Adorama را باز 'چشم انداز' از آن جدید مسابقه عکس سری برای ما ساکنان

[محتوای جاسازی شده] ایالات متحده خرده فروش دوربین Adorama باز کرده است یک رقابت به عنوان بخشی از آن را "ایجاد

توسط DASTESALAMATT در 2 خرداد 1399

ایالات متحده خرده فروش دوربین Adorama باز کرده است یک رقابت به عنوان بخشی از آن را "ایجاد بدون توجه به آنچه' کمپین است که در آن عکاسان بر اساس U. S می توانید برنده Canon EOS RP کیت با ارزش $3000. تم برای این مسابقه چشم انداز, اما شما نیاز به حرکت به سرعت به عنوان تاریخ بسته شدن است 27th ممکن است.

فروشگاه در حال اجرا مبارزات انتخاباتی با جریان سری از مسابقات برای تشویق افراد خلاق به فعال باقی می ماند در طول مستند و می گوید هدف آن الهام بخش عکاسان فیلمبرداران و طراحان و هنرمندان صوتی در حالی که بسیاری ممکن است پیدا کردن آن سخت به کار و یا لذت بردن از سرگرمی خود را.

چشم انداز چالش هر چند یک مسابقه عکاسی و کسانی که مجاز به قرار دادن به جلو تا پنج عکس. قضات خواهد بود و به دنبال 'پایبندی/تناسب به چالش تم اصالت بیان ترکیب روشنایی و بصری و تاثیر عاطفی'.

این جایزه Canon EOS RP بدن و کانن RF 24-105mm f/4 L IS USM لنز همراه با یک Manfrotto Befree زنده آلومینیوم سه پایه با مایع سر یک لحظه متغیر فیلتر ND یک ProGrade دیجیتال 256GB SD دوربین و اوج طراحی کوله پشتی برای قرار دادن آن همه در.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برای ورود به, ببینید ایجاد هر چه صفحه Adorama سایت.

آزادی مطبوعات:

Adorama اعلام #CreateNoMatterWhat چالش خلاق سری

اولین چالش موضوع: چشم انداز ارائه می دهد عکاسان یک شانس برای برنده یک دوربین کانن بسته

Adorama این منبع قابل اعتماد برای بازار پیشرو, عکس, تصویری, صوتی و تجهیزات کامپیوتری و اطلاعات امروز اعلام کرد: "ایجاد هر چه: چشم انداز چالش" مسابقه عکاسی. نشان داد, سفر و ماجراجویی, عکاس, Nathan Lee آلن منظر چالش می پرسد عکاسان نشان می دهد که چگونه آنها ایجاد دیدگاه های مختلف از هنر خود را برای یک شانس برای برنده شدن یک Canon EOS RP دوربین بسته جایزه به ارزش بیش از $3,000.

"با بیش از 50 میلیون و حتی بیشتر درگیر کاربران ما #CreateNoMatterWhat کمپین واقعا آمار بالا توجه داشته باشید در جامعه ما است. برای حفظ حرکت مثبت جریان ما هیجان زده برای راه اندازی یک سری از مضمون خلاق, چالش ها و پاداش خواهد شد جامعه ما واقعا با جوایز شگفت انگیز!" گفت: مریم-ایرنه Marek مدیر محتوا و رسانه های اجتماعی برای Adorama. "ما اولین چالش این است که همه چیز در مورد چشم انداز در عکاسی. این که آیا شما در حال گرفتن زندگی از زاویه های مختلف و یا با استفاده از کنسرت بربس برای ایجاد یک کل جدید محیط زیست, شما با استفاده از چشم انداز به داستان."

Adorama را #CreateNoMatterWhat کمپین یک جامعه بر اساس هشتگ به تعامل و ترغیب طراحان برای ایجاد یادگیری و فکر می کنم در خارج از جعبه. این که آیا آن را عکاسی, ویدئوگرافی, صوتی, طراحی و یا ویرایش #CreateNoMatterWhat چالش های سازندگان برای حفظ خلاقیت خود را جریان و برای ادامه احساسات خود را در حالی که در خانه است.

برای ورود منظر چالش عکاسان باید تکمیل آنلاین فرم ورود و تا پنج عکس که نشان دادن استعداد و مهارت و چشم انداز. برندگان انتخاب خواهند شد و بر اساس معیارهای زیر: پایبندی/تناسب به چالش تم اصالت بیان ترکیب روشنایی و بصری و تاثیر عاطفی.

چشم انداز چالش در حال حاضر باز است از طریق مه 27 در 11:59 PM ET. برنده اعلام خواهد شد در مه 29 در 12 p. m. ET.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز و چالش را وارد کنید تا برای پنج تصاویر برای یک شانس برای برنده بازدید www.adorama.com/cnmw.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب