Aldi فقط به بیرون درز اطلاعات در ده ها تن از آیتم های جدید است که آمار فروشگاه در جولای

Aldi است که در آن دوباره با ده ها و ده ها تن از خلاصه آیتم های جدید به نمایش در قفسه در چند هفته آینده. که اکنون ماهانه سوال: چگونه آنها آن را انجام دهد ؟ طبق معمول ما رو شبیه چمچه زنی در داخل در چه پایین آمدن خط لوله بنابراین شما می توانید هیجان انگیز ترین جدید اضافه شده به لیست خرید خود را. جرات ما می گویند این دسته یکی از مبتکر ترین رتبهدهی نشده است ؟

1. فصل انتخاب Elote سبک ذرت $1.99 برای 12 اونس

خسته کننده خداحافظی بخار پز گیاهی طرف و انتخاب کنید تا یک کیسه از این چاشنی elote-سبک ذرت به جای. آن را در دسترس در یک Aldi در نزدیکی شما در ژوئیه 1.

2. به سادگی طبیعت گیاهی & دانه کتان و ذرت نان ذرت مکزیکی چیپس $2.19 برای 10 اونس

طعم ترد رنگین کمان با این رنگارنگ چیپس ذرت — مناسب برای تمام تابستان خود را وعده و فرو بردن نیاز دارد. شما می توانید آنها را در فروشگاه ها شروع جولای 8.

3. Mama Cozzi نازک پوسته گل کلم پپرونی پیتزا $4.99

گل کلم پوسته نشان می دهد نیست و بیش تا Mama Cozzi می گوید! گیاهی پوسته نازک می شود متعادل با سنگین لایه از پنیر و پپرونی. این za در دسترس خواهد بود در بخش منجمد در جولای 8.

4. زمین رشد غیر لبنی نارگیل-بر اساس پیمانه نیم لیتری, $2.99 در هر

غیر لبنی بستنی یک جنبش یک لحظه نیست. این شیر نارگیل-بر اساس پیمانه نیم لیتری در دسترس خواهد بود در تاریخ 8 ژوئیه در طعم از جمله شکلات و کره بادام زمینی کیک پنیر تمشک و نعنا شکلات تراشه.

5. به سادگی طبیعت 90-دوم Farro, $1.99 برای 8.8 اونس

با این دستی کیسه شما تنها 90 ثانیه دور از کاملا پخته شده farro. و جو و عدس را بیش از حد! نگاه کردن به آنها را شروع ژوئیه 15.

6. بستنی و مغز گردو Shoppe تابستان Gelato, $3.99 در هر گالن

سفر به Aldi احساس می کنم مثل یک gelato فروشگاه قیمتها در 15 ژوئیه هنگامی که شما انتخاب کنید تا یک گالن از چیزهای خوب. نگاهی به آن بفرستد چرخش!

7. پارک خیابان دلی آووکادو ورد سالسا $3.49 برای 16 اونس

چیزی به ما می گوید این آووکادو ورد سالسا ساخته شده با هاس آوکادو tomatillos و گشنیز است که مطابقت کامل برای یک کیسه رنگارنگ تراشه های نان ذرت مکزیکی (نگاه کنید به #2). پیدا کردن آن را شروع ژوئیه 22.

8. صبحانه بهترین پن کیک زغال اخته و سوسیس بر روی چوب $4.99

ما در مورد شما نمی دانم اما ما شیفته این کلوچه زغال اخته سوسیس “corndog-esque” خلاقیت. برای قیمت پایین از 5 دلار در یک جعبه به آنها فرصت شروع ژوئیه 22.

9. مرکز فروش انتخاب وارداتی Halloumi, $3.49 برای 7 اونس

بازدید خود را به نزدیکترین Aldi در جولای 29, بنابراین شما می توانید با پرتاب یک تکه از این پنیر در کوره و تماس با آن شام.

10. فصل انتخاب های یخ زده آووکادو تکه $2.99 برای 10 اونس

منجمد آووکادو تکه های راز creamiest مخلوط تا کنون. پیدا کردن یک کیسه از آنها را در فریزر راهرو شروع ژوئیه 29.

11. Mama Cozzi Gyro پیتزا $3.99

ما می خواهم به جلو بروید و اعلام این زیتون, فلفل, پنیر فتا و گوشت خوک در صدر پیتزا درخشان نوآوری است. اگر شما در حال بازی آن را امتحان کنید شما می توانید یک پای در جولای 29.

12. انار درخت گل ابریشم, $8.99

آغاز 29 جولای ته صبحانه در خانه در حال رفتن به یک کل خیلی بیشتر جشن. در کمتر از 9 دلار یک بطری آن خواهید بود در کل خیلی ارزان تر بیش از حد.

از این که شما را بیشتر هیجان زده در مورد ؟ در نظرات به ما بگویید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im