Aldi فقط به بیرون درز اطلاعات در ده ها تن از آیتم های جدید است که آمار فروشگاه در ماه اوت

بسیار وجود دارد برای نگاه به جلو به این روز جز برای لحظه ای که Aldi انتشار آخرین و بزرگترین آنها صف Aldi می یابد. (ما لنگ? متاسفم متاسفم!) به نوعی برخی از راه بقال همیشه یابد و راه برای نگه داشتن چیزهای جالب و نوآورانه و سرگرم کننده و در این ماه از این قاعده مستثنی است. آنها فقط خود را به اشتراک گذاشته لیست اوت Aldi می یابد و این آنهایی که ما بیشتر خارج شد در مورد.

ما ویرایش لیست شامل همه چیز شما نیاز برای آسان شام, out-of-the-جعبه تنقلات و سرگرم کننده رفتار شیرین. چگونه بسیاری از این خواهد شد شما انتخاب کنید تا ؟

1. به خصوص انتخاب خرچنگ مک و پنیر, پخت $5.99 برای 18 اونس

تنها در Aldi شما می توانید خرید یک وعده غذایی به اندازه بخشی از خرچنگ مک و پنیر برای کمتر از $6. خط تا را در اوت 5 به سهام فریزر خود را با این کم-قیمت لوکس. نیست آن شبیه چیزی است که شما می توانید سفارش در یک رستوران ؟

2. کل و ساده میگو و حبوبات تنها خدمت به وعده های غذایی $3.99 برای 10 اونس

Aldi باعث می شود ناهار و شام یک نسیم با خود کاملا بخش قبل از prepped وعده های غذایی مانند این دریای مدیترانه میگو گیاهی و غلات تعدادی که ما می خواهیم به غذا خوردن در تکرار کنید. آن را در دسترس در فروشگاه ها شروع اوت 5.

3. پارک خیابان دلی میان وعده انتخاب شکلات حموس & چوب شور $4.49 برای شش 3.5 اونس بسته

ما می دانیم که ما می دانیم که شکلات حموس بحث برانگیز است! اما زمانی که ما سعی کردیم این مسائل در سال گذشته ما غافلگیر شد — و چوب شور در حال جفت شدن کامل. گرفتن این پیش بخش اسنک بسته در یخچال راهرو در آگوست 5. آنها ارزش امتحان کنید.

4. بستنی و مغز گردو Shoppe UnicornIce کرم مخروط $3.49 برای چهار

فراموش نکنید که در مورد تعقیب یخ کامیون کرم در اطراف این تابستان و فقط به Aldi به جای. علاوه بر این عرفانی اسب شاخدار مخروط آنها همچنین باید یک کهکشان نسخه در دسترس شروع اوت 5.

5. Dunkaroos, $1.49 هر جعبه

در Dunkaroos در حال ساخت باز گشت و شما فقط باید صبر کنید تا اوت 5 به آنها را در Aldi.

6. در صورتی صورتی Moscato, $7.95 هر بطری

آنها می گویند شما باید قضاوت یک بطری شراب توسط برچسب آن اما این فوق العاده-خلاصه moscato است فریاد “من خرید!” و شما می توانید در اوت 12.

7. به سادگی طبیعت آلی Acai با کاسه $2.49 در هر فنجان

آن بوده است هرگز آسان تر را به یک acai با کاسه در صفحه اصلی با تشکر از Aldi مناسب گرانولی را کنار بگذارید صدر کیت. پیدا کردن بری و گرمسیری نسخه در یخچال بخش شروع اوت 13.

8. Berryhill داغ, عسل $3.99 برای 12 اونس

یک پیشنهاد برای شما: قرار دادن این مسائل در همه چیز شروع اوت 12. پیتزا کبابی, سبزیجات, پنیر و کراکر, ماست, نان ترد — شما نام آن را در این عسل را به آن را بهتر است.

9. Mama Cozzi Biscuit پوسته سوسیس, پیتزا $3.99 برای 24.5 اونس

Mama Cozzi است outdone خودش با این بیسکویت-دلمه سوسیس و پنیر پیتزا صبحانه. اگر شما فکر نمی کنم پیتزا بود قابل قبول صبحانه قبل از Aldi است که در اینجا برای اثبات شما اشتباه است. انتخاب یکی از این منجمد کیک شروع اوت 12.

10. L’oven شور تازه نان همبرگر $1.99 برای چهار

Aldi است که در اینجا برای کمک به شما خارج شدن از کباب کردن شیار. این از قبل قطعه قطعه چوب شور نان را به همبرگر خود را به سطح بعدی. پیدا کردن آنها را در اوت 19.

11. کلنسی گوشت خوک کشیده Krinkle قطع کتری تراشه $1.89 برای 8 اونس

یک ساندویچ گوشت خوک کشیده باید همیشه در خدمت با طرف چیپس سیب زمینی. اما Aldi یو پی اس حول و حوش با گوشت خوک کشیده, با طعم چیپس سیب زمینی موجود در اوت 19. مرسی.

12. Mama Cozzi گل کلم پوسته $4.99 برای دو

گل کلم روند نیست و بیش تا Mama Cozzi می گوید. دریافت دو گل کلم منجمد پوسته فقط برای $5 شروع اوت 26.

از این که شما را بیشتر هیجان زده در مورد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im