8 سوال برای کمک به شما در انتخاب یک حرفه ای است که مناسب شما

وقتی که می آید به انتخاب یک حرفه ای وجود دارد مقدار زیادی از عوامل است. مهم این است که درست انتخاب حرفه ای از آنجا که بسیاری از مردم کار می کنند بیشتر از آنها خواب.

با درخواست خودتان این هشت سوال شما خواهد بود بهترین موقعیت برای انتخاب یک حرفه ای است که مناسب شما.

1. می توانید این پشتیبانی حرفه ای مورد نظر من شیوه زندگی?

شیوه زندگی خود را که ترکیبی از زمان و پول است. بسته به اینکه آیا شما بچه ها و یا مایل به سفر شما نیاز به یک مقدار مشخصی از زمان به دور از دفتر.

آیا این به این معنی کار شما نیاز به ارائه فلکس-گزینه ؟

مطمئن است که یک راه برای مطمئن شوید که شما باید زمان را برای خانواده خود و فعالیت های اوقات فراغت. شما همچنین می توانید کشف, کار, چهار, 10 ساعت در روز و یا در 9 ماه تقویم است. هنگامی که شما را در درک جنبه های زمان شما نیاز به تعیین چه مقدار درآمد شما نیاز به زندگی می کنند شیوه زندگی خود را.

اگر شما می خواهید به مسافرت و یا یک خانواده بزرگ شما نیاز به یک مقدار مشخصی از پول به استطاعت است که شیوه زندگی است. با توجه به آنچه برای شما مهم ترین شما می توانید انتخاب کنید به قربانی کردن وقت خود را برای چند سال به پرداخت هزینه بیشتر در زمان بعد از آن در زندگی حرفه ای خود را و یا شما ممکن است اولویت بندی تعقیب شور و شوق خود را و رویای حرفه ای.

انتخاب گسترده هستند اما شما می خواهید به طور عمدی با چگونه شما صرف زمان و پول خود را. مطالعات نشان می دهد 78 درصد از مردم زندگی می کنند به چک چک[1].

اما ما می دانیم که 78% هستند در فقر زندگی می کنند. این تعداد به سادگی نشان دهنده تعداد افرادی که صرف تمام پول است که آنها را.

تبلیغات

2. آیا این حرفه من چالش ؟

تصور کنید که یک استعداد ورزشکار حرفه ای و رقابت در برابر بچه ها در مدرسه ابتدایی. مطمئن شوید که شما در حال رفتن به برنده شدن در هر بازی اما شما نمی خواهد احساس همان رضایت به عنوان اگر شما به چالش کشیده شد توسط دیگر متخصصان با استعداد. انتخاب یک حرفه ای نیاز شما را به ارزیابی فرصت برای رشد و پیشرفت است.

این مهم است که به دلیل حرفه خود انتخاب خواهد اجازه می دهد شما را به ساخت مهارت های جدید رسیدن اضافی آموزش و گسترش دانش خود را پایه.

به عنوان شما را در حرفه خود رشد وظایف است که یک بار دشوار تبدیل خواهد شد آسان است. وقتی این اتفاق می افتد شما با دو انتخاب. شما می توانید ساحل برای بقیه زندگی حرفه ای خود را در حالی که تنها با قرار دادن در حداقل تلاش برای گرفتن بالاتر از میانگین نتایج. و یا شما می توانید در چالش های جدید در مناطق که در آن شما تضمین موفقیت است.

مشکل با این تصمیم نهفته در ما ترس از شکست. هنگامی که شما را در چالش های جدید وجود دارد رفتن به یک منحنی یادگیری است که می تواند ایجاد ترس و شک به خود.

اجازه نمی دهد خود را ترس از ناشناخته ها به علت شما را به ماندن در منطقه راحتی خود را.

3. چه کسی می تواند مربی من است ؟

شما فقط می دانم آنچه شما می دانید و اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر شما خواهد شد و یا به تجربه خودتان آن را یاد بگیرند و یا از شخص دیگری تجربه است.

