8 چیزهایی که کاملا تعلق ندارد در آشپزخانه

هر کسی بپرسید آنچه آنها می خواهم بیشتر شبیه به تغییر در مورد خود و شانس هستند آنها می گویند آنها می خواهند ذخیره سازی بیشتر. این یک مشکل جهانی. و با این حال وجود یک آه-تا-راه حل ساده است که کمک خواهد کرد که بیشتر فضای ذخیره سازی: خلاص شدن از مسائل است. بیشتر به طور خاص, چیزهای است که تعلق در آشپزخانه در وهله اول! (بله, در حالی که ما قطعا طرفداران کاهش تعداد کلی ابزار آشپزخانه و ظروف, ما اینجا در حال حاضر به بحث در مورد دیگر مسائل.)

وجود دارد یک دسته کلی از چیزهایی که در نظر گرفتن اتاق بی ارزش در آشپزخانه خود را و برخورد با آن را نمی کند نیاز به هر گونه تصمیم گیری در مورد آنچه برای حفظ و آنچه به خلاص شدن از شر. به سادگی رفتن را از طریق آشپزخانه خود را به حذف آیتم هایی که واقعا باید زندگی جای دیگری باز می شود تا همه نوع امکانات در آشپزخانه خود را سازمان زندگی است.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما ممکن است در آشپزخانه خود را که واقعا متعلق به جای دیگری است.

گلدان سخت برای پیدا کردن خانه برای, اما سعی کنید با قرار دادن آنها را در زیرزمین و گاراژ و یا شربت خانه. بیش از حد اغلب, این پایان در زیر سینک آشپزخانه و آن منطقه به اندازه کافی مشکلات بدون اضافه کردن یک دسته از غیر یکنواخت شیشه به مخلوط.

این که آیا آن ایمیل های ناخواسته ایمیل که ناخواسته اجازه ورقه رسید یا ارزشمند love notes از بچه ها می توانید آن را خاموش خود مادر شمارنده. سعی کنید به مجموعه ای از کاغذ پشته کردن در آشپزخانه است. مقابله با مقالات در حالی که آنها در دست خود را و یا مجموعه ای از آنها را در یک نامه سینی را روی میز خود را.

مشکل با ذخیره سازی خود را backstock از حوله کاغذی یا کنسرو لوبیا در آشپزخانه است که آن را می سازد آن را سخت برای به دست آوردن آنچه شما نیاز به زمانی که شما به آن نیاز دارید و که مخالف کاربردی آشپزخانه. اگر شما می توانید فروشگاه خود را اضافی و یا سرریز در بیشتر-از-راه دولت و یا در یک قفسه بالا جایی نهان شما آزاد کردن فضای قابل استفاده در آشپزخانه و آن را به یک محل راحت تر به طبخ.

ما می دانیم که چگونه از آن می رود. عینک آفتابی خود را تحت فشار قرار گرفتند که بر روی پیشانی خود را هنگامی که شما در درب راه می رفت و در حال حاضر که شما بدست غذایی همه دور قرار داده شما در نهایت آنها را خاموش. اما آنها تعلق ندارند در آشپزخانه (برای فضای دلیل و از آنجا که آنها به احتمال زیاد نیاز به تمیز شود). قرار داده و آنها را در کیف پول خود را و یا در سینی در entryway و نگه داشتن آن شمارنده رایگان و روشن است.

این نوع از چیزهایی که اغلب تا پایان در کشو های ناخواسته اما مگر اینکه شما تعیین یک نقطه در آن وجود دارد به طور خاص برای گفتن که پیچ گوشتی آن را به عقب به سخت افزار منطقه. همان می رود برای همه پیچ شل. (هاهاها.)

7. اسباب بازی های کوچک و قطعات اسباب بازی

چرا این تا پایان در آشپزخانه, هیچ کس نمی داند. شاید به این خاطر که آن را احساس می کند مانند آنها باید در کشو های ناخواسته و ناخواسته کشو در آشپزخانه ؟ اما آن اتفاق می افتد ، شما را تا پایان با یک آشفته بازار از آجر لگو تصادفی قطعات پازل و بازی-هیئت بیت و ما قول می دهم شما هرگز نیاز به این موارد در حالی که در آشپزخانه است. آن را به یک عادت به قرار دادن آنها را به جایی که آنها هر بار که کسی برخورد یکی از این موارد است.

8. لوازم آرایش و لوازم آرایشی

شما فکر می کنید شما لازم نیست که این را در آشپزخانه خود را, اما در اینجا چیزی نیست. شاید شما یک فایل ناخن در آن وجود دارد ؟ و برخی از توپ پنبه? و برخی از لهستانی روشن? این چیزها تعلق دارند ،

چگونه بسیاری از اینها در آشپزخانه خود را در حال حاضر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net