7 استراتژی برای Relight سوخته طبخ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

احساس سوخته در پخت و پز ؟ این یک سوال لفظی. ما مواد غذایی قفسه لخت بسته بندی شده ما فریزر و jostled برای تحویل اسلات. ما بچه ها در حال خوردن از طریق میان وعده ذخایر مانند حوصله موریانه. ما پخته خمیر ترش موز نان و کیک بسیار است. ما انجام داده ایم برنامه های غذایی, شربت خانه, تمیز ناشران و فوری گلدان فلفل قرمز بار یک میلیون. آن را خسته کننده.

در زمان بهتر من دوست دارم به طبخ و من شرط می بندم شما انجام بیش از حد, اما این یک چیز به طبخ چند شب در هفته و کاملا به دیگری می شود در قلاب برای صبحانه و نهار و شام و میان وعده در هر روز برای ماه ها در پایان — به خصوص تحت روانی و عاطفی تلفات این بار عجیب و غریب که مردد reopenings وجود به نظر می رسد به کشش کنون در مقابل از ما.

من یک معمول از حقه برای شام. مرغ گریل شده در اینجا فوری گلدان کاری وجود دارد; شستشو را تکرار کنید. اما من از حقه احساس خالی در حال حاضر. بدون تند ور آمدن از رستوران وعده های غذایی آخر هفته صبحانه و ناهار خورده در کار من احساس می کنم این بار از پخت و پز و بیش هیچ پایانی در چشم. من می خواهم ایده های جدید اما من هم نیاز به یک استراحت.

و از آنجایی که من در یک بیت از یک خلق و خوی: من خیلی خسته هستم از خوبی معنی حرفه ای مواد غذایی مثل خودم که به شما بگویم راه را برای گریز از پخت و پز بیراهه به جین خود را برای انجام حتی بیشتر. خواندن یک کتاب آشپزی! سوار در یک پروژه بزرگ! پاستا را از ابتدا! وجود یک مفهوم معلق در هوا درست در زیر سطح است که ما با استفاده از این زمان کاملا مولد به اندازه کافی. تمام نقطه در حال حاضر برای من و شاید شما این است که من احساس می کنم الهام; من فقط احساس خسته.

ما نیاز به استراتژی برای این طبیعی است. بنابراین من ساخته شده یک لیست.

این فهرست فرض من و شما نیست dummies; ما در نظر گرفته اند آشکار مانند سفارش بایگانی اطلاعات و یا درخواست دیگر اعضای خانواده برای کمک به برنامه ریزی و طبخ. اگر شما می توانید هر دو را انجام دهد از این برای اولین بار. اگر شما درآمد با تمام معنی حمایت از رستوران های محلی و هدیه خود را یک شب از شخص دیگری را به پخت و پز. (بهتر است برای سفارش از رستوران ها به طور مستقیم در مقابل تحویل اشخاص ثالث مانند Postmates به مطمئن شوید که نقاط محلی آویزان به درآمد تا آنجا که ممکن است از سفارش خود را.)

اما با میلیون ها گذاشته و پول تنگ برای بسیاری از مردم بایگانی اطلاعات است که به سختی روزمره راه حل است. پس چه گزینه های خود را فراتر از رفتن در پخت و پز اعتصاب و ترک خود را متخاصم کودک مسئول است ؟ در اینجا چند ایده برای گرفتن یک باد تازه و استراتژی برای نگه داشتن در نگه داشتن بر روی.

هدیه خود را یک هفته شام با تحویل غذا.

با وعده تحویل منظورم خدمات مانند تازه که تحویل وعده های غذایی آماده خوردن است. ارزان تر از takeout (و احتمالا بهتر است برای شما بیش از حد) اما راحت تر از وعده غذایی کیت: نسل جدید خدمات تحویل غذا به شما می دهد وعده های غذایی از پیش ساخته شده و آماده برای گرم کردن. بله, آن را گران تر از پخت و پز از ابتدا, اما نه شدید و می توان آن را چنین رهایی و شکستن فقط باید یک یخچال قبل از وعده های غذایی آماده برای شام. به علاوه یکی دیگر است که هر وعده غذایی همراه با یک تغذیه, تفکیک, بنابراین اگر شما یک خاص غذا خوردن به سبک شما ترجیح می دهید (keto و غیره.) شما می توانید وعده های غذایی برای مطابقت با.

بیشتر بخوانید درباره تازه: یک بررسی صادقانه تازه را خدمات تحویل غذا

درمان هر وعده غذایی مانند یک میان وعده.

