همه چادری 7 تکه وسایل آشپزی تنظیم شده است که 64 درصد در macy’s — اما فقط برای یک مدت زمان محدود

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

همه چادری شده است یکی از مورد علاقه ما بالا پایان لوازم آشپزی مارک. خود را قوی صف براق ضد زنگ نچسب و سخت آنودایز قطعات مورد علاقه در میان سرآشپزها حرفه ای و رستوران ها و حتی Kitchn سردبیران! به همین دلیل هر زمان که ما نقطه برخورد خود را در محصولات ما سریع به شما اجازه می دانم. و در حال حاضر میسی ارائه شده است همه چادری کلاسیک 7-قطعه فولاد ضد زنگ مجموعه ای فقط 300 دلار (به طور معمول $840).

7-قطعه تنظیم (منحصر به فرد macy’s) شامل 10 اینچی fry pan با طرف سراشیب برای آسان حول و کوه در می رم; 2-کوارت تحت پوشش قابلمه با درب برای آماده سازی غلات یا کاکائو داغ; 3-کوارت تحت پوشش در روغن سرخ کرده ظرف را با طرف راست یک ظرف غذا و یا deglazing; و 6 لیتر قابلمه با درب برای سس ها و سوپ ها — اساسا همه چیز شما احتمالا می تواند نیاز به شلاق تا جشن. به علاوه شما همچنین دریافت 15-inch, بیضی, پخت ماهی تابه و قابلمه دارنده مجموعه به صورت رایگان!

هر قطعه گردد با آینه جلا فولاد ضد زنگ و دارای سه طبقه پیوند با طراحی آلومینیومی مرکز هسته ای که منجر به سریع حتی گرمایش در یک اجاق گاز القاء. همچنین ماشین ظرفشویی امن, اما توصیه ما به نگه داشتن یک ظرف از نوار حافظ در دست برای کسانی که سخت به مالش دادن نقاط.

“تابه حرارت به سرعت و به طور مساوی با هیچ داغ یا لکه های سوختگی و واقعا لذت بخش برای استفاده از” گفت: یک مشتری خوشحال است که وقت خود را صرف تحقیق در مورد مجموعه قبل از اقامت در همه چادری. یکی دیگر از مؤلف هیجان زده شد در وسایل آشپزی را با کیفیت بالا و دوام: “ازدواج شده است برای تقریبا 35 سال و نیاز به جایگزینی وسایل آشپزی تنظیم شده است. این مجموعه باید به من فراتر از من طلایی سالگرد عروسی! واقعا آن را دوست دارم!”

در حالی که شما احتمالا می خواهید این مجموعه برای خودتان آن را نیز باعث می شود یک متفکر در حال حاضر همانطور که اشاره شد توسط چندین داوران که استعداد وسایل آشپزی. “بهترین پول می توانید خرید. آنها را به عنوان هدیه عروسی برای من نوه و عروس خود را به بود, گفت:” یکی سخاوتمندانه مادر بزرگ.

این که آیا شما هدیه مجموعه و یا نگه داشتن آن شما قطعا نمی توانید به اشتباه. در کلمات از یک مشتاق مؤلف “همه چادری که!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de