8 چیزهایی که همیشه ارزش پول اضافی برای آشپزخانه شما با توجه به کارشناسان خانه

با کروناویروس رستوران تعطیلی, شما احتمالا صرف مقدار زیادی از زمان اضافی در آشپزخانه خود را در طول چند ماه گذشته. شما ممکن است حتی خواب برخی از بازسازی — کوچک یا بزرگ — به اصلی خود را جمع آوری فضایی به سطح بعدی. پس از همه, اگر آشپزخانه شما دو برابر شده است خود را به عنوان زوم مرکز همایش های مدرسه در منزل و یا کلاس درس آن را سزاوار برخی از TLC, راست?

چقدر مردم در سرمایه گذاری خود را بازسازی آشپزخانه در حال افزایش است با توجه به یک سال 2020 گزارش از Houzz با ميانه صرف عمده remodels در اواسط سال 2019 در $35,000 تا 17 درصد از $30,000 سال قبل. اما حتی اگر شما نمی کامل در نوسازی وجود دارد کمی ارتقاء است که می توانید بالا بردن ارزش خود را ،

آنچه که دقیقا شما باید ریخت و پاش در آشپزخانه ؟ جلوتر صفحه اصلی کارشناسان به اشتراک گذاری که در آن پول خود را بهترین قرار داده می شود استفاده کنید.

“یک گلدان پر کننده به نظر می رسد مانند یک لوکس تا زمانی که شما یکی و سپس شما تعجب که چگونه شما همیشه همراه بدون آن می گوید:” کریستینا Miguélez یک بازسازی متخصص با Fixr.com. این لوله ها نصب شده و درست در بالای اجاق گاز خود را و جمع شدن پرکننده آمده در طیف وسیعی از سبک ها و پس از اتمام برای مطابقت با آشپزخانه خود را. وقتی که آن زمان به طبخ شما فقط مجموعه ای از گلدان خود را راست بر روی اجاق گاز را پر کنید و آنها را به جایی که آنها در Miguélez می گوید که به خصوص مفید هنگامی که شما در حال پخت و پز یک وعده غذایی بزرگ ، “همچنین کمک می کند تا خود را غرق دیگر آمادگی برای کار و یا ظروف” Miguélez می گوید. اواسط کلاس گلدان پر هزینه حدود $450 اما انتظار می رود به پرداخت حداقل $300 برای نصب و راه اندازی. شما همچنین ممکن است نیاز به مشورت با یک لوله کش برای اجرای یک خط آب برای این بازسازی است.

فوستس آشپزخانه آمده در هر شکل و اندازه و پیکربندی این روزها Miguélez می گوید. یک شیر آب, اگر چه, این است که همیشه ارزش آن را به جلو و پایین سر اسپری با فشار اضافی. آنها قادر به انفجار خود را به ظروف و گلدان از بین بردن گیر مواد غذایی و گریس بدون شستشو ، “شما با استفاده از آب کمتر و شما صرفه جویی در وقت و گریس آرنج گرفتن همه چیز پاک است.” انتظار به پرداخت حدود $500 برای شیر آب با نصب و راه اندازی هزینه در حدود $150, Miguélez می گوید.

3. یک جزیره آشپزخانه (با لوازم)

یکی دو مالکان انتخاب کردن برای اضافه کردن یک جزیره جدید و یا ارتقاء یک موجود زمانی که آنها بازسازی آشپزخانه خود را با توجه به Houzz. ذخیره سازی و روشنایی بالای سر هنجار در به روز رسانی سلیمان و نیمی از کسانی که جزایر خانه جدید لوازم خانگی مانند مایکروویو و یا ماشین ظرفشویی. سلیمان که ترکیب لوازم خانگی مانند مایکروویو یک مثال خوب از فضا برنامه ریزی می کند و یک آشپزخانه احساس مدرن تر و بالا پایان می گوید: Lukasz Kukwa یک عامل املاک و مستغلات با Coldwell بانکدار در وستفیلد, N. J., در حالی که یک جزیره نوسازی می تواند در محدوده قیمت بسته به نوع مواد استفاده می کنید و تا چه حد از این پروژه به طور متوسط هزینه اضافه کردن مایکروویو در یک جزیره در حدود $600 – $700, Kukwa می گوید. این پروژه نیاز به یک خاص کابینه شما می توانید با نصب این دستگاه در. همچنین روند در جزیره آشپزخانه طراحی ها از رنگ های متضاد با توجه به Houzz مانند خاکستری و آبی به عنوان تراکم بالا برای کابینت جزیره.

