Adobe هل بحرانی به روز رسانی های امنیتی برای پل فتوشاپ و سرآغاز


ادوبی تحت فشار قرار دادند تا زنده به روز رسانی های امنیتی برای آن پل فتوشاپ و سرآغاز برنامه های کاربردی که پچ تعدادی از آسیب پذیری بحرانی از جمله چند که می تواند به فعال کردن تهدید به اجرای کد بر روی ویندوز رایانه است.

در حالی که ادوبی مبهم ‘به روز رسانی های امنیتی’ تغییرات برس روی تکه های امنیتی سایت ThreatPost ارائه می دهد یک نگاه دقیق تر در چه ادوبی انجام داده است به آدرس 12 آسیب پذیری های رایج و مواجهه (CVEs) در نرم افزار Adobe Bridge, Adobe Photoshop و Adobe Prelude که برای اولین بار کشف شد و توسط حصیر پاول از ترند میکرو صفر ابتکار روز.

ThreatPost می گوید هر یک از 12 ‘بحرانی نقص بنیادی از خارج از مرزهای خواندن و نوشتن آسیب پذیری که رخ می دهد زمانی که این نرم افزار بار خوانده شده داده ها گذشته پایان — و یا قبل از شروع از بافر در نظر گرفته شده به طور بالقوه منجر به فساد از اطلاعات حساس در یک تصادف و یا اجرای کد در میان چیزهای دیگر.’ به طور خاص, پنج نقص بودند خطاب در فتوشاپ سه در نرم افزار Adobe Bridge و چهار در نرم افزار Adobe Prelude.

با توجه به نرم افزار Adobe شناخته شده با استفاده از این بحرانی اشکالات گزارش شده در وحشی, اما شما در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که تمام برنامه های خود را تا به امروز اگر شما به روز رسانی خودکار نصب شده است. شما می خواهید مطمئن شوید که شما در حال اجرا نسخه های 20.0.10 و 21.2.1 برای فتوشاپ CC 2019 و فتوشاپ 2020 بود. نرم افزار Adobe Bridge و Adobe Prelude باید در حال اجرا نسخه 10.1.1 و 9.0.1 بود.

همه به روز رسانی را می توان از طریق Creative Cloud desktop app for macOS و ویندوز رایانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de