یک هفته از شام خانواده را با آنچه شما

در حال حاضر برنامه ریزی وعده های غذایی احساس می کند ضروری تر از همیشه. به جای فقط پخت و پز برای من و شوهرم در حال حاضر, من همچنین پخت و پز برای مادرم که ما شده ایم ماندن با. اما پخت و پز برای یک فرد فوق العاده است ، که از آن می شود روی حیله و تزویر است که در آینده با وعده های غذایی ما را تمام لذت بردن از آنجایی که ما در سبک های مختلف در غذا خوردن. در حالی که مادر تمایل به چوب با فهرستی از اساسی گوشتی وعده های غذایی من و همسرم ترجیح می دهند به خوردن گوشت فقط یک یا دو بار در هفته و انحراف به سمت سالم-ish گیاهی وعده های غذایی.

ساخت یک هفته برنامه غذایی ما کمک می کند تا توافق بر سر وعده های غذایی همه ما احساس خوبی در مورد در پیش است. آن را نیز مفید ترین راه برای ما برای بهترین استفاده از مواد تشکیل دهنده ما را در دست داشته و رقم هر گونه لازم تعویض پیش از پخت و پز.

از آنجا که ما در حال دستکاری کار و مراقبت از 10 ماه را به من چسبیده با دستور العمل های سریع و آسان به جلو و همراه با مقدار زیادی از انعطاف پذیری برای تعویض. در اینجا پنج شام من پخت و پز این هفته است.

دوشنبه: One-Pot, خامه, پاستا کلم بروکلی

یکی از چیزهایی که همه ما توافق بدون تردید شد ماکارونی روزهای دوشنبه. این دستور غذا را دلچسب و فوق العاده کرم, اما پس از آن خواستار ماست یونانی به جای کرم های سنگین و شامل یک پوند سبزیجات, آن را هنوز هم احساس می کند, سالم و بی خطر. من چند تعویض با استفاده از فسیلی در محل پوسته (این آشپز در مورد همان مقدار از زمان). در محل های تازه کلم بروکلی و من هم بزنید در منجمد در چند دقیقه از پخت و پز همراه با چند مشت پلاس اسفناج.

دریافت دستور العمل: یک گلدان کلم بروکلی پاستا خامه ای

شنبه: گوشت گاو تاکو غذای مرکب از گوشت وارد

زیبایی این لود غذای مرکب از گوشت وارد است که آن را فوق العاده انعطاف پذیر (شما می توانید با استفاده از هر نوع لوبیا شما در شربت خانه و یا حتی تعویض زمین بوقلمون یا مرغ به گوشت گاو) و برگ مقدار زیادی از باقی مانده برای ناهار. برای شام ما شریک غذای مرکب از گوشت وارد با یک زن و شوهر سالاد کیت برای تاکو سالاد و ما آنها را با یک حرکت شبیه چمچه زنی از ماست یونانی و برخی از تراشه های نان ذرت مکزیکی. سپس ما مسائل باقی مانده به نرم چیپس آرد برای ناهار در هفته بعد.

دریافت دستور العمل: گوشت گاو تاکو غذای مرکب از گوشت وارد

چهار شنبه: 30 دقیقه مرغ Francese

به تازگی تنها برش مرغ ما پیدا می شد کتلت. به طور معمول من می خواهم برای رفتن piccata اما پس کیپر سخت است, من می دانستم که این weeknight پسند مرغ لیمو جواب میده. علاوه بر آن یکی از من مورد علاقه های شما. ما نمی هر گونه شراب سفید مفید, بنابراین من قصد دارم به استفاده از برخی از اضافی مایع و آب لیمو به جای. من دور از شام با کوسکوس و بخار پز مارچوبه.

دریافت دستور العمل: 30 دقیقه مرغ Francese

تنها سینه مرغ را در فریزر و سر از کلم ها الهام بخش برای شام امشب است. ما لازم نیست که رشته فرنگی غذا نبرد اما فرشته مو ماکارونی را خوب ایستاده است. پس من و همسرم شده است ولع مصرف سبزیجات من بازی شیر یا خط در برخی از اضافی کلم و همچنین شامل چند ساقه های نازک کرفس از وجود مازاد در یخچال.

دریافت دستور العمل: Chow Mein

آمده تا پایان هفته, ما خوشحال به یک شب از پخت و پز شده اند و خوشبختانه حمایت از ما پیتزا محلی که باز می ماند. ما را انتخاب کنید تا ما رفتن به پای (نیم قارچ نیم سوسیس) هر چند اگر شما می خواهید برای ایجاد یک پیتزا در خانه آن را به یک پروژه سرگرم کننده.

دریافت دستور العمل: چگونه می توان جذاب پیتزا در خانه

برنامه ریزی وعده های غذایی همیشه آسان نیست — به خصوص اگر شما فقط شروع کار. اما ما در حال شرکت مؤمنان که این راز استرس-رایگان شام weeknight. ما می خواهیم برای کمک به شما در پیدا کردن الهام بخش و کاهش برخی از نقاط درد آمده که با گرفتن شام روی میز شب پس از شب که آیا شما در حال پخت و پز و یا یک خانواده چهار یا پنج. هر هفته ما به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی جدید و طرح راه حل های سفارشی به طور خاص برای شما از خواننده درخواست و یا از یک مهمان نویسندگان برای هفته آینده برنامه غذایی!

جدید برای برنامه ریزی وعده های غذایی? از اینجا شروع کنید.

زیر کلیک کنید برای دریافت راهنمایی های بیشتر بینش ها و ایده های ما از برنامه غذایی باشگاه خدمه و خوانندگان مثل شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر