این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب, بیانیه, اما وجود دارد مقدار زیادی از خوب در جهان در حال حاضر. در حالی که همه ما کشف کردن راه برای صاف و منحنی دریافت مواد غذایی و منابع به کسانی که در نیاز و تقویت اقتصاد جهانی تعداد زیادی از مردم هستند که با هم در جالب و شگفت انگیز در راه است. و این البته شامل برخی از مورد علاقه ما مارک های مواد غذایی و فروشگاه های مواد غذایی, بیش از حد.

با COVID-19 داشتن اثرات طولانی مدت که ما هنوز حتی نمی تواند درک آن را به خوبی برای دیدن و شرکت های بزرگ پله به عقب و حتی بیشتر از آنها در حال حاضر انجام. (به خصوص با توجه به این دو بخش شده اند اضافه کار برای اطمینان خریداران دسترسی به ملزومات است.) زیرا ما می دانیم که بسیاری Kitchn خوانندگان (که شما!) احساس خوبی در مورد حمایت از برندها که در حال ساخت یک تفاوت ما تصمیم به فریاد در مورد آنها از یک مجازی پشت بام — با مقدار زیادی از فاصله اجتماعی.

بنابراین در اینجا می رود. ما به شما ارائه با یک لیست از برخی از این سخاوتمندانه ترین شرکت هایی که در حال دادن به حق در حال حاضر. این لیست هیچ وجه کامل. برخی از این شرکت ها انجام می دهند حتی بیش از آنچه در اینجا مشخص شده و بی شماری وجود دارد به دیگران کمک کردن بیش از حد. اجازه بدهید با یک نگاه.

مارک های مواد غذایی کمک به COVID-19 امداد

فروشگاه های مواد غذایی کمک به COVID-19 امداد

دیگر شرکت های بزرگ که شما مشغول به کار با و یا دیدن در جهان است ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im