8 شیک راه حل های ذخیره سازی است که شما را کنار یخچال خود به خوبی استفاده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به ثمر رساندن فضای ذخیره سازی اضافی در یک آشپزخانه کوچک است هرگز آسان, به خصوص اگر شما مشتاق طبخ با یک دسته از اسباب بازی و لوازم. شاید شما در حال پخت و پز بیشتر از شما تا کنون قبل بودند و متوجه شده اند که راه اندازی خود را ندارد کاملا برش آن را در این روز ؟

بنابراین من کمی حفاری و کشف مجموعه ای از مغناطیسی آشپزخانه دهندگان از آمازون است که می تواند به نوبه خود در خارج از یخچال و فریزر خود را به قابل استفاده در فضای ذخیره سازی. از شناور قفسه به چاقو به قفسه ادویه و بیشتر پایین برای هشت راه های هوشمندانه برای حداکثر کردن آشپزخانه خود را در بودجه است. شما ممکن است مجبور به صبر کمی طولانی تر برای برخی از این موارد به رسیدن به درب خود را در حال حاضر, اما آن را به ارزش آن در دراز مدت است.

1. مغناطیسی قفسه سازمان

4. مغناطیسی دارنده حوله کاغذی

در نظر Sunix مغناطیسی رک رولز رویس مغناطیسی راه حل های ذخیره سازی. طراحی شده با دو ردیف از فضای ذخیره سازی و یک جفت حوله کاغذی (یا پلاستیکی) دارندگان این نرم افزار hub نیز همراه با چهار قلاب برای آویزان ظروف و potholders.

خرید: Sunix مغناطیسی رک $47

7. مغناطیسی مش Organizer

هیچ اتاق در سمت چپ در آشپزخانه خود را ناخواسته کشو برای ذخیره کردن مسائل است ؟ هیچ مشکل. این مغناطیسی مش سبدهای اندازه مناسب برای ذخیره سازی corkscrews, زیر لیوانی و دیگر آشپزخانه کوچک knickknacks در خارج از یخچال و فریزر خود را.

خرید: مش سیاه و سفید ذخیره سازی مغناطیسی سبد 15 دلار برای سه

اگر شما ترجیح می دهم به نگه داشتن خود را مورد علاقه اشپزی درون یک بازو را در رسیدن به در آشپزخانه در نظر بگیرید این یک فضل صرفه جویی در. کوه مغناطیسی این فایل دهندگان در آشپزخانه یخچال و فریزر خود را به جای اسب و گله نوت بوک آشپزی, کوپن, ی دستور غذاها و بیشتر.

خرید: Antner مغناطیسی فایل دارنده 16 دلار برای سه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>