همه من می خواهم به انجام است که به تنهایی بخورید (در اطراف افراد دیگر)

این داستان بخشی از Healthyish راهنمای به تنهایی یک سری از راهنمایی و دستور العمل ها و داستان ها در مورد چگونه به تنهایی وقتی که با هم هستیم و با هم زمانی که ما به تنهایی.

این خنده دار چگونه اختلال در روال معمولی خود را به شما از دست چیزهایی که شما هرگز حتی قبل از در نظر گرفته: گیر شدن در یک مکالمه خسته کننده در یک مهمانی, داشتن کسی که قلم در مقابل شما در یک موزه و نه وحشت زده خود را برای مرگ و میر مست به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن یک سیگار با یک غریبه. برای من, آن را تنها در چند هفته گذشته که من واقعا فکر کردم چقدر من از دست یک چیز خاص: خوردن به تنهایی ،

این کوچک اما همیشه در شادی ترکیبی از تمام چیزهایی که من عاشق ترین: خوردن gawking در غریبه و سمت چپ به تنهایی. آن را بسیار متفاوت از نوشیدن به تنهایی در میله که مردان اغلب با استفاده از به عنوان یک دعوت به صحبت کردن با من در مورد چیزهایی مثل من cuteness (من می دانم, استیون) و یا جایی که دقیقا آپارتمان من است و اینکه آیا آنها می توانند به آن است. من هم بزرگ نیست مشارکتی در حوادث پس من هیچ علاقه ای به کنسرت یا تئاتر یا هر گونه دیگر توابع عمومی است که من می توانم feasibly را به تنهایی با دیگران است.

من واقعا می خواهید به نشستن با یک کاسه بزرگ تمام مواد غذایی بهترین خدمت هستند در کاسه این است که برای بحث و تماشای جهان رانش ، گاهی اوقات من به عنوان خوانده شده و یا گاهی اوقات من فقط لذت بردن از تماشای دو غریبه در نزدیکی یک جدول. (در اینجا یک نکته مفید: قرار دادن در هدفون به طوری که آنها فکر می کنم شما در حال گوش دادن به آنها را زمانی که, در واقع, که تنها چیزی است که شما انجام می دهند.)

من می دانم که چقدر خوش شانس هستم به این قرنطینه سفارش با کسی دوست دارم که یک آشپز بزرگ و صرف بیشتر شب من مبتکر و آرامش ظروف. دلچسب هم بزنید frys, استیک, au, poivre, پاستا, با, تن از سیر nicoise سالاد با به عنوان بسیاری از تخم مرغ به عنوان من بپرسید—من شوهر می تواند تقریبا هر چیزی من می خواهم به درخواست. مواد غذایی خود را همیشه کامل و یک نسخه از خود را دوست دارم که من می توانم ببلعند اما گاهی اوقات من نمی خواهم به عشق. من فقط می خواهم یک کمی انفرادی فعالیت اثبات خود من کنترل یک محل که در آن من می توانید هر آنچه که قوانین من می خواهم.

من از دست خوردن بسیاری از این دقیق ظروف در آرام din یک رستوران پس از صرف ناهار با عجله و یا هر زمان که من را انتخاب کنید به تنهایی pawing در یک کتاب و تظاهر من آن را بخوانید و سپس گوش دادن به پادکست در مورد 2 Live خدمه به جای.

هفته گذشته من پیامک Adrian من foodiest مواد غذایی-مواد غذایی که هم مبارزه با ما قرنطینه سفارشات. آدریان را دوست دارد گران استیک اما همچنین خوردن یک هشدار دهنده مقدار گوشت (منظورم این است که من فکر می کنم آن را گوشت؟) محور Dominos pizza اگر ارائه شده با آن است. آدریان و من یک بار رفتم به میامی با برخی از دوستان و روز ما در سمت چپ او تا به حال شش وعده های غذایی از جمله دو جداگانه شام: یک آسیا فرودگاه ماهی و چیپس صفحه گرامافون سپس حدود 45 دقیقه بعد یک وگان ذرت و فلفل بسته بندی در پرواز است. خود سیستم گوارشی یک پازل است و تعجب. در اوایل این هفته زمانی که من توضیح خریدم حدود 50 بال مرغ, شوهرم از من پرسید “آیا شما فکر می کنم Adrian بود در آینده برای شام و یا چیزی؟”

Adrian من را درک کنند. “عشق یک پیاده روی و خوردن” او پاسخ داد که من از او پرسید که آیا او هم از دست رفته به تنهایی غذا خوردن. “چکیدن بیش از همه خود را. مانند یک ساندویچ در راه خانه.” او بیش از حد فقط می خواهد به خوردن چیزی در نظر ساده از دیگران مانند آن شواهدی وجود دارد که همه ما زنده است. خوردن یک مراسم ساده اما آن یکی که ما را به یاد خود ما شناور و اصرار بر زندگی. در حال حاضر از آن خواهد بود به خصوص به خوبی به این نوع از یک یادآوری زمانی که همه چیز را احساس می کند خیلی تلخ.

آنچه که من فکر می کنم در مورد اکثر این روزها فو آویزان کوچک اما توانمند رستوران در تورنتو غرب چینی. من در آنجا زندگی می کردند در یک سال و نیم اما زمانی که من می خواهم غذا خوردن در فو آویزان چند بار در ماه حداقل. برای حدود $25-در (کانادا پس مانند آنچه در سه آمریکایی متفق دلار؟), من می توانم یک غول فو, ga, رول و آبجو. زمانی که من می خواهم به تنهایی آنها می خواهم صندلی من یک پنجره که در آن من می توانم slurp من سوپ خراب کردن جلوی پیراهن من (به جای صرفا خوردن مانند یک زن بالغ, من به سادگی متوقف پوشیدن “خوب” پیراهن وجود دارد) و نادیده گرفته می شود و توسط تمام کارکنان است. رستوران نه بیش از حد دور از چند دانشگاه وجود دارد بنابراین می خواهم همیشه یک زوج جوان تیراندازی در هر یک از دیگر. شام و نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر