7 کشاورزان کمک خواهد کرد که نگه داشتن گیاهان خود را بدون توجه به آنچه زنده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.به عنوان

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان بچه های ما آموخته است که گیاهان نیاز به خاک و آب و نور خورشید برای زنده ماندن. آسان به اندازه کافی! اما اگر شما تا کنون سعی به نگه داشتن یک گلدان از گیاهان زنده در یک پنجره, شما می دانید, آن را در واقع می تواند بسیار روی حیله و تزویر. خورشید بیش از حد خواهد تاول مناقصه برگ و آبیاری نامنظم می توانید از غرق و یا آنها را خشک به طور کامل. اگر این برای تلفن های موبایل مانند شما باغبانی سابقه (خوب برای دیدار با شما بیش از حد!), خبر خوب وجود دارد: شما نمی نیاز به یک انگشت شست سبز به رشد زیبا, گیاهان سالم در خانه است. هک, شما حتی نمی نیاز به یک پنجره. شما فقط نیاز به حق زمینی! وجود کشت و هوشمندانه راه حل هایی که ارائه نورپردازی ویژه برنامه مدیریت رطوبت خاک و حتی ارائه ترکیبی از هر دو. به علاوه وجود دارد تن از گزینه های شیک بسته به اینکه آیا شما می خواهید به رشد از دانه و یا استفاده از گیاهان گلدانی و یا مانند راحتی قبل از کشت غلاف. با حداقل کار شما باید تازه فراوان, گیاهان دارویی برای تمام دستور العمل های خود را — بدون توجه به فصل و یا رنگ از انگشت شست خود را. نیاز به برخی از پیشنهادات که در آن زمینی است که مناسب برای شما? ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین گزینه های برای شما آغاز شده است.

1. مدرن, جوانه رشد-در هر نقطه Growhouse

این زرق و برق دار برنج growhouse از مدرن جوانه خواهد بیانیه ای را در هر نقطه در خانه خود را به خصوص اگر شما سوار آن را بر روی دیوار. یک تایمر ساخته شده است در کنترل پنل از طیف کامل چراغ که شبیه نور خورشید تا گیاهان خود را فقط حق به مقدار واقعا رشد. شما می توانید به صورت دستی تنظیم تایمر و یا با استفاده از مدرن جوانه نرم افزار برای سفارشی کردن برنامه بر اساس چه مقدار نور طبیعی خانه خود را. چند چهار اینچ, گلدانی, گیاه, گیاهان مناسب می تواند در محفظه پایه; همه شما باید انجام دهید این است اضافه کردن آب!

خرید: رشد-در هر نقطه Growhouse, $190

2. Cole & Mason خود آبیاری گیاه باغ های داخلی زمینی

اگر شما چند اینچ از فضا و مناسب نور خورشید در خانه خود این ریزه اندام زمینی از Cole & Mason است و از راه های موثر برای رشد یک گلدان از گیاهان. با استفاده از یک جاذب آبی پد جمع به پایه زمینی گیاهان خود را بکشد فقط به عنوان مقدار آب به عنوان آنها نیاز به عمل هیدراته باقی بماند. شما فقط باید به مجموعه یادآوری برای پر کردن مخزن یک بار در هفته. آن را مناسب برای کوچک گلدانی گیاهان شما در پیدا کردن در باغ محلی خود را به مراکز و فروشگاه های مواد غذایی مانند معامله گر جو.

خرید: Cole & Mason خود آبیاری گیاه باغ های داخلی زمینی 20 دلار

3. Symple مسائل ترتوود مینی خود آبیاری پلاستیکی دیوار زمینی

این دیوار مدرن زمینی از Symple مسائل است که تقریبا دو فوت عرض و 10 اینچ به طوری که گیاهان خود را می تواند به توسعه سالم و انعطاف پذیر سیستم ریشه. بر خلاف دیگر کشاورزان که نگهداری گیاهان در گلدان های ترتوود زمینی اجازه می دهد تا شما را به جای گیاهان به طور مستقیم به ظرف با خاک های اضافی. آب اضافه شده به خود آبیاری مخزن از طریق یک گوشه ای کوچک فلپ در بالای زمینی و تب یادآوری میآید تا وقتی که آن زمان برای اضافه کردن بیشتر. با توجه به سخاوتمندانه هشت اینچ عمق, شما می توانید تلو تلو خوردن یک تعداد انگشت شماری از گیاهان مختلف برای ساخت یک شکوه و خوراکی — از ویژگی های دیوار!

