمول کالا

اگر شما احساس می کنید مثل بهار لود کلیپ ها هرگز به طور کامل مهر و موم کیسه ما با شما موافقم. که این چوب در آمده است: آنها span تمام طول بسته است. یکی از نویسندگان ما سعی کردیم این را کردم و بقیه کارکنان کاملا قلاب. آنها نه تنها ساخته شده برای کیسه های چیپس اگر ما نیز استفاده از آنها برای آب بندی کردن سبزیجات منجمد, نان, کیسه آب نبات لفافه و بیشتر.

خرید: GripStic, $20 برای 12

این که آیا شما در حال ساخت انبار از ابتدا (که مدبر به راه قرار دادن تکه ها به خوبی استفاده کنید!) و یا خرید آن را در یک قوطی یا جعبه انجماد آن است که راه های هوشمند برای اطمینان از آن طول می کشد. این است که اساسا بزرگتر سینی مکعب یخ و یخ سهام در یک فنجان مکعب به طوری که شما می توانید بکشید کردن آنچه شما نیاز دارید به عنوان شما به آن نیاز دارید.

خرید: Souper مکعب $20 در Sur la Table

اگر چه ما معمولا دوست ندارم unitaskers این ابزار تنها بهترین راه برای نگه داشتن fresh guacamole (و guac است گزینه های هوشمند خود را به زودی-به-go-بد آوکادو). آن را ایجاد یک مهر و موم مهر و موم نگه می دارد که اکسیژن را که به نوبه خود مانع از براونینگ.

خرید: Guac-قفل $20 در گرومت

5. OXO Greensaver گیاه حافظ

ظریف سبزی تازه نیست آخرین سوپر طولانی در یخچال اما این ابزار از OXO می تواند به شما خرید برخی از زمان. فقط چوب گیاهان داخل سبز قفس و آن را ترویج جریان هوا به گسترش زندگی از جعفری گشنیز و بیشتر.

خرید: OXO Greensaver گیاه حافظ 20 دلار در Sur la Table

6. زنبور عسل بسته بندی مواد غذایی قابل استفاده مجدد پیچد

ما می دانیم که بسیاری از شما در حال ساخت خمیر ترش از ابتدا این روز است. بنابراین اجازه می دهد تا ما را به نشان می دهد قابل استفاده مجدد این مواد غذایی بسته بندی برای ذخیره سازی قرص نان خود را هنگامی که شما شروع به برش به آن است. ساخته شده از پنبه آلی موم زنبور عسل و روغن جوجوبا به قرار دادن با استفاده از گرمای دست های خود را به قالب آن را در اطراف مواد غذایی خود را و تنها بهتر می شود که شما از آن استفاده کنید. سرگرم کننده واقعیت: این یکی از 105 مورد در ما Kitchn ملزومات لیست.

خرید: زنبور عسل بسته بندی مواد غذایی قابل استفاده مجدد پیچد $18 در Food52

7. Segminismart مینی کیسه سیلر

یکی دیگر از کیسه کلیپ جایگزین این مینی سیلر با استفاده از گرما برای re-مهر فقط در مورد هر چیزی که می آید در یک کیسه. و آن را مشروع می کند. اگر شما عشق به میان وعده یا میان وعده گاهی اوقات این را حفظ خواهد کرد, چیپس و چوب شور از رفتن بیات بین جلسات.

خرید: Segminismart مینی سیلر کیسه $11

آنچه شما انجام می دهند به زباله کمتر مواد غذایی در حالی که ما سعی می کنید به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im