7 برای جلوگیری از اشتباهات در هنگام کباب سبزیجات

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به نظر فروتن من کباب نهایی راه برای طبخ سبزیجات. آن را جذب و آنها را با کمی دودی و طعم است که آنها را تبدیل به چیزی بسیار خوشمزه آنها می تواند تبدیل به حتی بیشتر die-hard-گوشت خواران به گیاهی-عاشقان. پرتاب برخی از کدو تابستان در کوره و تماشای آن را تبدیل به یک کاملا سوخته ظرف سمت سرشار از عطر و طعم. کوره گل کلم و تبدیل آن به یک نشان می دهد توقف غذای اصلی شایسته یک جشن. وجود دارد فقط هیچ روش دیگر که دم سبزیجات با چنین عمیقا خوش طعم عطر و طعم.

اما کباب کردن سبزیجات این است که بسیار ساده تر از انجام گفت. گاهی اوقات خارج سوختگی قبل از سبزیجات دریافت مناقصه و گاهی اوقات آنها به سادگی طعم شیرین و مطلوب. بنابراین ما گرد هفت از رایج ترین اشتباهات مردم را هنگام کباب سبزیجات را به مطمئن شوید که شما هرگز تا پایان با مطلوب کبابی گیاهی دوباره.

1. شما لازم نیست قبل از طبخ سخت خود و سبزیجات است.

اگر چه شما می توانید کوره فقط در مورد هر گیاهی برخی از سبزیجات بهتر مناسب بودن کبابی بیش از دیگران است. سبزیجات مانند کدو و پیاز و فلفل نخست انتخاب است که تبدیل به مناقصه ها و مزایده بدون سوختن خارج است. سخت تر و سبزیجات مانند سیب زمینی و کدو تنبل کمی سختتر به کوره. این heartier گونه های دیگر به طبخ این معنی که خارج ممکن است سوختگی در زمان داخل طبخ.

سعی کنید این نکته: یک راه برای گرفتن اطراف این است که به precook آنها را بنابراین شما لازم نیست خطر سوزاندن آنها. برای بسیاری از سبزیجات این را می توان با microwaving یا جوش آنها را تا زمانی که آنها در مورد نیمه پخته است.

2. شما نمی نجومی آنها را به اندازه کافی.

فقط مثل گوشت و سبزیجات نیاز به ادویه مناسب به منظور درخشش. نمک اساسی است اما فراتر از آن شما باید چاشنی آنها را فقط به عنوان به شدت به شما خواهد استیک مرغ و سایر گوشت.

3. شما کت و آنها را در سس شیرین.

سبزیجات هستند که با پوشش در شیرین لعاب (مانند فروشگاه خرید کباب سس بالزامیک لعاب و یا سس ترش و شیرین) تمایل به بیش از caramelize و در هنگام رایت کبابی.

سعی کنید این نکته: به جای استفاده از این بالا-قند سس خود را به عنوان سرکه چوب به روغن و یا سرکه بر اساس ترشیجات است که دم خود را سبزیجات با طعم بدون سوختن.

4. شما نمی نفت کوره دریچه های شبکه ای.

چرب خود را در شبکه کوره است مفید ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از سبزیجات خود را از چسبیدن.

سعی کنید این نکته: فقط شیب مفتول در کویل-تا حوله کاغذی در چند قاشق غذاخوری کانولا یا روغن گیاهی و با استفاده از انبرک به آن را بکشید در سراسر شبکه کوره در حالی که آنها گرم است. این روش بهتر از حول سبزیجات خود را در نفت به عنوان انجام این کار می تواند باعث flareups.

بیشتر بدانید: ساده ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن کوره خود را Grates

5. شما سعی می کنید به کوره کوچک سبزیجات بدون کوره سبد یا کباب.

کوچک سبزیجات که تمایل به سقوط از طریق دریچه های شبکه ای (مانند مارچوبه و گل کلم گلچه) می تواند یک کمی روی حیله و تزویر برای طبخ مناسب است.

6. شما کوره آنها را در حرارت بالا تمام وقت.

اگر چه آن ممکن است وسوسه انگیز کباب سبزیجات در حرارت بالا تمام وقت خطرات سوزاندن آنها را قبل از آنها از طریق پخته شده.

سعی کنید این راهنمایی: برای بسیاری از موارد شما می خواهید برای شروع به آنها را در حرارت بالا و روشن کردن شعله متوسط به پایان پخت و پز آنها را. شما همچنین می توانید با استفاده از کوره خود را به نقاط گرم و شروع به سبزیجات خود را بر طرف و تغییر آنها را به کنار کولر. هر دو روش به شما کمک کند رسیدن به یک کاملا سوخته خارج و داخل.

بیشتر بدانید: تعجب آور همین دلیل هر کسی که صاحب یک کوره باید جلو پنجره یک قرص نان سفید

چون کوره طبخ سبزیجات خود را تا به سرعت آن را آسان به طور تصادفی طبخ آنها. نگه داشتن چشم در سبزیجات خود را و به یاد داشته باشید که آنها را طبخ در کسری از زمان آنها را در فر.

سعی کنید این نکته: خود را طبخ بریانی سبزیجات برای حدود نیمی از این زمان شما می خواهم آنها را طبخ در فر. اگر شما عصبی در مورد تحت پخت و پز آنها را به سادگی برش دو نیمه و آن را امتحان کنید.

آماده برای به دست آوردن همه فن حریف بق? در اینجا برخی از مورد علاقه ما کبابی, دستور العمل های گیاهی.

آنچه شما بهترین راهنمایی برای کباب سبزیجات ؟ اجازه دهید ما شناخته شده در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de