در مجموع راهنمای مبتدی برای کباب با گاز

اگر شما یک نام تجاری جدید (و یا جدید-برای-شما) گاز کوره در زندگی خود را و شما آماده برای چیزهایی که حرارت در تابستان امسال ما اینجا هستیم برای کمک به. در حالی که این راهنمای طراحی شده است برای تازه کار grillers وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات برای چاشنی کوره استاد. ما شامل همه چیز از خود را تبدیل جدید کوره در — آره کمی واضح اما ما باید برخی از مسائل را می گویند! — به منطقه پخت و پز. و پس از آن وجود دارد ما لیست از دستور العمل های ضروری که هر گریل طبخ باید بدانید.

یک راهنمای سریع شروع به کباب با گاز

یکی از دلایل اصلی آشپز خانه را انتخاب کنید یک کوره گاز بیش از یک کوره زغال چوب است آن سهولت. یک کلیک یک دکمه روشن کردن یک دکمه و به طور ناگهانی شما کوه در می رم همبرگر با آبجو در دست هیچ زغالی دودکش به مرتب کردن بر اساس هیچ “ساختمان” از مناطق به نگرانی در مورد. گاز کباب شده متمایز لوکس روشنایی و preheating زحمت. هنوز هم وجود دارد چند چیز شما می خواهید به مراقبت از گوشت قبل از دیدار کوره.

مطمئن شوید که کوره خود را تمیز است.

آیا خود را در کوره hand-me-down یا تازه از جعبه شما می خواهید برای اطمینان از که آن را تمیز و آماده به سنگ قبل از روشنایی آن است. کوره تولید کنندگان توصیه می کنند برای تمیز کردن کوره خود را حداقل یک بار در سال و دو بار خوب است — برای بهترین عملکرد.

مطمئن شوید که منبع سوخت خاموش است و با شروع حذف و نصب دریچه های شبکه ای. از وجود پاک کوره اجزای زیر دریچه های شبکه ای توجه ویژه به سوز لوله و پاک کردن داخل درب را قبل از پاک کردن قسمت بیرونی. چک کتابچه راهنمای مالک خود را خاص تمیز کردن دانش در هر زمان ممکن است.

نرم افزار نکته: پاک کردن دریچه های شبکه ای را ایجاد کنید بهتر کوره علائم و جلوگیری از علت اصلی چسبیده کثیف دریچه های شبکه ای.

هنگامی که کوره خود را تمیز است, شما نیاز به ضمیمه یک مخزن سوخت. پروپان شایع ترین نوع سوخت گاز کوره و بسیاری از سخت افزار ها و فروشگاه های مواد غذایی باید یک مخزن ایستگاه خارج است. اولین بار که شما خرید یک مخزن خواهد شد گران ترین, عنوان شما در حال پرداخت پول برای مخزن خود را در علاوه بر این به پروپان اما دفعه بعد که شما سوخت گیری, بازگشت اولین تانک شما خریداری و ارز آن را برای دیگری در کاهش هزینه ها.

بازی آن را امن: مخازن پروپان باید همیشه ذخیره می شود خارج. آن را OK به ترک مخزن تحت کوره به عنوان طولانی به عنوان آن قطع شده و پوشش داده شده با یک کوره پوشش, اما اگر شما حرکت کوره به یک گاراژ یا ریختن مخزن نیاز به اقامت در خارج.

توجه داشته باشید در مورد گاز طبیعی: گاز طبیعی به عنوان سوخت جایگزین به پروپان گاز کوره رشد است در محبوبیت بیش از 10 سال گذشته است. در حالی که هزینه برای اجرای یک خط به صورت گاز است, سنگین, سوخت, هزینه کمتر در بلند مدت. گاز سلیقه “پاک کن” اما آن را کمتر قدرتمند از پروپان. در نظر گرفتن گاز برای آشپزخانه از رویاهای خود را و یا ساخته شده در کوره اما چوب با پروپان اگر شما و یا گاه به گاه griller.

پس از پروپان متصل است و مخزن سوپاپ باز است و از آن زمان به نور کوره.

اگر کوره گاز خود را ندارد نور ؟ مدرن ترین کوره های گاز باید یک “دستی روشنایی چاله” به این دلیل و برخی حتی شامل یک مسابقه دارنده متصل به کوره (به نظر می رسد مانند یک عصا با یک curlicue در پایان). پیدا کردن سوراخ — ممکن است در کنار کوره. نور مشعل را به سوراخ نزدیک و با دقت درج یک بازی روشن ترجیحا یک مسابقه و یا متصل به کوره گرفتن دارنده. سوز باید نور حق دور.

3 چیز مهم برای کباب کردن با گاز

گاز کوره زمان نیاز به پیش گرم کردن درست مثل ذغال کوره, اگر چه آنها را در زمان کمتر. پس از روشن روشن کردن مشعل به بالا و دمای پیش گرمایش کوره به مدت 10 تا 15 دقیقه. پس از حرارت دادن شما می تواند به کاهش حرارت و یا خاموش کردن مشعل به عنوان مورد نیاز برای دستور العمل خود را.

اگر شما می دانید که هیچ چیز دیگری در مورد کباب و اما این شما خواهد بود یک کوره استاد. منطقه پخت و پز روش کباب که شرکای مستقیم و غیر مستقیم گرما برای حداکثر بهره وری.

امکان استفاده از درب و قفسه بالا.

درک زمانی و چگونه به شما استفاده از کوره درب است که بخشی از تبدیل شدن به یک استاد کوره. پوشش کوره در حالی که پخت و پز به شما اجازه می دهد بخشی از کوره خود را تنظیم حرارت غیر مستقیم انجام کار خود را حتی بهتر و ایجاد همرفت محیط زیست است. این روش فوق العاده است هنگامی که شما وعده های غذایی متعدد در کوره و یا متراکم برش از گوشت پخت و پز.

قفل کردن درب نیز می تواند به نوبه خود کوره به فر, بزرگ است که برای پخت در کوره. احتیاط هر چند: پوشش کوره باعث بسیار داغتر پخت و پز, محیط زیست, که بدان معنی است که شما می توانید به سرعت طبخ نازک استیک یا فیله ماهی. یک دستور غذا خوب به شما خواهد گفت هنگامی که برای پوشش کوره خود را اما هنگامی که شما را در درک آنچه در این روش آیا شما می دانید که هنگامی که به استفاده از آن.

سخت بازپرسی کردن از بالا basics: فراموش نکنید که در مورد ثانویه قفسه یا سخت بازپرسی کردن از بالا فقط در داخل درب. آن را به یک نقطه ایده آل برای پنیر ذوب در همبرگر و یا گرم شدن نان برای گریل ساندویچ مرغ.

بهترین ابزار برای کباب با گاز

بسیاری از شما با استفاده از ابزار در محیط داخلی خود را در آشپزخانه می توان استفاده برای کباب کردن. مورد علاقه خود را کاردک فلزی خنک کننده قفسه و پخت تابه را ببینید بسیاری از استفاده در کوره. در همین راستا و با وجود آشپزخانه و ملزومات آن نیز باید دارا گاز کباب.

5 ضروری کوره ی دستور غذاها برای مبتدی

این پنج دستور العمل آنچه که ما در نظر به ضروری ترین کباب اصول. هنگامی که شما استاد و مرغ و میگو و گوشت خوک و ذرت در چوب بلال و مارچوبه در کوره شما می توانید کوره هر چیزی!

حتی بیشتر گاز کباب خوبی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>