8 گیاهان است که بسیار کم-تعمیر و نگهداری آنها نیز ممکن است جعلی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما یکی از بدشانسی چند که نیست خوش شانس با یک انگشت شست سبز (*برد هر دو دست*) این بدان معنا نیست که شما برای همیشه محکوم به یک خانه خالی از برگ سبز دوستان است. در واقع وجود دارد کاملا چند گیاهان وجود دارد که در حال تعریف از تعمیر و نگهداری پایین. مهم این است که نه تنها انتخاب یک گیاه مقاوم که خوب با آبیاری نامنظم بلکه چیدن یکی که فقط حق را برای شرایط در خانه خود را.

“اصلی ترین چیزی که به نظر برای انتخاب هر گیاه نور در فضا می گوید:” ملیسا زن lowrie ارشد سبز کالا خریدار در زمین باغبانی خواهر با نام تجاری به Anthropologie و Urban Outfitters. “کم-تعمیر و نگهداری گیاهان اجرا حیطه برای الزامات بنابراین سعی کنید به فکر می کنم در مورد اینکه آیا نقطه شما امیدوار به محل آن را در دریافت مستقیم یا غیر مستقیم نور. همچنین سعی کنید به فکر می کنم در مورد زمانی که آن را می شود نور: آن را فقط در صبح و یا برای بسیاری از روز؟”

و فراموش نکنید که به نظر خود کارخانه هم اتاقی! “اگر شما یک حیوان خانگی شما می خواهید مطمئن شوید این گیاه سمی نیست اگر آنها اندک اندک خوردن آن می گوید:” تارا نولان, شرکت, صاحب, باغبانی, سایت ادراک باغبانی. “من همچنین نگاه یک گیاه جدید و خاک آن را با دقت در فروشگاه به مطمئن شوید که وجود دارد هیچ نشانه ای از آفات یا بیماری قبل از آوردن آن به خانه. من نمی خواهم به شما معرفی آفات به دیگر گیاهان!”

با, براق, موم مانند برگ ZZ گیاهان ممکن است به نظر می رسد جعلی به خصوص با توجه خود را حداقل تعمیر و نگهداری, اما آنها بسیار زنده و حتی می تواند رشد کند بسیار به سرعت. “ZZ گیاهان در میان ساده ترین گیاهان است که در آنها نیاز به نور بسیار کمی هستند و بسیار مقاوم محدود آبیاری بنابراین آنها برای تیره تر اتاق و مشغول مردمی که ممکن است گاهی اوقات فراموش نکنید که به آب به طور منظم می گوید:” زن lowrie.

خرید: ZZ گیاه در گونی گلدان $78 در زمین

کم-تعمیر و نگهداری sanseveria که همچنین با نام “مار گیاه” و “در زبان” طولانی برای آن تیز برگ مشابه نور و آب مورد نیاز به عنوان ZZ گیاهان—است که حداقل در هر دو فقره. “آنها بسیار آمرزنده و هنوز هم قرار داده تکان دهنده مقدار رشد در نور پایین شرایطی می گوید:” زن lowrie.

خرید: مار گیاه در گلدان فلزی, $68 در زمین

به سرعت رشد موی دم اسبی نخل است که یک بازی سرگرم کننده و بد بو کمی گیاه که ایده آل برای کسانی که برنامه بسیار شلوغ و یا کسانی که مستعد ابتلا به فراموشی را به آب گیاهان خود را. “این تنها نیاز به آبیاری هر هفته می گوید:” جویس دکل رسمی “گیاه مادر” از آنلاین گیاه خرده فروش Bloomscape. “آن لامپ مانند تنه فروشگاه آب است.”

خرید: Ponytail Palm $65 در Bloomscape

با توجه به این که بسیاری از cacti بومی برای محیط های خشن آن می ایستد به همین دلیل است که آنها می تواند اداره کند گاه به گاه محیط آپارتمان خود را — و یک غفلت کوچک. فقط مطمئن شوید که شما کاکتوس می شود مقدار زیادی از نور خورشید است. و توجه داشته باشید که نه همه cacti از این کویر-خانه فوق العاده, نوع ادا و اصول. گرفتن رطوبت-محبت کریسمس کاکتوس مثلا که leafier ظاهر با رنگ سفید و صورتی و یا قرمز گل اما هنوز هم آسان به مراقبت از. “من کریسمس کاکتوس جامد است به عنوان مثال از یک هاردی houseplant که جان سالم به در عجیب و غریب تقلا غفلت می گوید:” نولان.

خرید: کریسمس کاکتوس $58 در طوفان یا گرداب شدید

5. Heartleaf شیپوری

به عنوان شما ممکن است حدس زده ام از نام آن heartleaf شیپوری دارای قلبی شکل برگ همراه خود انتهایی انگور. آن را بسیار مقاوم است که در آن می تواند تحمل کم نور و بی گاه خشکسالی زمانی که شما را فراموش کرده ام به آن را آب و حتی کم کیفیت خاک. در اصل این برای کسانی که با سیاه thumbs!

خرید: Philodendron Heartleaf, $35 در Bloomscape

بخشی از شیپوری جنس ملکه گیاهان مقاوم انتهایی انگور است که رشد در محیط داخلی. “ملکه بسیار آسان است که در آنها دشوار است برای کشتن و می توانید دسته های مختلف شرایط نور می گوید:” زن lowrie. “در زیستگاه طبیعی خود بسیاری از این گیاهان بخشی از جنگل یا جنگل understory جایی که آنها دریافت می کنند برخی از محیط و یا چیزی با نقاط رنگارنگ نور از طریق تاج در بالا.”

خرید: سنگ مرمر ملکه ملکه, $56 در طوفان یا گرداب شدید

Tillandsia یک سرده از گیاهان است که بسیار کوچک ریشه سیستم بدین معنی که می توانید تقریبا چسبیده بر روی هر چیزی و رشد وجود دارد که چرا آنها همچنین به عنوان شناخته شده گیاهان هوا. در خانه آنها اغلب نمایش خلاق در تنظیمات چه که شیشه نذوراتی و یا حلق آویز سبد. “به نظر من هوایی گیاهان به پایین تعمیر و نگهداری به دلیل آنها نمی نیاز به خاک و یا repotting حتی اگر آنها نیاز به آبیاری منظم می گوید:” نولان. به سادگی خود را خیس tillandsia در آب برای چند ساعت در هر هفته و یا دو.

خرید: همه فن حریف هوایی گیاهان $15 به صورت چهار در انبار خانه

اعتماد ما آن را آسان تر به مراقبت از یک کمانچه, برگ انجیر ficus از آن است که به طلسم نام خود را. این راه راه بزرگ شاداب می تواند انطباق با اصل هر نوع نور به آن اشاره می کند در واقع بهترین زمانی که شما فراموش نکنید که به آب آن است. و با توجه به ناسا مطالعه گیاهی است بسیار کارآمد که آن را به از بین بردن سموم از هوا.

خرید: کمانچه, برگ انجیر Ficus, $195 در Bloomscape

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>