تماس با آن پخت و پز اعتصاب Lite Edition. چیزی وجود دارد بسیار آزاد در مورد زندگی در لحظه و در هر وعده یک غذای سبک. این ایده به خوبی کار می کند که آیا شما بچه ها یا نه به صداقت از بچه ها تمایل به خوردن هر وعده غذایی مانند آنها وعده به هر حال. تماس با یک میان وعده در هفته در خانه خود و سهام در Cheerios و پنیر و کراکر و انگور و برخی اغذیه فروشی گوشت و نان خوب برای توست (که خمیر ترش باید به جایی بروید!), سالسا از فروشگاه های مواد غذایی, تراشه, موز, کره بادام زمینی, چیپس, پنیر خرد شده منجمد وافل و پاپ کورن میگو. میان وعده راه خود را از طریق روز و شب; به بچه های خود را بسته بندی مک و پنیر برای شام. شریک زندگی خود را به دفع کردن برای خودش همیشه. نیمرو تخم مرغ در دامان لوکس در میان وعده در هفته و گرانولی را کنار بگذارید بیش از حد.

جدی در مورد دسته پخت و پز.

این استراتژی این است که عملی ترین پاسخ برای سوخته کوک که هنوز هم در پایان فقط به طبخ: اگر هیچ گریزی از آن دریافت بیش از آن با سرعت. این رویکرد من (و نه یکی که طنین انداز با هر کس من استقبال شد با اعتراض ما اشفتگی فکری موقتی). اما برای من این است که راه اصلی من مقابله: به جای مواجه پخت و پز, تازه, هر شب من سعی می کنم به آمادگی کافی در تعطیلات آخر هفته به طوری که در weeknights من غذا خوردن با افتخار من قبل از دستاورد. (به من نگاه کن! یک سنجاب! من با موفقیت احتکار به اندازه کافی گردو برای زمستان طولانی در این ایام کار در هفته!).

اما آنچه به شما بپرسم ؟ بیایید مبادله. من به اشتراک گذاری یک لیست بزرگ اینجا را, اما شما نیاز به بازپرداخت مرا با خود دسته ای-پخت و پز را پیش رو ایده های دستور غذا را در نظرات. معامله ؟ معامله است.

این دستور العمل و ایده های من تکیه بیشتر: من 10 دستور العمل های مورد علاقه به صورت دسته ای در پخت و پز

مبادله وعده های غذایی با یک دوست.

من شخصا سوپر jazzed با ایده های پخت و پز برای کسی غیر از خودم و خانواده ام. (بدیهی است این است که واقعا اتفاق می افتد در حال حاضر.) اگر شما یک معامله خود را با خواهر یا یک دوست به آنها را سه شب از وعده های غذایی شما فکر می کنم آنها می خواهم عشق ؟ و سپس آنها را برای شما انجام همان. در واقع نگه داشتن آن در هفته های مختلف; طبخ دو از همه چیز برای خودتان یک هفته و رها کردن آن را در خانه خود را.

این ممکن است احساس بیشتر شبیه به یک پروژه از شما خواسته است, اما برای کسانی از ما که واقعا فقط به پخت و پز برای دیگران دوباره آن ممکن است نور آبی کمی شعله در خود سوخته پخت و پز ،

را (و نگه دارید) یک لیست از همه چیز شما را خورده اند و لذت می برد.

این نکته یکی شده است که بسیار برای من مفید این چند ماه گذشته. من یک لیست بر روی گوشی من در یک توجه داشته باشید از آنچه که من فکر می کنم ما برای خوردن شام این هفته — بسیار سست طرح است. سپس هر هفته من لیست جدید درست بالای آن و آن را تبدیل به بالفعل در حال اجرا مجله از آنچه که من پخته شده و آنچه که ما می خوردند. این شگفت انگیز است که چگونه به سرعت شما می توانید وعده های غذایی شما را دوست داشت و دستور العمل های که کمی شد پیروزی.

یک لیست مانند این نیز من کمک می کند تا ببینید که در آن ما شده است با تکرار همان وعده های غذایی زیادی است. این کمک می کند تا من به عقب نگاه یکهو بیش از همه چیزهایی که من پخته شده و احساس افتخار می کنم. نگاهی که در تغذیه! همه که سفت! و تمیز کردن! و پخت! (ما قطعا به دست آورده و خودمان را یک شب از takeout.) شما به دنبال در خود من بهره وری و احساس افتخار از آن است که یکی از انگیزه چیزهایی به من. من همچنین نگه داشتن یک کمی در حال اجرا لیست از چیزهایی که من می خواهم به طبخ در اینجا. (مهم نیست اگر همه آنها شامل قند, Nutella یا مخمر است؟)

بیشتر در این “عشق لیست” استراتژی است که بسیار ساده و صادقانه بسیار مفید: ایجاد یک “مسائل من می خواهم به خوردن” لیست

مواد غذایی خود را تحویل کار کمی سخت تر برای شما.

