8 تولید جعبه شما باید برای ثبت نام در حال حاضر قبل از اینکه آنها را پر کنید تا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در ماه مارس زمانی که اقامت در خانه سفارش ابتدا اعلام کرد خانواده من (مانند بسیاری دیگر) در زمان انبار از مواد غذایی ما تا به حال در ما یخچال فریزر و شربت خانه به ببینید که چگونه ما می تواند قبل از ساخت یک سفر به فروشگاه. سوپر مارکت فقط نبود یک محل که در آن هر کسی می خواست می شود (مگر اینکه مطلقا لازم است) و این است که هنوز هم مورد ماه بعد.

با خار از لحظه ای مواد غذایی در سفرهای خارج از بحث ما به زودی متوجه شدم فقط چگونه به سرعت ما حدودا از طریق ما میوه های تازه و گیاهی عرضه است. حتی بدتر زمانی بود که ما نمی کنید برای غذا خوردن به تولید قبل از آن بد رفت و آن را به حال تنزل به بن کمپوست. (مواد زائد گناه و بازدید و حتی سخت تر در قرنطینه.) در حالی که ما شربت خانه و فریزر stashes شد فقط خوب crisper-کشو مواد تشکیل دهنده مانند مجموعه ای از کلم و دل romaine تقریبا شد مانند نادر ارز در خانواده ما.

مرتبط: یک لیست جامع از بهترین مواد غذایی و خدمات تحویل مواد غذایی در حال حاضر (غذا کیت بیش از حد!)

سپس ما آمد منجی: خاموش شدن waitlist برای بورس بازار تولید سرویس اشتراک آن را نگه داشته و چهار نفر از ما شنا کردن در پوند از میوه های تازه و سبزیجات در هر هفته برای $40 در یک جعبه. و ما نه تنها آنهایی که به دنبال گرفتن تولید و تحویل درست به ما درب: با توجه به شرکت مشتری تقاضا برای خدمات رشد 400 درصد در طول سه ماه گذشته به تنهایی.

در صورتی که شما به دنبال یک راه حل مشابه در اینجا نه شرکت قابل اعتماد است که می تواند کمک به نگه داشتن شما و خانواده خود مواجه نگردند با میوه های تازه و سبزیجات.

CropSwap یک برنامه جدید است که کمک می کند تا مردم سفارش تازه تولید از تولید کنندگان در داخل جامعه خود. فکر می کنم از آن به عنوان یک نوع آتش زنه … برای میوه و سبزیجات! خریداران می توانید اتصال به طور مستقیم با کشاورزان در منطقه خود را در زمان واقعی به ترتیب سفارشات.

خدمت تمام قاره آمریکا Farmbox مستقیم است تولید و ارائه خدمات است که ارائه تغییر هفتگی بسته به آنچه که “تازه محلی و در فصل.” مشتریان قدردانی از کنترل است که می آید با استفاده از این سرویس به عنوان شما می توانید انتخاب کنید پنج میوه و گیاهی تعویض در هر زایمان است. شما همچنین می توانید انتخاب کردن در و یا خارج از سرویس در هر زمان. آن را شبیه به یک در سراسر کشور CSA.

از کشاورز است یک سرویس است که در حال حاضر ارائه می دهد محصولات تازه تحویل به DC MD VA مناطق. هر هفته از کشاورز curates مزرعه جعبه با تولید کنندگان محلی که پس از آن می تواند بیشتر سفارشی توسط مشترکان است. دست بسته بندی شده تحویل می کاهش یافته است هر هفته و یا هر دیگر بسته به فرکانس شما را انتخاب کنید.

Harvie.مزرعه اتصال مردم با کشاورزان محلی که پس از ارائه سهام تازه تولید حق خود را درب. چه منحصر به فرد در مورد این برنامه این است که مشتریان باید گزینه ای برای سفارشی. این دیجیتال CSA/مزرعه و به اشتراک گذاری برنامه کمک می کند تا مشتری را افزایش می دهد پایگاه برای حمایت از کشاورزان محلی. بررسی کنید اگر شما خود را تحت پوشش گسترده تحویل محدوده در امتداد ساحل شرق و غرب میانه در اینجا.

گرسنه برداشت مواد غذایی-نجات اندازی که کشتی های مقرون به صرفه تولید و آیتم های اضافی به MD; Washington, DC; و; و بخش هایی از PA, NJ, د FL, NC و دیترویت. برداشت جعبه تنظیمات به راحتی قابل تنظیم بر اساس جایی که شما زندگی می کنند, چگونه اغلب شما طبخ خود را تولید تنظیمات و چگونه بسیاری از مردم شما در حال تغذیه است.

Hungryroot هفتگی سرویس اشتراک می فرستد که مواد تشکیل دهنده خود را به درب (در سراسر قاره آمریکا) بر اساس پیش تنظیم تنظیمات شخصی (gluten-free, مهره, رایگان, لبنی, وگان, و غیره!). بهترین راه برای توصیف آن است که یک صلیب بین وعده غذایی کیت و مواد غذایی ارائه خدمات است که شما نمی نیاز به عضویت برای. نمونه هایی از مواد تشکیل دهنده عبارتند از, تازه, تولید, حبوبات و پاستا, پروتئین ها, سس و سس اساسی شربت خانه, اسنک, و بیشتر.

ناقص مواد غذایی ارائه می دهد کمتر از کامل تولید در قیمت با تخفیف. هدف نهایی این است برای کاهش ضایعات مواد غذایی و تغییر مشتری در مورد برداشت خوب تولید و کمال! این شرکت همچنین فروش شربت خانه, اقلام لبنی و گوشت حدود 30 درصد کمتر از فروشگاه مواد غذایی قیمت. این سرویس در حال حاضر ارائه می شود به بسیاری از غرب و جنوب منطقه مرکزی میانه شمال و در تمام طول سواحل غرب است. چک کنید اینجا برای دیدن اگر آنها خود را در خدمت به منطقه است.

بورس بازار منابع “misfit”تولید (ضعیف-شکل میوه ها و سبزیجات) از گواهی شده ارگانیک مزارع و کشتی آنها را به کدهای پستی در بیش از دو دوجین متحده است. تولید جعبه اشتراک آمده در دو اندازه مختلف که شامل ترکیبی از 12 به 14 نوع مختلف از میوه ها و سبزیجات. شما همچنین می توانید فروشگاه برای افزودنیها مانند جو, حبوبات, شکلات, و بیشتر. مشتریان می توانند انتخاب فرکانس که با آن خود را در جعبه می رسد و مکث اشتراک خود را در هر زمان.

آیا شما استفاده از هر یک از این خدمات در حال حاضر ؟ هر گونه گزینه های دیگر برای اضافه کردن ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de