با پیدا کردن کسی است که در زندگی حرفه ای شما می خواهید را انتخاب کنید, شما باید کسی به سوال و درخواست راهنمایی از. آنها می توانید به اشتراک گذاری آنچه که آموخته و به شما بگویم آنچه در آن طول می کشد برای ساخت یک حرفه ای در یک صنعت خاص.

شما نیاز به یک گواهینامه اضافی یا آموزش و پرورش ؟ آیا شما مایل به حرکت می کند ؟

تبلیغات

به جای انتظار تا زمانی که شما شروع زندگی حرفه ای خود را به یاد بگیرند که همه این چیزها پیدا کردن یک مربی است که چند گام جلوتر از شما.

4. آنچه را که من به صورت رایگان?

تعقیب پول است یکی از سریعترین راه برای پایان دادن به شکست است. بسیاری از مشاغل در حال رفتن به نیاز به بیش از عشق پول به آن را از چوب.

شما احتمالا می دانید افرادی که پول خوب و در عین حال آنها پر از بدبختی است. آنها در کار حرفه ای که در آن آنها احساس آنها در حال از دست دادن یک تکه از خود را هر روز.

دلیل آن است که خوب به خودتان بپرسید چه چیزی شما را انجام دهد به صورت رایگان است که ذهن خود را دارای توانایی شگفت انگیز برای توجیه هر چیزی. چه این به این معنی است که شما می توانید به خودتان پیدا کنید در یک کار سمی رابطه (یا هر رابطه که برای ماده) دلیل این که شما خودتان را متقاعد شده است “که بد نیست”.

به جای اینکه خودتان را باور دارید که شما در حال انجام آنچه لازم است اجازه می دهد خودتان را به تصور کنید که شغل شما به دنبال به صورت رایگان.

5. من است که در آن خط ؟

این امر می تواند خوب برای زندگی در یک جهان که در آن هر کس اخلاقی و قابل اعتماد است. اما شما لازم نیست من به شما بگویم که این همیشه مورد نیست.

اگر شما به خودتان پیدا کنید در به خطر انداختن موقعیت شما باید تصمیم بگیرید که در آن خط خود را واقع شده است.

شما ممکن است به یاد جانبازان دولت شد در این, اخبار, از آنجا که بيماران در حال انتظار برای 115 روز دیده می شود. زمانی که حکم جدید آمد به ایجاد 24 روز صبر کنید زمان کارکنان اشاره کرد که چگونه آنها احساس مجبور به دستکاری در عملکرد و سوابق برای پاسخگویی به این اهداف بلند پروازانه.

تبلیغات

در دانشگاه هاروارد مطالعه محققان مورد بحث چقدر خوب مردم باعث به انتخاب بد. این دلایل عبارتند از:[2]

  1. هنگامی که آن را نا امن است به صحبت کردن;
  2. وجود فشار بیش از حد غیر واقعی برای رسیدن به اهداف عملکرد;
  3. وجود اهداف متضاد;
  4. زمانی که هیچ مثبت به عنوان مثال در حال تنظیم است.

شما قطعا حداقل یکی از این چهار سناریو در زندگی حرفه ای خود را و شما خواهد شد یکی برای خودتان تصمیم می گیرید اگر آن را به ارزش آن است.

6. من در ادامه به رشد می کنند ؟

یکی از شایع ترین دلایل مردم خلاص از نقش خود است زیرا آنها دیگر احساس آنها در حال رشد هستند.

انتخاب یک حرفه ای است که بیش از پول و داشتن امنیت شغلی را نیز در مورد آن احساس شما در حال یادگیری چیزهای جدید است. شما متوجه خواهد شد پایین ماهر مشاغل تمایل به بالاتر از میزان گردش مالی. البته این دستمزد پایین تر که تمایل به همراهی پایین ماهر مواضع بخشی از فرایند تصمیم گیری; آن را نیز دنیوی طبیعت همان چیزی که به انجام هر روز.

