هشدار: این خواننده های مورد علاقه تخم مرغ پز است که در عمده فروش در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی 40,000 مردم می توانند به توافق برسند در فضائل کوچک دستگاه شما می دانید آن را به خوبی. و هنگامی که آن را در فروش ؟ حتی بهتر! همین دلیل است که ما هیجان زده هستیم که داش سریع تخم مرغ پز که شد یک فرقه-های مورد علاقه ضربه در روز نخست سال گذشته یک بار دیگر در عمده تخفیف فقط برای $30 (به طور معمول $40).

چه بسیار ویژه در مورد Dash Deluxe سریع تخم مرغ پز? برای شروع, آن می تواند سخت جوش 12 تخم مرغ را در عرض چند دقیقه. سمت راست وجود دارد, شما یک راه آسان برای دریافت یک مهمانی شام غذا بر روی میز و یا یک پیک نیک ساده و یا سفر جاده میان وعده. میزبانی یکشنبه صبحانه? تخم مرغ آب پز هم می آیند فقط در 10 دقیقه و اجاق گاز نیز شامل سینی برای شاخص های فردی املت بریزید و با اتاق به اندازه کافی برای اضافه کردن مورد علاقه خود را پر کردن مانند پنیر و کلم بروکلی یا فلفل. شما همچنین می توانید با استفاده از اجاق گاز بخار سبزیجات کوفته یا ماهی — چقدر سرد است ؟

در حالی که Dash Deluxe تخم مرغ پز ایده آل است برای تغذیه یک خانواده آن را نیز جمع و جور به اندازه کافی برای افرادی که زندگی در آپارتمان های کوچک و یا محدود فضای ضد.

آمازون داوران همه توافق دارند که این گجت یک بازی تعویض با بیش از 7,434 مشتریان به آن 4.6 ستاره امتیاز. “من شده است به جوش تخم مرغ را در یک قابلمه تمام این زمان و همیشه 1 یا 2 crack من و گاهی اوقات آنها هنوز نپخته…دیگر با این ابزار مفید گفت:” یک مشتری راضی. افزود: یکی دیگر: “که در آن این بوده است تمام زندگی من؟”

ناگهان ما درخواست خود را به همان سوال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im