یک قرنطینه تولد سزاوار یک کیک بسیار ویژه

“این بهترین تولد تا کنون است؟” من از او پرسیدم. “و اما خوب است” او پاسخ داد. من که به عنوان یک موفقیت و من اعتقاد کیک. در اینجا چه چیز دیگری من شده است تا به این هفته:

یک نکته خوب

مانده زمین

هیچ مثال واضح تر از آنتروپی از یخچال که devolves به هرج و مرج مهم نیست که چگونه اغلب من سازماندهی آن است. (دانشمندان نمی واقعیت بررسی من.) برای تحمیل برخی از سفارش به جنون, من شروع به کررل تمام باقی مانده به یک منطقه: “زمین مانده.” به این ترتیب واضح است که وجود دارد طولانی فنجان یا دو اسکواش au وین است که باید مراقبت از قبل از من سوار در یکی دیگر از خورش. و هنگامی که من انباشته بسیاری از تصادفی غلات و عدس و لوبیا که اصلا به مقدار یک وعده غذایی کامل خود را که زمانی که من دنبال Sohla ال-Waylly‘s سرب و koshari.

بهار-y ماکارونی می رود هرگز از سبک.

عکس و مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سارا Jampel

بهترین چیزی که من خوردم این هفته

فقط آن را نمی Primavera

چیزی وجود دارد بسیار یکپارچهسازی با سیستمعامل در مورد پاستا primavera—شاید به دلیل آن بود اختراع در ایتالیا اما در آمریکای شمالی در دهه 70 و گاهی اوقات شامل کلم بروکلی و فلفل قرمز. اما من هنوز هم پیدا کردن ایده شیرین بهار سبزی در خامه لمونی سس بسیار جذاب است. این هفته من نازک دو غول تره فرنگی که شده است می خواهم stinkin تا یخچال و سپس ذوب آنها پایین در کره تا نرم افزاری فوق العاده قبل از اضافه کردن قطعه قطعه مارچوبه و نخود فرنگی منجمد. هنگامی که سبزی بود ترد-مناقصه و سبز روشن من هم زده در 12 اونس al dente, پاستا یک پشته از رنده شده parm و چند قاشق غذاخوری خامه و مخلوط شور و نشاط تا رشته پوشش داده شدند. نکات تکمیلی: لیمو, آب لیمو, جعفری, و, سپس, هنگامی که در کاسه نم نم دودی, میوه ای سیاه urfa شیلی از کرباس و هر بشکه رسید.

لحظه ای از قدردانی

آرام ساعت

هر روز صبح من گربه من بیدار تا بین 5:45 و ساعت 6 صبح به نقطه که در آن او به سادگی نمی توانید صبر کنید دیگر هیچ برای صبحانه (من می توانم همدردی). به دلیل این است که تشدید اما غیر ممکن است برای جلوگیری از, من در تلاش برای انتخاب نگرش من: پس من از تخت دلجویی از او و پس از آن در برابر همه توصیه خزیدن پشت به تخت جایی که من صرف یک ساعت بدون وقفه خواندن یک کتاب (در حال حاضر که سه زن توسط لیزا Taddeo). با بسیاری از منطقه زمان خواب آن را تنها زمانی از روز احساس می کنم بدون نیاز به خواندن اخبار ترال برای محتوای جدید و یا پاسخ به ایمیل.

عکس و مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سارا Jampel

و سپس وقتی که ساعت است تا آن را هنوز هم تنها هفت. بقیه صبح sprawls را در مقابل من! این هفته من ساخته شده گرانولی را کنار بگذارید (من رفتن به این, اما من با استفاده از جو در محل از نیمی از آجیل) و تربچه و هویج, ترشی قبل از 8. این است که اغلب سازنده ترین بخشی از روز (don’t tell my boss).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>