هر کس دوست دارد که به ترویج و افزایش, اما کسانی که فقط خارجی به رسمیت شناختن داخلی خود را رشد. تبلیغات بهترین احساس زمانی که شما می دانید شما را به دست آورده آن را از طریق توسعه مستمر از مهارت های خود را و رهبری است.

7. که در آن شخصیت من مناسب است ؟

شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از اطلاعات آنلاین در مورد انتخاب شغل بر اساس شخصیت شما نوع.

در میان مواد اشاره شده است که این کار از جان هلند و هلند تئوری انتخاب شغلی:[3].

“به گفته جان هلند وجود دارد شش مقوله کلیدی که تعریف مدرن کارگر. ارزیابی خود را ارائه می دهد یک چارچوب است که نظر حرفه ای بهره و جفت ایده آل برای محیط های خاص شخصیت است که همچنین نقش مهمی در رضایت شغلی و عملکرد. شش نوع واقعی هستند, تحقیقی, هنری, اجتماعی, مشاغل و معمولی است.”

برای مثال کسانی که مشاغل به احتمال زیاد به سرب و متقاعد کردن و به عنوان یک نتیجه, این گروه خواهد لذت بردن از بودن یک مدیر فروش و یا وکیل.

8. که در آن من می خواهم به زندگی می کنند ؟

انتخاب یک حرفه ای است که به تاثیر مستقیم در جایی که شما زندگی می کنند.

اگر شما می خواهید برای کار در کف بازار سهام, شما را پیدا خواهد کرد خود را در نیویورک زندگی می کنند و نزدیک به وال استریت. مناطق بزرگ شهری تمایل به ارائه بهترین فرصت برای فرصت های شغلی در رشته مهندسی. اگر شما هیجان زده در مورد کار در مکان هایی مانند سیاتل و بوستون و آتلانتا, سپس شما ممکن است بخواهید برای کشف فرصت های شغلی بیشتر برای مناطق روستایی است.[4]

اگر کسی علاقه مند به کار در صنعت فن آوری سیلیکون ولی در حال رفتن به در فهرست خود را. این است که می گویند که فرصت های فن آوری در دسترس نیست هر جای دیگری در کشور, اما شما باید فرصت های بیشتری در صنعت فن آوری اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی دره سیلیکون. همان صادق است برای پخش در نیویورک و سرگرمی در هالیوود است.

شما باید استراتژیک که در آن شما را انتخاب کنید به زندگی می کنند به ارائه خود را به بهترین فرصت را برای موفقیت است. برای کسانی که ترجیح می دهند برای انتخاب محل بر اساس خود بچه ها و یا نزدیکی به خانواده خود را, شما می خواهید برای بررسی که حرفه شایع در منطقه شما.

اگر شما می توانید پیدا کردن یک شرکت است که دارای یک مقر محلی در منطقه خود را و سپس شما این فرصت را به پیدا کردن یک شغل است که شما متناسب.

افکار نهایی

این هشت سوال ها یک نقطه شروع بزرگ وقتی که می آید به انتخاب یک حرفه ای است که مناسب شما.

در نقاط مختلف در زندگی خود پاسخ خود را تغییر خواهد کرد. شما تمایل به ایجاد پول بیشتر یک تغییر از مناظر و یا یک زندگی ساده تر بنابراین شما می توانید صرف زمان بیشتری را با عزیزان.

تبلیغات

صرف نظر از دلیل اگر شما با شروع این هشت سوال شما خواهد بود به خوبی موقعیت را انتخاب کنید از یک حرفه ای است که مناسب خود را می خواهد و نیاز دارد.

به دنبال بیشتر راهنمایی حرفه ای? خواندن این:

عکس های اعتباری: Saulo Mohana از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر