8 چیزهایی که همیشه ارزش پول اضافی برای حیاط خلوت خود را با توجه به کارشناسان خانه

برای مالکان و مستاجرها به اندازه کافی خوش شانس به حیاط این فضاهای باز تبدیل شده اند و مهم تر از همیشه در ماه های اخیر. و پس از تابستان است رسما در اینجا باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که بسیاری از ساکنان sprucing تا خود را پاسیو عرشه و حیاط به آنها را راحت آبادیها برای استراحت و صرف وقت با کیفیت با عزیزان.

اما با بسیاری از گزینه های در نظر مبلمان و سایر عناصر می توان آن را قریب به اتفاق تصمیم بگیرند که دقیقا چه چیزی به ریخت و پاش — به خصوص اگر شما در حال کار با یک تخته سنگ سفید و یا بودجه تنگ است.

ما تبدیل به سه خانه کارشناسان خود را برای مشاوره در خرید همیشه ارزش پول اضافی برای ساخت حیاط خلوت خود را بهترین می توان آن را.

خوردن نقاشی با آبرنگ روی گچ است که یکی از زندگی لذت های ساده به طوری که شما هرگز پشیمانی سرمایه گذاری در محکم ناهار خوری مجموعه برای حیاط خلوت خود می گوید: Joal Derse Dauer صاحب خانه های لوکس, مشاوره یک سازماندهی و طراحی شرکت در ماسکیگو, Wis.

“یک میز و صندلی است که به اندازه کافی بزرگ به جای مهمان است,” او می گوید. “مطمئن شوید که شما اضافه کردن بالشتک و یک چتر برای نگه داشتن مهمانان خود را راحت است.”

لمس اتمام? یک فرش زمینه ناهار خوری تنظیم و تطبیق placemats و دستمال اضافه کردن شخصیت به شاد تابلو.

2. حرفه ای راه اندازی کوره

خود را همه فن حریف بق بازی را به سطح بعدی: حرفه ای نصب یک کوره با سنگ کاری اطراف آن را نشان می دهد Dauer.

“این نه تنها یک قطعه مکالمه افسانه, اما آن اضافه خواهد شد به ارزش خانه خود را اگر شما می خواهید به فروش در آینده,” او می گوید.

کیفیت کوره مانند این نیز آزمون زمان ایستاده در مقابل مدل های ارزان تر که نیاز به تعویض مکرر.

3. کیفیت مبلمان فضای باز

آن را وسوسه انگیز به گیر ارزان ترین مبلمان فضای باز شما می توانید پیدا کنید اما آن را به ارزش آن در دراز مدت می گوید آبه Fenimore بنیانگذار و طراح داخلی در استودیو ده 25 یک شرکت طراحی در دالاس.

“آفتاب و باران و بادهای سنگین می تواند تلفات در هوای آزاد, مبلمان بنابراین سرمایه گذاری در خوبی ساخته شده قطعات است که ساخته شده است به مقاومت در برابر عناصر فصل بعد از فصل خواهد شد نگه داشتن شما را از نیاز به جایگزینی آنها در هر سال.”

4. انعطاف پذیر, هوای آزاد, پارچه

به طور مشابه, ترین مبلمان فضای باز همراه با پایه, هوای آزاد, پارچه, “اما من که آن را نگه ندارد تا به خوبی و شروع به نگاه کهنه و تیره رنگ پس از تنها چند ماه” Fenimore می گوید. “من پیشنهاد می کنم پیدا کردن محلی upholsterer برای بازیابی قطعات موجود خود را در با کیفیت عالی, هوای آزاد, پارچه است که تضمین شده است به نگه دارید تا آب و هوایی سخت.”

را انتخاب کنید و یا آیتم های با عملکرد بالا, عمومی, پارچه های با مارک های مانند Sunbrella.

حیاط خلوت چاله آتش دو وظیفه را انجام دهد: اول آنها به عنوان یک دنج محل تجمع و دوم گرما آنها ارائه اجازه می دهد تا برای لذت بردن حتی در هوای سرد, می گوید Dauer. به علاوه در مناطق دارای آب و هوای یک گودال آتش می تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول سال است. ساخت یکی از سنگ و یا خرید آماده ساخته شده از فلز یک.

“اضافه کردن متحرک صندلی برای راحتی و فراموش نکنید که ميدانی!,” او می گوید.

درست مثل محوطه سازی خوبی چتر فراهم می کند هر دو فرم و عملکرد. در علاوه بر این به حفاظت شما از نور خورشید را اشعه خشن, آن را می توانید اضافه کردن یک پاپ از رنگ به منظور افزایش فضای خود را می گوید کارن Kostiw یک عامل املاک و مستغلات با واربورگ ملک در شهر نیویورک است.

وقتی که می آید به انتخاب یک رنگ تیره تر رنگ تمایل به محو شدن و رنگ های روشن تر تمایل بیشتری از خود نشان دهد خاک او اشاره کرد.

“در نهایت انتخاب رنگ مناسب باید خود را طراحی زیبایی,” او می گوید. “در حالی که بژ, زنگ ها, محبوب ترین, خنک آن واقعیت است که چتر سیاه بهترین هستند در برابر خورشید پس از سیاه و سفید جذب بیشتر اشعه است.”

نورپردازی خوب ضروری است برای فضاهای باز و نه تنها برای اهداف عملکردی شبیه به نور یک مسیر برای ایمنی و امنیت, توضیح می دهد Kostiw.

“همچنین در خدمت به روشن طراحی معماری یک خانه و ایجاد یک دعوت سرگرمی فضا,” او می گوید.

با توجه به فضا و هدف, روشنایی, گزینه های تقریبا بی پایان از رشته چراغ فانوس و مشعل ماورا به hardscape,, استخر, و شاخ و برگ سیستم روشنایی او اشاره می کند.

دست کم نگیرید پتانسیل محوطه سازی برای افزایش ارزش فروش مجدد و لذت خود را از خانه خود می گوید Kostiw.

“به طور کلی محوطه سازی افزایش ارزش پولی با 5 تا 10 درصد است. با توجه به چشم انداز اقتصاد John Harris, محوطه سازی زیبا می تواند کمک 28 درصد خانه خود را به ارزش کلی” او توضیح می دهد.

علاوه بر این که زیبا و دل انگیز محوطه سازی است که فقط ساده کاربردی: این می تواند ایجاد و حفظ حریم خصوصی ارائه سایه و گسترش خود را حیاط خلوت رد پای سرگرم کننده برای او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im