وقتی که من خرید در فروشگاه مواد غذایی در فرد من اغلب می گرفتن یک لیتر سوپ و یا برخی از پیش ساخته شده سالاد از اغذیه فروشی در منطقه است. در حال حاضر که من در درجه اول, خرید آنلاین, من که چوب به طور منظم لیست کالاهای اساسی بسیار بیشتر از نزدیک و فراموش نکنید که در مورد کسانی که به راحتی مواد غذایی که دوباره گران تر از پخت و پز ابتدا, اما هنوز هم به مراتب کمتر گران تر از یک رستوران و یا بایگانی اطلاعات وعده غذایی. با ارنج زدن خود را به یاد داشته باشید که دکمه های آسان را در فروشگاه مواد غذایی: گوشت اغذیه فروشی و سالاد پر سینه مرغ در گوشت مورد مواد غذایی منجمد فراتر از پیتزا. مدرن فروشگاه مواد غذایی است که واقعا یک سرزمین عجایب و در این عجیب و غریب, دوران سخت من برای یکی هستم خیلی ممنون برای راه آنها تغذیه همه ما است.

باید یکی واقعا حواس پرت بدون قوانین شب در هفته.

زمانی که من یک بچه در حال رشد در یک خانواده بزرگ هشت بچه ها گاهی اوقات پدر و مادر من را فراموش بستنی برای شام بود که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. ما را بر ما jammies جمع آوری در مقابل تلویزیون برای یک شب فیلم و خوردن بستنی با تمام toppings: کنسرو خامه, sprinkles, بادام زمینی و سخن بی معنی وبیهوده. شام را اول بدون پروتئین, همه قوانین به حالت تعلیق درآمد. در آن زمان من فکر کردم آن چیزی است که همه خانواده ها بود و متوجه شدم در یک قابل ملاحظه ای در اواخر تاریخ (کالج?) چگونه عجیب و غریب آن بود. به عنوان یک بچه من فکر کردم آن را سرگرم کننده خالص اما در حال حاضر که من فرزندان من می دانم آنچه در آن واقعا بود: لذت از شب در محل کار برای من که پخته شده عملا هر وعده غذا در خانه ما برای سی سال.

در تاج-زمان هنگامی که آن را واقعا احساس می کنید مانند هیچ قانون وجود دارد دیگر چرا به یک صفحه از پدر و مادر من’ راهکار و انجام دونات برای شام یا بستنی یا یک شیر بزرگ نوار کیک. آن را فقط یک شب آن را یک یادآوری به قوانین خود را نور شعله خود را با این حال شما می توانید. (جایزه: سالاد سلیقه راه های بهتر بعدی شب.)

به عنوان یک همکار سوخته, پختن, من شده اند با استقرار برخی از ترکیبی از همه این استراتژی تقریبا هر روز muddling از طریق ما عجیب و غریب, وضعیت ترس با قدردانی برای مواد غذایی ما و کاملا صادقانه به افتخار بودن سوخته; آن صحبت می کند به این واقعیت است که در گذشته من تا به حال گزینه های دیگر. امریکا برای آن امتیاز این است که یک محل که در آن بسیاری از مردم (از جمله کودکان) هستند مواد غذایی نا امنی و اغلب گرسنه است. این است که یک دیوانه کننده کاملا غیر ضروری واقع در ما کشور ثروتمند اما در اینجا ما هستند. (اگر شما در حال حاضر نیست آن را بخوانید, من به شدت توصیه ما قطعه در COVID و مواد غذایی بانک ها; نیاز تنها عمیق تر.)

من خیلی دوست دارم به شنیدن خود استراتژی ها و ایده های خوب برای اقامت انگیزه و انرژی در پخت و پز خود را! اینجا به اشتراک در نظرات و یا با من به طور مستقیم در Instagram. همچنین در نظر پیوستن به ما Cookbook باشگاه یا ما برنامه غذایی باشگاه در Facebook; آنها پر از حتی بیشتر الهام بخش آشپز و ایده های خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>