7 راه تعجب آور به استفاده از اجاق گاز پاک کن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برخی از تمیز کردن راه حل می تواند یک راه طولانی بروید. واضح ترین نامزد است همه منظوره پاک کننده که شما می توانید استفاده کنید برای صنوبر تا یک نوار از سطوح در خانه خود را. اما شما ممکن است تعجب است که برخی از فوق العاده خاص و پاک کننده می تواند بیش از یک نقش است. را Windex برای مثال که می توانید هر چیزی را از کف آشپزخانه خود را به backsplash. و پس از آن وجود دارد این قهرمان گمنام است که اجاق گاز پاک کن. ببینید با حق محافظ دنده (همیشه پوشیدن دستکش و اطمینان از تهویه مناسب!), شما می توانید می توانید از اجاق گاز پاک کن به کار در اطراف تمام خانه خود را.

در اینجا برخی از راه های خلاقانه برای استفاده از اجاق گاز پاک کن — شما می دانید که فراتر از تمیز کردن فر.

1. تمیز کردن خارج از اجاق هلندی.

با توجه به ق کاربران (و تایید شده توسط ما در اینجا در Kitchn!), فر کننده با این نسخهها کار مانند یک جذابیت به حذف پخته شده در روغن و دیگر خیره مانده از خارج از مینا هلندی کوره بدون آسیب رساندن به رنگ و یا به پایان برسد. از آن آسان است بیش از حد: فقط spritz برخی از پاک کننده اجازه دهید آن را برای نشستن در حالی که (در حالت ایده آل یک شب) و دور شستشو تمام شواهد از دوده.

2. خنک کردن خود را شیشه ای ظروف پخت.

خداحافظی به لکه های زرد بر روی خود پیرکس. (فکر می کنم در مورد آن — اگر فر کننده کار می کند که برای دریافت چرب کردن شیشه درب فر, چرا که آن را کار خود را در شیشه ای پخت غذا؟) اسپری کمی خود را رنگ آمیزی ظرف ترک آن را برای 30 ثانیه تا یک دقیقه پس از آن پاک کردن با یک حوله کاغذی. و البته شستشو به طور کامل قبل از استفاده از ظرف دوباره.

3. احیای یک دیگچه آهن است.

آیا شما دریافت hand-me-down آهن است که نیاز به عشق و یا به سادگی می خواهید به دوباره فصل های موجود خود را در ظرف فر کننده این ترفند را انجام دهد. اسپری مال شما سخاوتمندانه با اجاق گاز پاک کن و سپس قرار دادن آن در کیسه های پلاستیکی مهر و موم شده برای حداقل هشت ساعت است. حذف گلدان از کیسه اسکراب اجاق گاز پاک کن و سپس شستن ظرف را کاملا با آب و صابون. مطمئن شوید که به خشک آهن به طور کامل برای جلوگیری از زنگ زدگی.

رو کثیف گروت تمام اطراف خود را در حمام یا آشپزخانه کاشی ؟ گرفتن یک جفت دستکش لاستیکی و اسپری خطوط با فر کننده. پاک کردن اسپری در حدود پنج ثانیه و سپس به طور کامل آبکشی گروت با آب. اگر شما در یک حمام کوچک امن با باز کردن یک پنجره و روشن کردن دریچه.

به عنوان طولانی به عنوان شما را در حمام خود را با فر کننده شما ممکن است به عنوان به خوبی کار می کنند در وان. شما می توانید به راحتی خلاص شدن از شر لکه ها و یا حلقه اطراف ظروف وان حمام (فقط چینی سفید) توسط پاشش فر کننده بر روی منطقه آسیب دیده اجازه می دهد آن را به نشستن برای چند دقیقه و سپس شستشو آن را دور.

6. تمیز کردن کوره خود را دندانه دار کردن.

اگر شما شبکه کوره ها به خصوص شما ممکن است نیاز به تماس با تشویقها (معنی اجاق گاز پاک کن). رفتن به خارج از قرار دادن دریچه های شبکه ای در یک کیسه زباله اسپری آنها را با فر کننده و مهر و موم کیسه. در حدود هشت ساعت (یا یک شب) دان برخی از دستکش و حذف دندانه دار کردن از کیسه و اسپری آن را خاموش به طور کامل خود را با شلنگ.

توجه: این روش برای همه نیست, به عنوان برخی از مردم ممکن است بخواهید به استفاده از اجاق گاز پاک کن در یک سطح می خورند و ما توصیه می کنیم خوب شستشو با آب و صابون بعد از اینکه شما سعی کنید این روش.

مرتبط با: ساده ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن کوره خود را Grates

7. حذف سوخته-بر روی محصولات از ابزارهای مو.

تخت آهن و یا آهن پیچش یا حلقه زنی که تحت پوشش ترد ژل یا موس? Spritz کمی فر کننده بر روی ابزار در حالی که آن را خشک و سپس آن را پاک و تمیز با یک حوله کاغذی مرطوب یا پارچه پس از اجازه می دهد برای انجام کار خود را برای چند ثانیه.

کردم هر گونه راهنمایی دیگر برای اضافه کردن به این لیست ؟ ترک آنها را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im