خرید: Symple مسائل ترتوود مینی خود آبیاری پلاستیکی دیوار زمینی $134

4. آشپز n بزرگ گیاه جعبه زمینی

این گیاه جعبه زمینی از آشپز n طول می کشد تا حداقل فضا توسط یک پنجره و یا بر روی یک آشپزخانه و یک خود آبیاری پایه. فقط حذف گیاهان خود را از گلدان پلاستیکی و محل آنها را به طور مستقیم با خاک خود به سرامیک زمینی. ریشه قرعه کشی خواهد شد فقط به عنوان مقدار آب به عنوان آنها نیاز به از طریق یک سری از جاذب فتیله که جلو از مخزن. 10 اینچ عرض را مناسب دو و چهار اینچ گلدانی گیاهان با اتاق به رشد است.

خرید: آشپز n بزرگ گیاه جعبه زمینی $23 (به طور معمول $30)

5. کلیک کنید و رشد هوشمند باغ 3 منجر به رشد مجموعه

اگر شما به دنبال یک زمینی است که آن را تمام حق خارج از جعبه با حداقل ظروف سرباز یا مسافر این رشد مجموعه ای از بر و رشد می کنند گزینه خوبی است. زمینی همراه با پیش کشت smart خاک کپسول که کنترل مواد مغذی ، pH و اکسیژن برای سلامت گیاه (آن را در واقع با استفاده از تکنولوژی الهام گرفته شده توسط ناسا!). محل تا سه کپسول به جابجایی حفره و آنها را به مخزن که دارای آب کافی برای دو تا سه هفته. نرم افزار کنترل روشنایی LED برنامه طراحی شده است برای تحریک رشد گیاه و از آنجا که نور بازوی قابل تنظیم است می تواند حرکت عمودی به سمت راست همراه با گیاهان خود را. موجود در چهار رنگ در این مجموعه شامل سه ریحان, غلاف, اما شما می توانید انتخاب کنید از 50 قبل از کشت گیاه کپسول و یا آزمایش با استفاده از دانه خود را با آنها قابل تعویض کپسول.

خرید: با کلیک بر و رشد هوشمند باغ 3 منجر به رشد مجموعه 100 دلار

6. Aquaphoric باغ گیاه وان

با استفاده از یک ترکیب خاص فیبر و خاک خود آبیاری هیدروپونیک, تکنولوژی, این, براق, زمینی فراهم می کند گیاهان با تعادل کامل از منطقه ريشه آب و اکسیژن به رشد است. بسته به تنظیمات خود را, شما می توانید رشد گیاهان خود را از دانه ها با قرار دادن آنها را به طور مستقیم به خاک خاص و یا به سادگی استفاده از آن برای نگه داشتن فروشگاه-خرید گیاهان سالم است. نی مانند الیاف در خاک ارائه سه بار اکسیژن را از گیاهان سنتی گلکاری خاک و آنها در قرعه کشی تنها آب به اندازه مورد نیاز از زمینی مخزن. یک شاخص سطح آب نشسته به طور مستقیم در خاک بنابراین شما به سرعت می توانید مشاهده و وقتی که آن زمان برای دوباره پر کردن مخزن. وان را نگه می دارد تا به سه تا چهار گیاهان در یک بروید و نیز می آید در سیاه و سفید مات یا عاج.

خرید: Aquaphoric باغ گیاه وان $40

7. AeroGarden جوانه با LED

مانند کلیک کنید و رشد AeroGarden همراه با پیش کشت غلاف که به طور مستقیم به یک مخزن آب بدون نیاز به خاک های اضافی. با استفاده از نور چراغ و آب و مایع و مواد مغذی شما قادر خواهید بود برای رشد گیاهان تا پنج برابر سریع تر از سنتی خاک باغ. به عنوان گیاهان خود را رشد قابل تنظیم نور بازوی گسترش به عنوان بالا به عنوان 15 اینچ برای فراهم کردن سطح مناسب از روشنایی. شما می توانید کنترل AeroGarden برنامه به صورت دستی از طریق یک صفحه لمسی روی پایه و یا از طریق یک ارتباط برنامه که به شما یادآوری زمانی که آن زمان برای دوباره پر کردن مخزن آب و یا اضافه کردن مواد مغذی است. این کیت شامل غلاف دانه برای ریحان, فرفری, جعفری و شوید اما بیشتر غلاف را می توان به صورت جداگانه خریداری اگر شما می خواهید به سوئیچ کردن آنچه شما در حال رشد بسته به فصل و یا تنظیمات خود را.
 
خرید: AeroGarden جوانه با چراغ $90 (به طور معمول $100)

چه هک خود را به رشد سالم گیاهان در داخل خانه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب