ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ایجاد یک دستور غذا را خوشمزه و کمک به یک علت مهم در همان زمان ؟ تعداد ما در. وعده غذایی خانواده: دستور العمل های از ما, جامعه,جدید, دیجیتال, کتاب آشپزی آینده در مارس 5, شامل دستور العمل از 40 مورد علاقه ما آشپز مانند ثمین نصرت, Ina Garten, آلیسون روم دن باربر بابی پوست کندن و Kwame Onwauchi. و در صورتی که در حال حاضر نمی صدای شگفت انگیز تمام درآمد حاصل از فروش کتاب آشپزی را نسبت به COVID-19 امداد اورژانس صندوق که قرار بود توسط رستوران کارگران جامعه پایه و اساس است.

درآمد حاصل خواهد شد به طور خاص به فرد رستوران کارگران غیر انتفاعی است که کمک به رستوران کارگران و به سمت صفر-بهره وام برای کمک به رستوران را به بالا و در حال اجرا زمانی که آنها در نهایت قادر به انجام این کار. این یک کتاب آشپزی شما قطعا می توانید احساس خوبی در مورد خرید و آن را نمی کند شما نیاز به ترک خانه خود را (و یا نیمکت خود را حتی) برای کمک به جامعه خود را.

آنچه شما می توانید انتظار در داخل ؟ خوب با توجه به Instagram اعلام چند قابل توجه دستور العمل شامل لیگوریان focaccia, میگو و chorizo, سفید, خورش لوبیا و miso, شیر, بار, پای, به عنوان به خوبی به عنوان یک زن و شوهر از عالی جفت شراب برای هر ظرف. همکاران دیگر از توجه داشته باشید در حال اریک Ripert, Hugh Acheson, دومینیک Crenn, Danny Trejo, روت Reichl و بیشتر — همه اضافی با دستور العمل های خوشمزه و جفت.

“امید من این است که هر چند تاثیر این ویروس به ارمغان آورده است در مورد ویرانگر از دست دادن آن کمک کرده است بیشتر و بیشتر مردم می آیند به درک فقط چگونه حیاتی صنعت رستوران است که به زندگی ما” گفت: جان دوباری از بنیانگذاران رستوران کارگران جامعه پایه و اساس و سابق متصدی بار نوشت که این کتاب پیشگفتار. “اگر وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای به این فاجعه این است که ما در حال حاضر این فرصت را به کار با هم برای بازسازی صنعت رستوران به امن تر و سالم تر و عادلانه تر.”

شما می توانید قبل از سفارش در حال حاضر برای $5.99 در شرکت چاپ و نشر را در سایت و یا در بارنز و اشراف و آمازون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de