7 راه برای ایجاد یک وعده غذایی منجمد هویج

منجمد هویج فریزر اصلی خود در بسیاری از اشکال: crinkled, قطعه قطعه, تکه و spiralized. اگر شما مانند ما شما در حال حاضر تکیه بر آنها برای سریع طرف اما این سبزیجات ریشه ای قادر هستند به مراتب بیشتر از شما ممکن است آنها را به اعتبار. در اینجا 7 راه برای روشن کردن یک کیسه یخ زده هویج به یک وعده غذایی.

1. حمله رعد اسا آنها را به یک صبحانه اسموتی.

اضافه کردن یک تعداد انگشت شماری از این به طور طبیعی شیرین ریشه گیاهی بدان معنی است که شما دریافت یک دوز اضافی از سبزیجات برای شروع روز و شما همچنین می توانید جست و خیز شیرین کننده اضافه شده. هویج جفت به خصوص به خوبی با میوه ها مانند پرتقال و انبه و آناناس بنابراین سعی کنید با اضافه کردن یک تعداد انگشت شماری به هر یک از این مخلوط:

2. پخت آنها را به کلوچه.

را انتخاب کنید از شیرین و خوش طعم کلوچه — هویج می تواند به هر دو روش. شروع با ذوب تکه هویج مخلوط کنید و آنها را مستقیم به خمیر به عنوان شما به طور معمول خواهد هویج خرد شده و یا سبزیجات دیگر است.

3. پرتاب آنها را در wok.

مهم نیست که چه برش منجمد هویج شما رو stashed در فریزر آنها را یک جا در خود weeknight هم بزنید سرخ. بازی شیر یا خط آنها را به wok مستقیم از فریزر و شام آماده در دقیقه.

5. کباب آنها و اضافه کردن به دانه کاسه.

بازی شیر یا خط هویج مستقیم از فریزر به یک گرم روغن-slicked پان فصل آنها را تنها راه شما می خواهم و شما یک دوز سالم از سبزیجات به دور از هر دانه یا ماکارونی کاسه.

6. مخلوط آنها را به خورش و ادویه کاری.

دلچسب هویج اضافه کردن ظریف شیرینی طبیعی به ادویه کاری و خورش. آنها سریع-پخت و پز, پس صبر کنید و به هم بزنید آنها را به گلدان تا آخرین یا دو دقیقه از پخت و پز. هویج همچنین یک جایگزین خوب برای همه نوع کدو در فصل زمستان.

7. سرخ کردن آنها را با برنج و تخم مرغ است.

یک تعداد انگشت شماری از منجمد هویج است که فقط بلیط برای حجیم کردن که برنج مانده طولانی در عقب یخچال و تبدیل آن به یک کاملا رضایت بخش و پر کردن برنج سرخ شده شام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر