هنگامی که شما در حال تجربه استرس یا اضطراب, شما می توانید یک زمان سخت در عملکرد و یا احساس هر چیز دیگری. برخی از آنها قادر به قرار دادن ماسک بر روی صورت نشان می دهد به جهان است که آنها خوب هستند زمانی که آنها در اوردرایو. این ماسک نه تنها به طور موقت موثر است. پیدا کردن خود تسکین دهنده تکنیک های بسیار مفید می باشد.

ما تمایل به سوختن اگر استرس و اضطراب چپ نادیده گرفته شود. ما تمایل به احساس وزن جهان است و فکر می کنم که اگر ما درخواست کمک کند ما یک بار. حقیقت این است که ما سزاوار مراقبت از احترام و کمک به اگر ما گرفته شده بیش از حد. ما آن را مدیون خود را برای استراحت در حال حاضر و پس از آن و اجازه می دهد برای برخی از مراقبت از خود. ما نیاز به دانستن ما ارزش ارائه راحتی به خودمان را در میان هرج و مرج است.

ضروری است به کار در رفتن از دخترکم به یک جنگجوی صلح درونی.

چه چیزی باعث استرس و اضطراب ،

استرس و اضطراب علائم بیشتر مسائل. این می تواند یک زمان مدیریت موضوع فقیر و اولويت بندي مسائل مربوط به سلامت روانی و عدم مراقبت از خود و یا بدون داشتن هدف در پشت آنچه شما در حال تلاش برای انجام.

در نهایت هر کسی می تواند تجربه استرس یا اضطراب, اما آنها لازم نیست به اجرا در زندگی خود را. شما می توانید دست آوردن مجدد کنترل و پیدا کردن راه خود را بازگشت به خود و زندگی خود را.

“نگه دارید آمدن به خانه به خودتان است.” – Aundi Kolber درمانگر و نویسنده سعی کنید نرم تر

ما ممکن است تبدیل به پریشان اما ما همیشه می توانید دوباره به خودمان. درست ریشه از استرس است که ما را از هم جدا خودمان از ما که واقعا به معنای. ما سعی می کنیم به مولد و فراموش نکنید که به هدفمند.

اضطراب مشتعل از عدم مراقبت از خود و عشق خود. غفلت از خود نویسندگان به چگونه ما می توانیم خودمان را از دست دادن و پیدا کردن خودمان احساس استرس و اضطراب است. خبر خوب این است که ما می توانید آن را به عقب.

در اینجا 7 خود تسکین دهنده تکنیک های برای کمک به شما در پیدا کردن راه خود را بازگشت به صلح است.

تبلیغات

1. یوگا

یوگا یک راه عالی برای کشش و تن عضلانی و پیدا کردن برخی از آرامش. بسیاری از پیدا کردن آن مراقبه و مفید نسبت به رهایی از استرس است. یک مطالعه اخیر[1] یافت که “تمرین یوگا هاتا به حال امیدوار کننده اثر بر اضطراب. یوگا نیز مفید ترین در افرادی که تا به حال بالاترین سطح اضطراب در شروع مطالعات.” وجود دارد بسیاری از مطالعات شبیه به این. سعی کنید آن را امروز.

سعی کنید این 8 شمار برای آرامش درونی و رهایی از استرس[2]:

  • Sukhasana
  • Uttanasana
  • Prasarita Padottanasana
  • Sasangasana
  • Vajrasana با Garudasana اسلحه
  • کشش جانبی
  • Halasana
  • Savasana

اگر شما نمی دانید که آنچه در این شمار هستند و شما می توانید با دیدن نمونه ها و توضیحات از طریق یک جستجوی ساده در گوگل. علاوه بر این, شما لازم نیست که به یک تمرین یوگی قادر به انجام آنها است. شما می توانید با استفاده از یوگا که آیا شما یک مبتدی و یا یک متخصص برای استراحت بدن و روح خود را.

به صورت شدید تر یوگا وجود دارد بسیاری از فیلم های یوتیوب شما می توانید سعی کنید. کاوش در اینترنت و یا یک کلاس. نکته این است که شما می توانید ساده شروع و پیشرفت در هر روز. شما می توانید چالش و وضعیت خود را با سرعت خود را.

استرس و اضطراب خواهد شد قادر به رسیدن به شما به عنوان شما تمرکز خود را از یوگا poses و امتداد. یوگا می تواند به بالا بردن شما بهبود کلی عاطفی و سلامت فیزیکی.

2. استرس خاطرات/اضطراب ورود به سیستم

استرس diaries چگونه ما می تواند با دقت اشاره کردن مشکلات و آمد تا با راه حل برای آنها. چه شکستن شما می تواند منجر به بهتر پیشرفت اگر شما رکورد خود را از استرس روزانه است. چه چیزی باعث آنها را ؟ حفظ ورود به سیستم. وجود دارد بسیاری از مزایای استرس خاطرات[3]اما مهمتر از آن می تواند به شما کمک کند کشف منابع استرس خود را بنابراین شما می توانید مقابله با آنها را به طور مستقیم.

