یک آشپزخانه قیف یک ابزار ضروری برای هر کسی که اقدام به خرید به صورت فله

من خرید از عمده مخازن به صرفه جویی در پول و کاهش یکبار مصرف بسته بندی. اما من هم خرید از عمده سطل چرا که من عشق را به ریختن. که فقط یک راه فانتزی گفتن که به زودی به عنوان من به خانه انتقال من همه از من خشک کالا از سوشی برنج به بلوگا عدس به جو به دانه زیره سبز را به خود مربوطه کوزه.

این ابزار ساخته شده است که دکنتینگ سرگرم کننده—و رک و پوست کنده ممکن—است فروتن قیف که هدایت تمام چیزهای کوچک, مستعد ابتلا به پراکندگی به طور مستقیم به مقصد نهایی خود را. این کنترل ترافیک و این من را نجات داد پس از چند دقیقه که من می خواهم که در غیر این صورت صرف گرد و غبار-busting (و یا نگرانی در مورد شمع farro که تضعیف کردن کانتر و پشت اجاق گاز).

قیف همچنین آشنایی با مایعات. من استفاده از آن را به بخش من در خانه کمبوچا که من پور از یک کوزه به اندازه کوچکتر کوزه پس از تخمیر و برای انتقال روغن زیتون از آن بزرگ قلع به کنترل بیشتر ،

تاریخ و زمان آخرین اما حداقل نه به عنوان کسی که صرف بخش بیشتری از سال های شکل گیری فریب خورده به اندازه کافی به فکر می کنم من می خواهم تبدیل شدن به یک محقق من خوش آمدید هر گونه ابزار آشپزخانه است که به نظر می رسد مانند آن خواهد بود که در خانه در یک آزمایشگاه شیمی—موچین basters لوله های آزمایش (JK بدون تست لوله—هنوز!).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im