اضافه کردن قهوه ای و کره را به بلغور جو دوسر

ما صرف زمان بیشتری را در خانه های ما از همیشه قبل از. در “وجود دارد هیچ زمانی بهتر به…” ما را به اشتراک بگذارید کمی پروژه های ما در نهایت برسه به. این هفته: قهوه ای کره باعث می شود آن را (یک.k.یک. همه چیز) بهتر است.

من به تازگی ساخته شده و از تماس با چشم با سفید گای در Quaker oats قوطی. تمام بدن من لرزید. من چرخش آن را به خود را از خود راضی لبخند چهره backsplash. “شما بهتر از من!” من hissed در رمز و راز مرد, عمومی مجموعهای از ویژگی های است که قرار است به تلقین کردن “صداقت صداقت و خلوص و قدرت است.” شما یک مرد از جو. سرما!

در یک جا از بی اساس صبحانه کینه توزی من مجموعه ای را به او نشان دهد. (حتی اگر او نمی بیند من که او رو به دیوار. و یک کارتون.)

بعد به ظرف burbling جو من ذوب سه حرکت قاشق غذاخوری کره و نگهداری ذوب آن تا زمانی که آن را تبدیل به کف آلود و قهوه ای. A-ha! و سپس هنگامی که جو رو به حالت مورد نظر از احساسات بیش از حد من اضافه شده برخی از شکر قهوه ای و دارچین زده در کره قهوه ای و بخش را از کاسه برای من و همراه من. او در شوک بود. “چرا این جو خیلی خوب لعنتی?” او گفت: با استفاده از یک expletive من سردبیران ترجیح می دهند برای جلوگیری از, مگر اینکه مطلقا لازم است. لازم است. آنها شگفت انگیز جو. قهوه ای و کره به آن این کاراملی, رستوران دسر طعم مانند موز پرورش بدون موز یا بوی آتش کشیدند brûlée کرم در جدول بعدی به شما. من حتی می گویند کره گرفت که لبه تیز منقضی شده دارچین من با استفاده از.

من هرگز خوب در ریاضی, اما من می خواهم می گویند در غیر این صورت خسته کننده blah هو بلغور جو دوسر بود 1000 درصد بهتر است. هیچ میوه ای در خانه بدون آجیل, هیچ بخارا. آن را سخت برای بهبود در بلغور جو دوسر را بدون آن دسته از لوازم جانبی. اما ما تا به حال کره. اوه ما تا به حال کره.

که نمایشی بیش از گفتن چگونه من اضافه شده قهوه ای و کره را به بلغور جو دوسر چیزی است که صدها هزار نفر از مردم احتمالا قبل از انجام. هر چه من یک نابغه! سعی کنید آن را به شما آن را دوست دارم! صبح نگه داشتن ترک های روز نگه دارید, شروع, شما مقدار زیادی از شانس.

“مهم ترین” وعده غذایی:

A platter of whole wheat oat waffles with butter and berries

من سوگند من هرگز ویفر دوباره و در عین حال در اینجا من در ساخت وافل

و میل آن است.

مشاهده داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>