در مورد آخرین ماه

هر هفته Healthyish ویرایشگر آماندا شاپیرو, مذاکرات در مورد آنچه که او با دیدن غذا خوردن, مشاهده و خواندن در سلامتی جهان و فراتر از آن. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

Healthyish دوستان

من شده فکر کردن در مورد چقدر می تواند اتفاق می افتد در یک ماه و…در یک سال است.

اگر شما از من خواست در آغاز ماه مارس, من می خواهم بگویم که آوریل 2019 شد و سخت ترین سال ثبت شده برای من. رابطه مسائل بهداشتی و مسائل پول و چیزهای دیگر: تمام چیزهایی که من نوشته ام در مورد قبل است. در آن زمان من تعریف از “سخت” بود و کاملا شخصی است. چیزهای بد اتفاق افتاده بود به منمن حال درون منفجر—در ضمن جهان خارج نمی تواند مراقبت کمتر است. و در حقیقت من در زمان آرامش در آن است. من می توانم فرار: به شهرستان به افراد دیگر. حتی اگر آن را به طور موقت یا مصنوعی می تواند زندگی می کنند یک زندگی متفاوت.

سالی که گذشت در آنچه احساس hyperspeed. در ضمن—haltingly و ناقص—من ساخته شده است یک ~واقعی~ زندگی جدید است. همانطور که ما تبدیل به گوشه مارس من تمام بشود به مناسبت سالگرد یک سال از من بزرگ انداخت. من حتی با توجه به یک حزب است.

اگر نیست آن را پس از افتضاح و وحشتناک, من می میرم خندید و همه گیر را در زمان. این بود که اگر جهان گفت: “شما فکر می کنید آخرین مارس بود ؟ سلام.'” به عنوان همه چیز قفل شده است وجود دارد هیچ دیگر جهان را به فرار. تنها جای امن در خانه من تنها با خودم برای آرامش.

برای بسیاری از ما این شده است اولین تجربه ما با جمعی سختی. این اولین بار ما شاهد سیستم هایی که در حال حاضر عدم آسیب پذیر ما به طور کامل سقوط از هم جدا. ما اولین بار احساس وجود دارد هیچ شبکه ایمنی هیچ کس در قدرت ما می توانیم اعتماد هیچ کس به ما بگویید که آن را تمام خواهد شد بیش از و یا اینکه آیا ما درست است.

همه این است که می گویند: در ماه گذشته به افتخار بودن جدید ترین ماه در, رکورد, و من می دانم که من نه تنها در احساس که در راه است. بوده است وجود دارد بسیاری از صرفه جویی در زینت هر چند که من نوشته ام در مورد در هفته های اخیر. و کنار هم قرار دادن این راهنمای به تنهایی همراه با دستیار سردبیر Aliza Abarbanel و اساسا ویرایشگر سارا Jampel احساس مانند یک چیز کوچک ما می تواند انجام دهد در اینجا در Healthyish برای کمک به.

چند تا از داستان های مورد علاقه من در مورد شما از دست رفته آنها: Healthyish خبرنامه نویس (و سردبير) کریستینا Chaey دلیل است که من شستشو و دبستان من تولید در حال حاضر. سردبیر هیلاری Cadigan دلیل است که من رقص تنهایی در اتاق نشیمن من در شب جمعه. نویسندگان فیلیپ Picardi است که چرا من به یاد داشته باشید به تماس مادر من (تقریبا) هر روز. دستور دهنده و کارآفرین حوا حسن بوده است ثابت الهام از طریق این زمان. بنابراین آلیسون روم, اما, برای, آه, بسیار دلایل مختلف (مرتبط توجه داشته باشید حدس بزنید چه چیزی در بالای لیست خواسته های من?). نویسندگان Chace راش به من یادآوری است که بسیاری از ما شده اند کمک به یکدیگر از طریق چیزهایی که برای یک زمان بسیار طولانی است.

من امیدوارم که شما پیدا کردن برخی از الهام و یا حداقل انحراف در این داستان و بقیه از راهنمای. و اجازه دهید من می دانم چه چیز دیگری Healthyish می تواند مفید باشد در هفته های آینده و ماه توسط DMing ما @healthy_ish و یا ایمیل [email protected]

تا هفته آینده

آماندا Shapiro
Healthyish ویرایشگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>