ثبت تاریخ و زمان زای نرخ سطح استرس شما در حال تجربه و یا چگونه شاد شما در حال حاضر چگونه به طور موثر شما در حال کار در حال حاضر به علت زای علائم و چگونه به خوبی شما به کار گرفته شده در این رویداد است.

این کار را به عنوان اغلب به عنوان استرس بالا می آید و یا تأمل در گذشته تجربه است. این منجر خواهد شد که شما را بهتر درک کنند که چگونه شما مقابله و چگونه شما می توانید انجام دهید بهتر در آینده. آن را هل می دهد تا شما را به تجزیه و تحلیل هسته ای چه خبر است. آنچه واقعا مهم, آیا شما? آیا شما احساس می کنید در داخل یا خارج از کنترل است ؟ چرا که نه ؟

این عمل می تواند انجام شود با استفاده از ابزار آنلاین[4]و یا شما می توانید انطباق با ورود به سیستم را با توجه به سبک خود را.

تبلیغات

شما همچنین می توانید با استفاده از این ایده برای یک اضطراب وارد شوید. اگر شما با داشتن مشکل با اضطراب, توجه داشته باشید, باعث, چه مدت آن طول می کشد چگونه شما احساس می کنید در حال حاضر و چگونه شما آن را به کار گرفته (بسیار شبیه به شما را برای تنش خاطرات). اگر آنها یکی و همان باعث می شود شما هر دو استرس و اضطراب — استفاده از یک فرم به تجزیه و تحلیل زای.

مهم این است که برای ادامه استفاده از یک استرس خاطرات یا اضطراب وارد شوید بنابراین شما می توانید کشف کردن چه چیزی اشتباه است و پیدا کردن هر گونه راه حل است. طوفان مغزی راه حل چیزی است که شما می توانید انجام دهید به عنوان یک نتیجه از این فعالیت است. شما می توانید راه های بهتری برای حل مشکلات به سادگی از طریق ساده خود بازتاب به دنبال خود تسکین دهنده است.

3. تمرکز حواس

تحقیقات اخیر[5] نشان داده است که تمرکز حواس “است بسیاری از مزایای مثبت از جمله کاهش سطح استرس کاهش مضر نشخوار و حفاظت در برابر افسردگی و اضطراب است.”

پس چگونه تبدیل به یک فکر?

اولین تمرکز بر روی نفس خود را.

و سپس اجازه می دهد افکار خود را به می آیند و بروید. فقط رعایت افکار; قضاوت نکنید آنها یا خودتان را برای داشتن آنها. احساسات است نه هویت خود را. Overidentifying با آنها می تواند مضر باشد. در عوض سعی کنید به داشته باشیم.

شما می توانید این را در هر زمان و آن را می تواند تبدیل به یک راه زندگی است. تبدیل شدن به در حال حاضر کمک می کند تا شما را به نگاه در اولویت های خود را که به نوبه خود کمک می کند تا شما را به کاهش غیر ضروری عوامل استرس زا در زندگی خود را. می توان آن را یک تمرین مدیتیشن و یا چیزی است که شما در طول انجام هر گونه فعالیت. در نهایت این کمک می کند تا به آرامش شما.

زمانی که ما ناراحت شدن ما تبدیل به احساسات ما به جای جدا کردن احساسات ما از خودمان است. ما نمی باید به عمل در هر احساس. آن را در مورد برگشت به کنترل و آرام طرز فکر.

4. تنفس دیافراگم

یکی از راه های اثبات شده برای کاهش استرس این است که از طریق تنفس دیافراگم.[6] این نوع تنفس شامل استفاده از دیافراگم و تنفس به طوری که شکم خود را گسترش می افتد و با این نفس. به طور کلی, ما تمایل به تنفس با استفاده از قفسه سینه و شانه ها که باعث تنفس کم عمق و در نهایت منجر به استرس است.

تبلیغات

به تمرین این نوع تنفس راحت دریافت کنید. قرار دادن دست خود را بر شما قفسه سینه و دست دیگر خود را بر روی شکم خود را. هنگامی که شما تنفس در شکم خود را گسترش می باید. هنگامی که بازدم شما باید آن را سقوط.

یک لحظه به انجام این کار. شما حتی می توانید چشمان خود را ببندید اگر شما می خواهم. فقط تمرکز بر روی نفس و شکم خود را افزایش و کاهش.

اگر شما گرفتن خود را با داشتن اضطراب یا هراس, حمله, این هم یک راه عالی برای کمک به شما در تمرکز و تنفس خود را تا زمانی که شما بهتر است. هنگامی که شما تنها به تمرکز بر روی نفس خود را و شما شروع به احساس امن است. شما می توانید استفاده کنید که به بهتر وضعیت خود را یا خودتان. فقط نفس بکشم.

5. آرامسازی پيشرونده عضلانی

این روش شامل یک گروه عضلانی خاص و سپس انتشار آن است. تحقیقات[7] نشان می دهد که می توان آن را “استفاده می شود برای کنترل استرس و اضطراب, رفع بی خوابی و کاهش علائم انواع خاصی از درد مزمن است.”

