7 مجموعه مبلمان فضای باز است که مناسب برای پاسیو و بالکن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با تغییر به بهار و تابستان می آید اصرار به انجام تقریبا هر چیزی خارج از منزل: خوردن, سرگرم کننده, آرامش بخش شما نام آن را. در این سال, اما, انجام این کار نیاز به مقدار بیشتر احتیاط و مراقبت. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک منطقه نشسته که آیا آن یک بالکن یا حیاط آن زمان شروع به فکر کردن در مورد تجهیز آن به حداکثر رساندن خارج از زمان—حتی اگر فضای خود را دقیقا نمی جادار است. برای شروع ما به گرد ما مورد علاقه, هوای آزاد, مبلمان برای فضاهای کوچک, بنابراین شما می توانید بیشتر از آنچه شما باید و اجتماعی را فاصله در خارج از خانه.

1. تمام آب و هوا ترکه یا چوب کوتاه انباشته صندلی و میز کنار مجموعه

کاربردی, هوای آزاد, میز و صندلی مجموعه ای است که اوج هر گونه فضای باز است. این ترکه یا چوب کوتاه شیک مجموعه ای مناسب برای خود را در فضای باز ناهار خوری گوشه, با, براق, قاب جمع و جور و اشکال است. هنگامی که شما انجام می شود با بهره گیری از فضای پشته صندلی و پهلو و آنها را دور تا دفعه بعد.

خرید: تمام آب و هوا ترکه یا چوب کوتاه انباشته صندلی و میز کنار مجموعه $318 (به طور معمول $398) از علم غرب

2. همپتون خلیج شبدر بروک 3-قطعه حصیری مجموعه

اگر شما به دنبال برای یک جدول کامل این 3 قطعه تنظیم کامل است cushy علاوه بر این به پاسیو خود را. آب و مقاوم در برابر مجموعه ای شامل یک میز کوچک و دو صندلی با بالشتک. با دوام فولاد و ترکه یا چوب کوتاه فریم از این مجموعه اضافه می کند یک استعداد مدرن به فضای خود را در فضای در حالی که سبک کاملا boho. گرم و نرم در این صندلی با یک فنجان قهوه و یا یک کوکتل و درو کردن همه فواید که آب و هوای گرمتر به ارمغان می آورد.

خرید: Hampton Bay شبدر بروک 3-قطعه حصیری مجموعه $399 از Home Depot

3. زنبور و بید خانه و آب و هوا ترکه یا چوب کوتاه مبلمان پاسیو مجموعه

این مجموعه ساخته شده است به نگه دارید تا به عناصر با تشکر دوام فولاد و ترکه یا چوب کوتاه ساخت قاب اما نمی شود فریب خورده — آن را در هر بیت به عنوان دنج و شیک آن را به عنوان محکم است. به علاوه دو کوچک footstools جلو و برای کسانی که بعد از ظهر تنبل شما می خواهید به پشت پا زدن و دزدکی حرکت کردن در خواب.

خرید: Bee & بید خانه و آب و هوا ترکه یا چوب کوتاه مبلمان پاسیو مجموعه $336 (به طور معمول $420) از تخت حمام و فراتر از آن

4. پاریس اغذیه فروشی و مشروب فروشی سمت صندلی + جدول

خود را تبدیل بالکن یا پاسیو به یک کافه با این شایان ستایش پاریس اغذیه فروشی و مشروب فروشی صندلی و میز. موجود در شش رنگ های جذاب این صندلی های کلاسیک اضافه خواهد شد معتبر نگاه به فضای خود را در فضای. صنایع طبیعی خم شده ای آنها را نگاه بزرگ در داخل خانه بیش از حد. آنها قطعا در گرانتر اما ارزش آن را اگر شما استفاده از فضای خود را در فضای تمام طول سال های طولانی. (و اگر شما فقط می خواهید صندلی شما می توانید که انتخاب در پرداخت — این جفت ارز در حال حاضر در فروش برای $322!)

خرید: پاریس اغذیه فروشی و مشروب فروشی سمت صندلی + جدول $899 (به طور معمول $1198) از Mayci

5. Furnier 3-قطعه صندلی گروه

اجازه ندهید که خود را در فضای کوچک شما جلوگیری از میزبانی مناسب یک ساعت یک مبارک (بیش از زوم). این ترکه یا چوب کوتاه 3-قطعه تنظیم دارای دو سطل مانند صندلی و یک میز کنار که مناسب می تواند حتی ونرخ فضاهای باز. این پیچ تند در این جدول برای یک رد پای کوچک و ترکه یا چوب کوتاه و حصیر صندلی اضافه کردن یک boho احساس به بالا بردن فضای خود را.

خرید: Furnier 3-قطعه صندلی گروه 310 دلار (به طور معمول $524) از AllModern

6. Erato 3-قطعه صندلی گروه

فقط به خاطر اینکه فضای شما کوچک است معنا نیست که شما نمی توانید موسیقی جاز آن را با یک بازی سرگرم کننده رنگ. ایجاد برخی گرمسیری vibes در پاسیو خود را با این رنگ سبز روشن مکالمه مجموعه موجود در سه بازیگوش رنگ. گردد از جراحی در یک پودر پوشش داده شده در پایان هر سبک قطعه آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش و مقاوم در برابر محو شدن.

خرید: Erato 3-قطعه صندلی گروه $283 (به طور معمول $318) از Wayfair

7. پروژه 62 بنگر پاسیو مجموعه

لذت بردن از فضای خود را در فضای راحتی با این مرسوم چت مجموعه. قاب فولادی پوشش داده شده است برای دوام فوق العاده و مقاومت در برابر زنگ زدگی بنابراین شما می توانید لذت بردن از این معاصر مجموعه ای بیش از فقط یک فصل است. Faux چوب مرز می افزاید متضاد پاپ فلزی سیاه و سفید و بالشتک های عمیق به اندازه کافی به این نقطه مناسب برای حلقه با یک کتاب در غروب آفتاب.

خرید: پروژه 62 بنگر پاسیو مجموعه 360 دلار (به طور معمول $400) از هدف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>