9 تعجب آور چیزهایی که شما می توانید با Windex

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.کردم لکه

توسط DASTESALAMATT در 19 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کردم لکه یا لکه در یک پنجره و آینه و یا دوش درب ؟ شما در حال حاضر می دانم که یک شیشه پاک کن مانند Windex این ترفند را انجام دهد. اما آیا شما می دانید که شما سعی کردم-و-true blue cleaner خوب است به مراتب بیشتر از فقط دور پاک کردن دوده از شیشه ای ؟ شیمیایی, طبیعت, تمیز کننده, همچنین باعث می شود آن را یک راه موثر برای مقابله با مقدار زیادی از دیگر کارهای خانگی از پاسیو خود را.

در اینجا نه از هوشمندانه ترین راه برای استفاده از Windex در خانه خود را.

چرب backsplashes یا محدوده هود هیچ بازی برای Windex است که جای تعجب موثر در برش از طریق نفت (بدون ترک رگه!). به سادگی با اسپری روی منطقه آسیب دیده تا آن را ترمیم و مرطوب اجازه Windex کار سحر و جادو خود را برای حدود 10 دقیقه و سپس پاک کردن دور. اگر شما در حال تمیز کردن یک غذا دبستان منطقه همیشه به سطح خوب شستشو با آب و صابون پس از استفاده از مواد شیمیایی از جمله Windex.

نیاز خود را به حرکت و یخچال و اجاق گاز و یا دیگر دستگاه بزرگ? آزادانه اسپری Windex روی زمین در جلوی دستگاه قبل از شما آن حرکت می کند (با فرض اینکه خود را طبقه Windex-safe). آن را نه تنها اسلاید ساده تر, اما شما همچنین جلوگیری از ناخوشایند scuff مارکس در این فرآیند است.

3. روشن کردن فلز طلا و جواهر.

فروشگاه خرید طلا و جواهر تمیز کننده نیست و تنها راه برای بازگرداندن درخشش به کسل کننده طلا و جواهر است. شما همچنین می توانید روشن فلزی و سنگ های قیمتی قطعات با پاشش آنها را با Windex و سپس شستشو با مسواک و شستشو با آب. فقط نمی اسپری چیزهای ظریف در غیر فلزی طلا و جواهر مانند مروارید یا opals.

4. تمیز کردن کاسه توالت خود را.

به دلیل مواد شیمیایی موجود در آن Windex می تواند موثر تمیز کننده حتی برای فوق العاده کثیف (دفعات بازدید: gross) سطوح مانند داخل کاسه توالت خود را. سعی کنید spritzing داخل کاسه توالت خود را با Windex. اجازه دهید آن را برای نشستن در پنج یا ده دقیقه پس دور را با برس توالت مثل شما که با معمول خود را کاسه توالت پاک کن.

برای نگه داشتن اشکالات از رخنه به شکاف در خود را درب یا پنجره مناطق ما شنیده ایم که شما می توانید اسپری برخی از Windex در اطراف محیط. اما این فقط یک زباله به استفاده از Windex به کشتن اشکالات که در حال حاضر مشغول به کار راه خود را در داخل. (در اینجا به همین دلیل است.)

6. پاک کردن هیئت مدیره پاک کردن خشک.

گاهی اوقات پاک کردن به طور منظم پاک کن یا پارچه را به اندازه کافی برای حذف ساخت تا از خشک پاک کردن نشانگر. در صورتی که مورد, اسپری برخی از Windex به طور مستقیم بر روی تخته سفید خود را و استفاده از یک پارچه میکرو یا حوله کاغذی برای پاک کردن هر گونه نشانگر باقی مانده است.

7. خنک کردن مبلمان فضای باز است.

اگر شما از آلومینیوم و پلاستیک و رزین و یا شیشه ای پاسیو مبلمان است که به دنبال کمی grungy, spritz سطح با Windex اجازه دهید آن را ایستاده به مدت پنج دقیقه و سپس پاک کردن. Voila! خوب به عنوان جدید است.

8. حذف لکه ها از لباس.

مواد غذایی براشهای دریافت بهترین شما ؟ برای محکم و غیر پارچه های ظریف سعی کنید به آرامی اسپری لکه را با Windex اجازه پوشاک نشستن به مدت 20 دقیقه و سپس بلات با یک پارچه تمیز و شستشو با آب سرد. در نهایت پرتاب آن را شستشو. (توجه: فقط استفاده از پاک کردن پنجره پاک کننده از آبی فرمول می تواند بی رنگ پارچه.)

اگر شما به طبقه چوب (و یا هر گونه سطوح است که به خوبی پاسخ نمی به آمونیاک پاک کننده) جست و خیز این یکی. اگر شما از سنگ مرمر یا گرانیت کف, سعی کنید رقیق Windex در آب و با استفاده از محل خود را به طور منظم کف پاک کننده.

هر کاری کردم برای اضافه کردن به این لیست ؟ ترک و راهنمایی خود را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب