7 مجازی سلامت روان منابع حمایت از مردم سیاه و سفید در حال حاضر

برای چند هفته گذشته من شده است رفتن را از طریق آن. برای اولین بار وجود دارد جریان ثابت از اخبار در مورد نامتناسب اثرات COVID-19 در جوامع پس از آن آمد و میر ناشی از جورج فلوید, Breonna تیلورو تونی McDade در دست پلیس و غیر عمدی از Ahmaud Arbery. در ضمن من با مرور این بیماری همه گیر همراه با هر کس دیگری و تلاش برای کشف کردن که چگونه برای ایجاد یک تاثیر مثبت در طول راه. آن را گیج کننده شده است. و من می دانم که من تنها نیستم.

با توجه به نجع Austinبنیانگذار اجتماعی برای مردم رنگ اتل باشگاه تمام کسانی که پیچیده احساسات و احساسات طبیعی هستند در زمان بحران و جمعی از تروما است. اتل باشگاه که قبلا ارائه رایگان مشاوره وروان درمانی برای اعضای خود در بروکلین محل در حال حاضر انتقال به دیجیتال مدل. “چیز زیادی در مورد شفا فضا مانند اتل باشگاه است که در آن طول می کشد هویت ما و همه چیز می آید که با آن به حساب آورد. شما نمی توانید بحث در مورد این مجتمع احساسات بدون صحبت کردن در مورد سیاهی.” باشگاه جامعه آنلاین است که میزبانی رایگان, ساعته عزادار جلسات ماهانه دو بار.

برای بسیاری از مردم سیاه و سفید تمرین های اجتماعی فاصله نیاز برای مجازی منابع شده است هرگز بیشتر روشن است. بنابراین من یک لیست از شش سلامت روان تر منابع در علاوه بر این به اتل باشگاه که در حال ارائه پشتیبانی مجازی به جامعه سیاه و سفید در حال حاضر. با این حال شما را انتخاب کنید به غمگین, روند, و/یا ایستادن در همبستگی به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید و این که خود را تشخص و سلامتی هنوز هم مهم است.

فرو رفتن در چاه

مریم bizzy b تاسیس شیرجه رفتن در یک سازمان ارائه دیجیتال کلاس های مختلف سلامتی شیوه برای ایجاد یک جامع تر سلامتی میباشد. فرو رفتن در چاه میزبان اهدای مبتنی بر دیجیتال حوادث مانند breathwork کلاس ها و جلسات درمانی با هدف محور مراقبت از خود.

Sista Afya

این شیکاگو مبتنی بر جامعه-محور سازمان را فراهم می کند زنان از سراسر سیاه و سفید در خارج از کشور با کمترین هزینه جلسات گروه درمانی کارگاه های آموزشی رایگان و آنلاین مکالمات شناخته شده به عنوان آنلاین Sista پشتیبانی از گروه های که پوشش موضوعاتی مانند مدیریت استرس موجب مصرف اخبار.

Healhaus

بنیانگذاران Darian سالن و الیسا Shankle ایجاد این فضا در بروکلین برای ارائه در دسترس و فراگیر سلامتی به جامعه خود. HealHaus است که در حال حاضر بسته است اما خود اخلاق است ادامه داد: تقریبا از طریق زندگی می کنند جریان کلاس از جمله شفا سایفر برای مردان از رنگ.

درمانی برای دختران

دکتر شادی سخت پنسیلوانیا تاسیس این سازمان برای مبارزه با انگ اطراف درمانی که ممکن است در غیر این صورت جلوگیری از سیاه از زنان به دنبال مراقبت. در حال حاضر TBG تبدیل به یک پادکست موفق یک دایرکتوری است که با هدف اتصال با فرهنگی صالح درمانگران و همچنین به عنوان یک انجمن خصوصی Facebook گروه پشتیبانی. این سازمان دارای رایگان, گروه حمایت از جلسات هفتگی پنج شنبه شب در 7 p. m. EST.

چرت زدن وزارت

عملکرد هنرمند و شاعر Tricia Hersey تاسیس چرت وزارت به قهرمان سیاه و بقیه به عنوان یک شکل از پرداخت غرامت و مقاومت در برابر فرسودگی فرهنگ و سرمایه داری. در حالی که او به طور معمول میزبان رایگان pop-ups که در آن بازدید کنندگان می توانید مختصر چرت و کارگاه های آموزشی در آتلانتا منطقه Hersey شده است با استفاده از Instagram برای ارائه مینی موعظه در مورد اهمیت کاهش و بیشتر خواب زمانی که شما یک فرد سیاه و سفید مبارزه با ظلم و ستم در روز و روز را.

فراگیر درمانگران

Austin-درمانگر بر اساس ملودی Li تاسیس فراگیر درمانگران پایگاه داده به ارائه درمانگران با آموزش نژادی تروما و اتصال مردم از همه هویت و توانایی و بدن با فرهنگی حساس مراقبت. Li خودش و بسیاری دیگر از درمانگران در فراگیر درمانگران شبکه ارائه کاهش هزینه teletherapy گزینه های به اطمینان حاصل شود که محدودیت های مالی نمی نگه داشتن مردم از دنبال مراقبت. Decolonizing درمان و زنده باد سلامتی, دو, دیگر, درمان, شیوه های فعال سیستم عامل آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>