8 چیزهایی که فروشگاه مواد غذایی کارگران آرزو خریداران می دانستم که در حال حاضر

هر کسی بپرسید و آنها احتمالا به توافق برسند که خرید مواد غذایی شد و نه تجربه استرس زا در طول این چند ماه گذشته. فقط کمی تغییرات تبدیل شده اند که بخشی از طبیعی جدید: تنظیم به راه رفتن در اطراف با یک ماسک بر اجتناب از فضای شخصی از دیگر خریداران و تلاش (اغلب بیهوده) برای خرید محصولات است که در تقاضای بالا هستند. البته برای کسانی که کار در فروشگاه های مواد غذایی به صورت روزانه این تنش ها بزرگ شده.

1. پوشیدن یک ماسک و پوشیدن آن را به درستی.

2. جزئیات به عنوان بسیاری از نشانه ها در اطراف فروشگاه به عنوان شما می توانید.

خریداران باید به ویژه توجه داشته باشید از نشانه های ارسال شده در اطراف فروشگاه که می تواند برجسته اطلاعیه در مورد دولت جدید قوانین, فروشگاه, سیاست و یا به طور کلی خرید یادآوری (مانند مورد محدودیت یک طرفه راهرو و قابل استفاده مجدد کیسه محدودیت). “بیشتر به شما جزئیات در اطراف شما بیشتر مطلع هستید و می گوید:” الهام.

3. نترس به درخواست کارکنان برای کمک (در صورت لزوم).

در حالی که شما باید سعی کنید برای پاسخ به هر, خرید, سوال, توسط خودتان و برای اولین بار (به عنوان مثال با خواندن نشانه!), فروشگاه کارکنان هنوز هم در دسترس برای کمک. “در حالی که ما فروشگاه های عامل تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل اعضای تیم ما هنوز هم بیش از شاد برای کمک به شما در پیدا کردن یک آیتم را توصیه و یا پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است در حالی که خرید می گوید:” Jinah کیم, یک, فروشگاه, رهبر تیم در غذاهای کل بازار در بروکلین نیویورک.

4. سه گانه خود را بررسی کنید مواد غذایی فروشگاه ساعت قبل از سفر.

5. ذهن خود را در رفتار و جلوگیری از تماس فیزیکی.

آنا یک معامله گر جو صندوقدار خواست که به استفاده از یک نام مستعار اشاره می کند که “رسیدن به بیش از و یا در گذشته مواد غذایی کارگر برای گرفتن یک آیتم و سپس گفت: “ببخشید من’ است که همه بیش از حد معمول است. ما از ذهن نیست کنار پله و یا به شما فضا, اما زمانی که شما با قرار دادن خود را به ما, به خصوص در حال حاضر آن را تنها می پوشد ما را.”

این عطسه پاسداران و موانع وجود دارد به یک دلیل — نه به این دلیل که شما به معنای رسیدن و یا جرثقیل در اطراف آنها. نگه داشتن آنها را بین شما و صندوقدار. “شما همچنین باید اجتناب از عبور از موارد به صندوقدار به صورت جداگانه. ما نیاز داریم که فاصله فیزیکی بیش از حد” او می گوید.

6. ترک خود را در کیسه های قابل استفاده مجدد در صفحه اصلی.

“کیسه های قابل استفاده مجدد هستند زهر وجود ما” آنا می گوید و اشاره کرد که معامله گر جو محل او با این نسخهها کار به طور موقت ممنوع استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد. به عنوان یک جایگزین برای کیسه های یکبار مصرف آنا اغلب می گوید مشتریان که آنها نمی نیاز به اقلام خود را صعود در همه. “آنها فقط می توانید آنها را در قرار داده شده در سبد خرید و کیسه آنها خود را در ماشین خود را که بسیاری از مردم به من است.”

7. نمی بپرسید هنگامی که یک محصول را در انبار.

حوض هانی صاحب چرخ فلک سوپر مارکت در پاناما سیتی بیچ فلوریدا می گوید که بزرگترین مشکل او این است که در پایان به عقب: نگه داشتن محصولات در انبار. این ترجمه را به جلوی موضوع که مشتریان درخواست کارکنان خود در هنگام موارد خاص خواهد بود در قفسه “در حال حاضر بسیاری از سهام [محصولات] و نمی تواند برنامه هر چیزی را به صورت عادی” حوض گفت. در واقع او نمی داند که چه محصولات او (و در چه مقدار) تا کامیون می رسند در روز تحویل با فاکتورها خود را. “خودتان را در افراد دیگر کفش که در خط مقدم. ما نمی دانیم که تمام دلایلی که فروشگاه نیست یک محصول است. آن می تواند استرس زا باشد.”

8. می دانم که همه تلاش خود را به بهترین.

کارمل مودیکا یک صندوقدار در مودیکا بازار ساحلی در فلوریدا یک پیام ساده: “می دانم که ما همه تلاش واقعا سخت است. ما می دانیم آن متفاوت است راست, در حال حاضر, اما ما در حال تلاش برای ایجاد تجربه خرید خود را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است.”

آنچه را که شما اضافه کردن به این لیست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im