خرید رپورتاژ

شیمیدان مربی و علاقه مندان به عکاسی اندرو Szydlo اخیرا یک ویدیو بسیار عالی تور از طریق تاریخ عکاسی به صورت سلطنتی بریتانیا نهاد. در حالی که برخی از موضوعات ممکن است به خوبی استفاده می خاک را برای بسیاری از خوانندگان ما وجود دارد هنوز هم باید این فرصت را به یاد بگیرند. البته اگر شما یک مبتدی هستید این یک دیده بان برای تمام 40-plus دقیقه است.

با خود دوربین پرنعمت مجموعه بر روی صفحه نمایش Szydlo ما را به عقب در زمان به اولین عکس و دوربین. برای درک اینکه چگونه مردم در تلاش برای رکورد تاریخ خود و جهان اطراف آنها را ما باید اول در مورد مفهوم pinhole دوربین و دوربین های تاریک اثر است.

Szydlo سپس در مورد اولین عکس ها و دوربین های, مذاکرات در مورد اهمیت عکاس مشهور هانری کارتیه برسون ظهور دوربین های SLR و مذاکرات در مورد های مختلف جالب دوربین در مجموعه خود را. نهایی 10 یا دقیقه از این ویدئو اختصاص داده شده به Szydlo نشان دادن خود را در شیمی تخصص با ساخت یک photogram.

اگر شما می خواهم به تماشای Szydlo بحث در مورد یک موضوع خاص شما می توانید با کلیک بر روی این موضوعات از لیست زیر که timestamped لینک ها به ترتیب زمانی.

فوق تصویری است که بخش اول از یک مجموعه دو قسمتی از اندرو Szydlo. هفته آینده موسسه سلطنتی منتشر خواهد شد یک ویدیو همه چیز در مورد شیمی عکاسی.

اگر شما می خواهم به سعی کنید دست خود را در ساخت یک photogram در خانه است که به سادگی هنر استفاده از مواد حساس به نور را به یک عکس بدون دوربین, شما می توانید با مراجعه به این راهنمای از BBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im