فایل شراب یخچال در “به نظر می رسد اما تنها هزینه چند صد دلار” رده. “همانطور که من تور مشتریان را از طریق یک خانه, شراب یخچال برگ ماندنی در آنها و نگه داشتن آنها را در فکر کردن در مورد خانه ما را ترک کرده اند می گوید:” Roh حبیبی از براوو را, میلیون دلار, لیست, سان فرانسیسکو. “آنها فکر می کنم در مورد آشپزخانه و قادر به سرگرم کردن دوستان و خانواده وجود دارد.” به علاوه کوچک خانه احزاب و گردهمایی با دوستان ممکن است بخشی از هنجار جدید به عنوان رستوران ها و کافه ها بازگشایی با ظرفیت محدود.

5. پایان ماشین ظرفشویی

بسیار شبیه به طراحی مد, برچسب ها, لوازم خانگی مارک های خطوط مختلف در قیمت های مختلف امتیاز خود را تحت نام تجاری چتر. اواسط ردیف ماشین ظرفشویی را در اطراف هزینه $600 – $700. اما آن را به ارزش پیشنهاد می splurging بدهید در یک درجه ماشین ظرفشویی که در مورد دو برابر این قیمت. “ماشین ظرفشویی بسیار مهم در یک آشپزخانه می گوید: تینا Ramchandani نیویورک-بر اساس طراح داخلی است. “یک ارزان را متوقف خواهد کرد به سرعت و صاحب خانه را به اجرا ماشین ظرفشویی چندین بار برای به دست آوردن غذاهای پاک و یا نیش گلوله و جایگزین کردن آن.” او توصیه می کند مشتریان خود را به صرفه جویی در خود را از سرخوردگی و فقط سرمایه گذاری در یک high-end ماشین ظرفشویی از شروع اگر آنها می توانید آن را استطاعت.

نه تنها باید خانه خود را زیبا بود اما باید آن را کاربردی و آسان برای زندگی در Ramchandani می گوید. “کوارتز غیر متخلخل پس از آن فوق العاده آسان برای تمیز کردن — حتی زمانی که همه چیز مانند روغن و زردچوبه یا شراب قرمز ریخته و نشستن برای مدت طولانی از زمان,” او می گوید. کوارتز نیز بسیار سخت سطح بنابراین بر خلاف گرانیت و یا سطوح دیگر آن را بسیار کمتر احتمال دارد به تراشه یا کرک, او می گوید. بودجه حدود 75 $در هر فوت مربع برای کوارتز کانتر قبل از نصب توصیه نوسازی سایت HomeAdvisor.

بسیاری از صاحب خانه شدند به سوی یک کاشی backsplash به این دلیل که آشپزخانه شما بافت و می توانید اضافه کردن رنگ به یک فضا می گوید لورن مک کینی یک مدیر بازاریابی با جاد سازندگان سفارشی ساز در اشویل N. C. اما برای دور جایزه کاشی خود را حفظ خواهد کرد آشپزخانه دیوار نزدیک پخت و پز خود را منطقه امن از نفت براشهای و مواد غذایی لکه او اشاره می کند. بودجه در حدود 1000 $تا 3000 $برای این ارتقا ،

اگر شما در حال ساخت یک خانه جدید و یا می توانید از فضای یک اتاق در نظر گرفتن یک پیاده روی در شربت خانه مککیننی نشان می دهد. “یک شربت خانه به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری کمتر-استفاده از لوازم خانگی و آشپزخانه محصولات را حفظ خواهد کانتر و کابینت سازمان یافته تر” او می گوید. “قادر به راه رفتن و دیدن همه چیز را کمک خواهد کرد که شما می شود کارآمد تر در آشپزخانه است.” به علاوه در میان COVID-19 شما خرید مواد غذایی عادات تغییر ممکن است شما را مجبور به انبار کردن بیشتر غیر کالاهای فاسد شدنی به حد مواد غذایی خود را سفر. یک پیاده روی در آشپزخانه علاوه بر هزینه حدود 1500 دلار به $5,000, مککیننی می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de