این می تواند انجام شود با شروع از انتهای بدن و کار راه خود را از طریق کل بدن است. برای مثال یک چیز مشترک ما این است که گره ما فک. Unclench فک خود را. شل شدن عضلات را در معابد و پیشانی. در ادامه به گردن و شانه ها. تمرکز بر روی چیز دیگری. هنگامی که شما در رسیدن به انگشتان خود شما را آرام بدن به طور کامل. این است یک راه عالی برای کمک به خودتان استراحت, و آن را آسان به انجام است.

شما می توانید آن را به یک عادت انجام آن قبل از اینکه شما به خواب در هر شب و یا زمانی که شما می خواهید به مراقبه و آرام است. این یک راه عالی برای همچنین تحقق بخشیدن به بدن است حمل تنش خود را. همه استرس و اضطراب موجود در بدن خود را و شما در حال انتشار استرس هنگامی که شما آزادی تنش عضلانی.

6. تجسم هدایت شده

تجسم هدایت شده است یک نوع مراقبه است که شامل تصور چیزی است که کمک می کند تا آرامش شما. این روش نشان داده شده است به کاهش فشار خون و سطح هورمون استرس است.[8]

وجود دارد دو مشترک تمرینات تجسم شما می توانید سعی کنید:

مهار ورزش

تجسم یک ظرف. آن را با این حال شما می خواهید و آن را یک نام بدهید. سپس تجسم افکار منفی خود را به احساسات و نگرانی های در حال مهر و موم شده است که در آن ظرف و تنها شما قفل است.

تبلیغات

آنچه شما می خواهم به انجام این ظرف? آن را شامل تمام تنش و اضطراب است. شما می توانید آن تخلیه به اقیانوس. شما می توانید دفن آن است. شما می توانید آن را دور بیاندازید. شما می توانید حفاظت از آن است. شما می توانید آن را در یک محیط امن.

تجسم که شما انجام دهید این است که به شما با این ظرف. به عنوان طولانی به عنوان شما شروع به احساس می کنید افکار و احساسات منفی و رفتن به ظرف شما شروع به تجربه استرس و اضطراب را تسکین می دهد.

مکان شاد

تجسم خود را در فضای امن و یا خوشحال مکان جایی است که شما می توانید رفتن به در هر زمان. تجسم جزئیات استناد به حواس خود را. چه چیزی شما را دیدن, شنیدن, بوی, لمسی یا حتی طعم ؟ تمرکز بر روی این جزئیات را برای کمی بازی در اطراف با آنها در ذهن خود را. چه چیزی شما را به این محل ؟ آن را یک نام بدهید. شما می توانید آن را ببینید یا آن را تغییر دهید هر زمان که شما انجام این تجسم هدایت شده.

اگر شما می خواهید به انجام بیشتر هدایت تصویری وجود دارد آنهایی که رایگان آنلاین شما می توانید یک کلاس یا تمرین با سلامت روان حرفه ای و یا در حالی که در یک مراقبه است.

آنها کلیدی است که به دور از عوامل استرس زا و چیزهایی که باعث اضطراب شما در ذهن خود را. شما دست آوردن مجدد وضوح. شما حذف خود را بنابراین شما می توانید کنترل از آنچه شما فکر می کنم و احساس می کنید و در نهایت احساس تسکین.

7. درخواست کمک

اگر شما احساس استرس و پر از اضطراب و سعی کرده اند همه چیز ممکن است زمان رسیدن برای حرفه ای بهداشت و درمان. شما ممکن است در کنترل و این درست است. شما فقط باید به عقب بر گردیم به کنترل. سلامت روان حرفه ای ممکن است قادر به هدف قرار دادن چرا شما استرس و اضطراب بهتر از شما می توانید بر روی خود را.

شما به تنهایی نیست. شما ارزش آن است. و اگر شما فکر می کنم در غیر این صورت ذهن شما را فریب شما. شما می توانید آن را به کاهش استرس و اضطراب, اما شما ممکن است نیاز به برخی از کمک و هیچ مشکلی با آن.

افکار نهایی

هنگامی که شما فکر می کنم شما در پایان شوخ طبعی خود یک راه وجود دارد به خودتان یک استراحت و استراحت. این شامل هر یک از تکنیک های ارائه شده در بالا.

همیشه وجود دارد یک راه از طریق چیزی حتی اگر آن را استرس زا و اضطراب آور. شما نمی خواهد غلبه بر آن را در یک روز یا یکی نشسته اما اگر شما ایجاد یک عمل روزانه از کشت و آرامش درونی شما را پیدا خواهد کرد آن را به ارزش آن است. آن را در مورد ایجاد یک زندگی بهتر است بنابراین شما می توانید ایجاد یک زندگی بهتر.

داشتن استرس و اضطراب شما را ندارد و ضعیف است. در واقع اگر شما اعتراف شما نیاز به کمک, که باعث می شود شما قوی است. شما می توانید کشف کردن منبع از طریق این تمرینات و یا با کمک از حرفه ای. در نهایت صلح خواهد شد منتظر شما در طرف دیگر.

راهنمایی های بیشتر در مبارزه با استرس و اضطراب

عکس های اعتباری: Becca Tapert از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im