Aldi فقط به بیرون درز اطلاعات در ده ها تن از آیتم های جدید است که آمار فروشگاه در ماه ژوئن

واقعا boggles ذهن من چگونه Aldi قادر به نوآوری بسیاری از محصولات جدید به سرعت به طور مداوم نگه داشتن قفسه های تازه و مشتریان سرمایه گذاری و هیجان زده است. خرید وجود دارد این است که تقریبا مانند رفتن در شکار گنج در هر ماه (اگر چه این روزها را به استراحت و فراغت به طور معمول). آخرین Aldi می یابد مسافت شامل همه چیز شما نیاز به سرگرم کننده تابستان وعده, عمومی, خوردن, آسان شامو پر جنب و جوش, شاد ساعت.

من فقط یک اوج دزدکی حرکت کردن در آینده Aldi می یابد برای ماه ژوئن و این آنهایی که من بیشتر هیجان زده در مورد. آنهایی که شما را در سبد خرید خود را?

1. پارک خیابان دلی مخیکالی و خیابان ذرت شیب $3.29

این پارک در خیابان دلی مخیکالی و خیابان ذرت نرخهای دلیل من در نزدیکترین Aldi شروع ژوئن 3. بعد از من تکرار: وقتی که من شیب شما شیب ما شیب.

2. Mama Cozzi ماکارونی و پنیر دلی پیتزا $4.99

تصور کنید 12-inch پای پیتزا تحت پوشش در ماکارونی و پنیر. حدس بزنید چه ، شما لازم نیست که به تصور کنه … چرا که آن را واقعی است. این را جدید-و-پخت پیتزا را در فروشگاه Aldi شروع 3 ژوئن و پس از 15 دقیقه در فر آن را تحت اللفظی رویای واقعی آمده است.

3. فصل انتخاب های شیرین سیب زمینی شیرین سرخ $2.49

چه کسی در میان ما می تواند مقاومت در برابر سیب زمینی شیرین سرخ? استخر که احتمالا می شود یک کل خیلی کوچکتر زمانی که شما به نوبه خود که سیب زمینی شیرین سرخ به وفل برش سیب زمینی شیرین سرخ. یک کیسه یخ زده از چیزهای خوب در فروشگاه Aldi شروع ژوئن 3.

4. Mama Cozzi پیتزا آشپزخانه پیتزا پنیر, اسنک $2.45

ژوئن 3rd باید تعطیلات چرا که زمانی که همه از بالا به علاوه این اسنک پیتزا خواهد بود gracing Aldi قفسه. این را هر کس دیگری مهم Totino را نوستالژی ؟ من فکر نمی کنم که این یک تصادف — و من بسیار هیجان زده در مورد آن.

5. بستنی و مغز گردو Shoppe مینی مخروط بستنی $3.99

چیزی به من می گوید این جعبه از هشت مینی وانیل و شکلات, وانیل کارامل بستنی مخروط نمی خواهد که یک اقامت طولانی در فریزر خود را. پیدا کردن آنها را در Aldi شروع ژوئن 10.

6. دولت از دم تمشک و لیمو مشخصی لیموناد $6.99

من نمی دانم آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد این شش بسته: واقعیت این است که آنها در حال پر boozy لیموناد تمشک یا خود را کاملا مناسب طراحی می تواند. بدون در نظر گرفتن, من نوشیدن این خارج از تمام تابستان طولانی هنگامی که من آنها را پیدا کنید در Aldi حدود 10 ژوئن.

چه cuter: یک مینی بستنی مخروطی (نگاه کنید به #5) و یا یک مینی شاداب? شما تصمیم می گیرید. انتخاب کنید تا کمی از این برای روشن کردن یک کار از خانه میز و یا به صنوبر تا منطقه اطراف سینک آشپزخانه خود. پیدا کردن این شروع ژوئن 17.

Aldi طول می کشد خود را به طور منظم حساسه و افزایش آن (تازه فشرده) انبه حساسه. آماده-به-بطری نوشیدنی در دسترس خواهد بود با شروع ماه ژوئن 17.

9. کلنسی نشویل مرغ گرم کتری تراشه $1.89

شروع ژوئن 24, این ادویه چاشنی تراشه خواهد بود جدید خود را در تابستان یک ساعت یک مبارک-slash-picnicking همراه است. آنها همچنین در حال debuting کوبا ساندویچ با طعم تراشه است که بسیار جذاب است.

10. بلمونت میهنی کیک پنیر نمونه $9.99

گفت: من آن را قبل از و من دوباره آن را می گویند: تنها چیزی بهتر از یک کیک پنیر کیک پنیر نمونه. وطن قرمز (تمشک) سفید (NY سبک) و آبی (زغال اخته) گیج کننده خواهد بود در فروشگاه Aldi شروع ژوئن 24, فقط در زمان برای 4 ژوئیه جشن (هر آنچه که آنها مانند نگاه در این سال).

11. L’oven تازه همه چیز Brioche نان $2.99

این همه چیز Brioche نان نگاه مانند آنها را “همه چیز” بهتر است. (با عرض پوزش تا به حال.) پیدا کردن آنها را در فروشگاه ها در ژوئن 24.

12. بیکر گوشه s’mores کوکی کیت $4.99

این کیت شامل همه چیز شما نیاز به ایجاد یک غول s’mores کوکی از جمله graham cracker کوکی مخلوط تکه های شکلات, marshmallows کوتاه و حتی یک ادم تنومند و بدقواره کوکی تابه برای پخت. شما می توانید آن را شروع ژوئن 24.

13. Casa Sangrioso سان گری آناناس جعبه شراب $9.99

در حال حاضر که این گل رز در یک جعبه وجود دارد, هیچ کس تا کنون می تواند هر چیزی بد در مورد جعبه شراب هرگز دوباره. معامله ؟ معامله است. پیدا کردن این (برای تمام تابستان خود را جرعه جرعه نیاز) شروع ژوئن 24.

از این که شما را بیشتر هیجان زده در مورد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>