خلاصه منو های گیاهی است که باعث می شود سبزیجات ستاره از کوره

هنگامی که شما فکر می کنم از آنچه به طور معمول پرتاب در کوره گوشت به طور معمول اول می آید به پیدا کردن. اگر شما یک گیاه خوار یا به سادگی کسی که پذیرای غذاهای بدون گوشت, شما ممکن است بدانید که سبزیجات گریل شده فقط به عنوان خوشمزه, اگر نه بیشتر از آن. پس چگونه در مورد یک شام منو که جشن این حقیقت است ؟ اجازه دهید این تابستان شما را سبزیجات ستاره کوره برای, تازه, خلاصه شام هر شب این هفته.

ما باید یک تابستان شام منو که سریع و آسان و همه چیز در مورد سبزیجات. هر دو اصلی و سمت ظرف گرد هم می آیند در کوره و نشان دهد چقدر متنوع گیاهی شام می شود. ما حتی ایجاد یک جدول زمانی برای اطمینان از شما برای موفقیت است.

Kitchn راهنمای آسان گیاهی شام منو از کوره

این منو خم به وفور از محصولات تازه را در نوک انگشتان ما در حال حاضر. و به عنوان تابستان وعده های غذایی باید آن را با طراوت و نور و کاملا رضایت بخش است. و در حالی که شما را پیدا خواهد کرد هر نوع گوشت در این, منو, آن را قطعا نمی کم در عطر و طعم و یا ماده است. آن متکی بر تکنیک های که شما ممکن است تلاش کرده اند در کوره قبل (مانند کباب شور اسلب از پنیر!) برای اطمینان از آنچه که شما نشستن به هر چیزی است اما خسته کننده است.

هر کس سزاوار چیزی سرد و با طراوت به نوشیدن در حالی که آنها ایستاده در کنار یک کوره داغ. این مرده ساده ترکیب لیموناد و شراب سرخ قطعا نا امید نیست.

دریافت دستور العمل: لیموناد آناناس

غذای اصلی: کبابی رو باز گل کلم Banh سکته قلبی

این دلچسب گیاهی ساندویچ با الهام از کلاسیک ساندویچ ویتنامی به همین نام است که به طور سنتی شامل گوشت خوک. همه فن حریف بق هر دو نان و گل کلم آشنایی فقط مقدار درست از عطر و طعم دودی به این وضعیت است.

دریافت دستور غذا: کبابی رو باز گل کلم Banh سکته قلبی

در سمت: کبابی Halloumi سالاد با Radicchio

مطمئن شوید که شما می توانید بازی شیر یا خط هم ساده, سبز, سالاد در آشپزخانه خود را برای رفتن خود را با ساندویچ اما کباب سالاد خود را خیلی بیشتر سرگرم کننده (و هستند!). این یکی پر از اسلب سوخته halloumi پنیر پژمرده radicchio و خوش طعم مرکبات برای اکثر فریبنده ترکیبی از briny, تلخ و شیرین, طعم.

دریافت دستور غذا: کبابی Halloumi سالاد با Radicchio

به پایان: سرکه توت با عسل و ماست

چه بزرگ در مورد این نور و تازه دسر است که شما می توانید هر دو انواع توت و ماست شیرین قبل از شما نشستن برای صرف شام. که راه پس از جدول پاک همه که مورد نیاز است ساده مونتاژ قبل از حفاری در.

دریافت دستور العمل: سرکه توت با عسل و ماست

تابستان خود را گیاهی شام جدول زمانی

شما به سختی باید به آماده سازی زیادی در پیشبرد قبل از وارد شدن به کار در این منو است که همیشه یک برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de