یک زن و شوهر با یک کودک نو پا بود به دو برابر بودجه مواد غذایی خود را در طول بیماری همه گیر. در اینجا چیزی است که آنها در حال خرید.

ما در حال تغییر کردن مواد غذایی ما خاطرات ستون به منعکس کننده آنچه در خرید مواد غذایی به نظر می رسد در طول شیوع کروناویروس. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را? ببینید که چگونه در اینجا.

چگونه شما را انتخاب کنید که در آن به خرید مواد غذایی?

آشنایی است که واقعا مهم برای من در حال حاضر — دانستن دقیقا همان جایی که چیزهایی که در فروشگاه هستند بنابراین من می توانید در داخل و خارج به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است — به همین دلیل است که من همچنان به فروشگاه در محلی Kroger و Costco. مواد غذایی تحویل اسلات هم سخت است و من پیش بینی نیاز به تعویض در پرواز, بنابراین من تصمیم به رفتن به فروشگاه در فرد است.

آنچه زمان فروشگاه شما را و آنچه را که آن را می خواهم ؟

Costco: دوشنبه بعد از ظهر حدود ساعت 2 بعد از ظهر Costco بود ما خط خارج ساختمان و تنها اجازه در تعداد معینی از مردم در یک زمان در نظم اجتماعی را حفظ فاصله. کارکنان بودند پاک کردن دستی مردم به ورود. هنگامی که من در داخل آن را بسیار عجیب و غریب برای دیدن آن خالی — به طور معمول آن را بسیار شلوغ حتی در یک هفته.

کروگر: پنج شنبه بعد از ظهر در حدود 4 بعد از ظهر Kroger آغاز شده بود نیاز به راهرو به جریان در برخی جهات به کاهش تعاملات پس از آن در زمان کمی از مانور. هر دو به مشتریان و کارکنان بودند با پوشیدن ماسک و دستکش, اما به مراتب کمتر از من انتظار می رود. من قطعا متوجه کارکنان بیشتر پر کردن انتخاب کنید تا سفارشات اما بدون دانستن آنچه که خواهد یا نمی خواهد در سهام من خوشحالم که من تصمیم به رفتن در فرد است.

برنامه ریزی وعده های غذایی این روز به معنی انعطاف پذیر بودن. من می دانم که فروشگاه های مواد غذایی نمی خواهد که همه چیز را در سهام مانند آنها معمولا انجام دهد و من نمی توانم به فروشگاه های متعدد برای پیدا کردن آنچه که من نیاز دارند. زمانی که من برنامه ریزی وعده های غذایی سعی می کنم جایگزین مواد تشکیل دهنده در ذهن به صورت یک دستور اگر چیزی به پایان می رسد تا در انبار. اما این همیشه کار نمی کند یا نه. برای مثال من به پایان رسید تا پیدا کردن یک عنصر مهم (آرد بادام) برای یک وعده غذایی در برنامه غذایی بود و به قراضه ایده در دسترس نباشد.

از آنجا که ما در حال خرید به عنوان اغلب به من نیز تا به حال به فکر می کنم که غذاهای بد خواهد شد سریعترین (استفاده از کسانی که برای اولین بار) و آنچه خواهد شد تا ما به آن نیاز دارید. ما همچنین به طور کلی غذاهای پر پروتئین و کم کربوهیدرات رژیم غذایی با مقدار زیادی از میوه ها و سبزیجات — که تغییر نکرده در طی این بیماری همه گیر. من همچنین مطمئن شوید که برای خرید چند بچه پسند وعده های غذایی در مورد آنچه بزرگسالان در حال غذا خوردن نیست درخواست تجدید نظر را به کودک نو پا.

شوهر شما مدیر یک رستوران. چگونه است که تغییر چگونه شما مغازه ؟

قبل از همه گیر شوهر من بود قطعا یک عامل در من چگونه برنامه ریزی وعده های غذایی ما و خرید برای مواد غذایی — من در واقع حفظ آهنگ از شب او نمی تواند خانه مناسب در وعده غذایی برنامه ریز بنابراین من می دانستم که من می تواند دستور العمل های او ندارد و ترجیح می دهند و من دوست داشتم به تعیین ساده و کم دبستان وعده های غذایی برای شب که من می خواهم, انفرادی, پدر و مادر. ما همچنین می خواهم اغلب رستوران مراجعه کنید و یا حمل کردن در شب وقتی که من احساس نمی مانند پخت و پز.

در حال حاضر این رستوران به طور کامل بسته شده و آنها تصمیم گرفتند به باز باقی می ماند برای حمل کردن سفارشات. من هنوز کار تمام وقت از خانه, بنابراین بسیاری از مهد کودک و پخت و پز کاهش یافته است به او (من هنوز هم انجام برنامه ریزی و خرید). خوشبختانه او فوق العاده طبخ و ما شده ایم خوردن بسیار خوبی در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

یکی دیگر از مزایای کار خود شده است دانش خود را از هزینه های مواد غذایی, دبستان و ایمنی. برای مثال او به راحتی می توانید تعیین زمانی که خرید به صورت فله است یک معامله بهتر از مقادیر کوچکتر است. و او را مورد portioning کردن سبزیجات فلش پخت و پز آنها را و سپس آنها را بسته بندی به توقف تا زمانی که ما به آنها نیاز دارید.

چه می توانم به شما پیدا کنید ؟

هر چیزی در فروش. به طور معمول من, فروشگاه, فروشگاه بخشنامه ها و استفاده از کوپن های من در پست الکترونیکی دریافت اما به تازگی وجود ندارد هر گونه معاملات — که کاملا قابل درک است. من بودجه مواد غذایی در طول همه گیر بیش از دو برابر شده — من معمولا سعی می کنید به ماندن زیر 100 دلار در هر هفته.

Kroger بود از آرد بادام, همه چیز بیگل ادویه و صعود سبزیجات منجمد. Costco به خوبی مواجه نگردند. در هر دو فروشگاه های مشتریان محدود شد به برخی از مقادیر (عمدتا گوشت و محصولات کاغذی).

شما چه برنامه ای در حال ساخت است ؟

چگونه است که این متفاوت از چگونه شما به طور معمول در مغازه ؟

من خرید خیلی بیشتر از حد معمول چرا که ما مواد غذایی در سفرهای کمتر مکرر (هر 10 تا 14 روز به جای یک بار در هفته). سه نفر از ما هستند و همچنین خوردن وعده های غذایی ما با هم قبل از همه گیر ما شد به طور متوسط دو تا سه شام هم هر هفته با توجه به برنامه کار. به ندرت ما خوردن صبحانه یا ناهار با هم علاوه بر این گاه به گاه یکشنبه او را خاموش. در حال حاضر تغذیه سه نفر تمام وقت مورد نیاز به طور کامل مواجه نگردند آشپزخانه هر روز از هفته است.

ما همچنین با استفاده از این زمان به سعی کنید دستور العمل های جدید و طبخ بیشتر زمان مصرف وعده های غذایی پس عجله کار عادی هفته است کاهش قابل ملاحظه ای است. من لازم نیست به نگرانی در مورد آماده سازی مواد غذایی است که سفر خوبی به کار و یا مهد کودک. در واقع نه نیاز به بسته ناهار ممکن است غیر منتظره نقره پوشش همه گیر برای من.

در Kitchn ما معتقدیم تنظیم بودجه مواد غذایی برای شما و خانواده خود را در یک بخش ضروری در زندگی مالی شما را در. نمی دانم از کجا شروع کنم ؟ ما یک راهنمای برای که. می خواهید برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی خاطرات با Kitchn? ببینید که چگونه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر