8 نکته که شما را ظرف وظیفه بسیار سریع تر و آسان تر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر کس خود را حداقل های مورد علاقه آشپزخانه کارهای عادی و روزمره. برای بسیاری از Kitchn خوانندگان ما از شنیدن دوباره و دوباره آن را در برخورد با ظروف. اگر تنها وجود دارد چیزهایی که ما می تواند انجام می شود کارآمد تر و همچنین کامل! وجود دارد چند چیز.

ما آمده ایم تا با این لیست برخی کمی تعجب آور راهنمایی برای کمک به صرفه جویی در وقت در حالی که شستن ظروف. آنها را امتحان کنید و شما باد تا با خالی سینک و فضای بیشتری در برنامه خود را برای چیزهایی که شما در واقع می خواهید انجام دهید.

آن را واقعا می تواند که خود را ظرف صابون درست نیست برش آن. اگر شما در بازار به سعی کنید چیزی جدید می دانم که چند Kitchn, کارکنان فقط fallen for سحر Powerwash که ادعا می کند به قطع از طریق گریس پنج بار سریع تر از دیگر ظرف صابون. همه شما باید انجام دهید این است که اسپری آن بر روی یک ظرف و پاک کردن — بدون نصب مورد نیاز است مگر اینکه آن را بزرگتر از حالت عادی ظروف سرباز یا مسافر.

2. استفاده از آب گرم. هیچ داغتر.

استفاده از آب داغ ترین امکان پذیر است (نگاه کنید نکته بعدی!). داغتر آب سریع تر خشک در غذا حل خواهد شد از ظروف. آب نیز تبخیر سریع تر از آب در کولر دماهای که بدان معنی است که زمان خشک شدن سریع تر بیش از حد.

دستکش را محافظت می کند دست های خود را به طوری که شما می توانید با استفاده از آب داغ.

4. اما استفاده از آب سرد در زمان مناسب.

در حالی که آب گرم می تواند یک سلاح مخفی در مقابل خشک در غذا برای کارآمد ترین ظرف شستن مراحل شما نیاز به دانستن زمانی که به استفاده از آب سرد است. اگر هر یک از ظروف خود را باید لبنی یا نشاسته مانده (مانند سیب زمینی) انتخاب کردن برای آب سرد است. غذاهای چسبنده مانند آن را تنها تبدیل به gummier و سخت تر برای حذف هنگامی که در معرض آب داغ.

5. خود را ارتقا دهید اسفنج یا اسکرابر.

شما ممکن است نیاز به یک بهتر اسفنج یا اسکرابر به همراه جدید خود را با صابون. این Scotch-Brite غیر خراش اسکراب اسفنج هستند پرفروشترین اسفنج در آمازون و ما دوست داریم که آنها را به یک تقویت scrubby طرف. اگر شما یک اسفنج فن, ما عاشق این Casabella برس چرا که آنها محکم است و می توانید در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن.

6. همیشه خود را شستشو ظروف.

در اینجا یک راه فوق العاده ساده برای صرفه جویی در زمان بعد از آن اگر شما برنامه ریزی برای انجام غذاهای مناسب پس از استفاده از آنها. برای جلوگیری از این گام اضافی از شستشو سفت-در مواد غذایی باقی مانده در هر زمان شما شستن ظروف را عادت شستشو ظروف خود را به طور کامل قبل از اینکه شما آنها را در سینک. و سعی ما صابون کاسه ترفند که فقط در یک کاسه آب صابون که کمپرس آب ظروف و ابزار کوچک تا زمانی که شما می توانید آنها را پاک.

7. استفاده از نمک برای اسکراب دور گریس.

چون نمک است که هر دو به طور طبیعی جذب کننده و ساینده بدون اینکه بیش از حد سخت در غذاهای این یک روش عالی برای از بین بردن ساخته شده است تا گریس از گلدان و تابه. قبل از اینکه شما شروع به شستن چرب و یا ظروف و ابزار آشپزخانه سعی کنید مالش چند نیشگون نمک روی آنها ، شما ممکن است معرفی یک مرحله اضافی به ظرف خود را از رژيم اما شما نهایت صرفه جویی در زمان در دراز مدت است.

8. شستن تمیزترین مسائل ،

شستن تمیزترین موارد — مانند شراب و لیوان قهوه — سپس آلوده موارد مانند ورق نقره و در نهایت گلدان و تابه. به این ترتیب شما نمی روگرفت از تمام که ناخالص پان مسائل بر روی آب فنجان که در غیر این صورت می شده اند یک کار سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de