آلتون براون 4-مواد تشکیل دهنده دستور غذا یک راه درخشان به استفاده از برنج مانده

چون سریع سفر به فروشگاه مواد غذایی امکان پذیر نیست در حال حاضر, همه ما تا به حال برای دریافت خلاق با آنچه که ما داشته باشد. باقی مانده از یک دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ شما خریداری برای شام ؟ به نوبه خود آن را به tacos. آن پوره سیب زمینی به سمت چپ بیش از شام ؟ آنها را تبدیل به پنکیک برای صبحانه! وجود دارد مقدار زیادی از ایده های درخشان در خارج وجود دارد — به خصوص در حال حاضر. به همین دلیل است که ما شاهد آلتون براون آخرین Instagram پست در مورد تبدیل برنج مانده ما تا به حال برای به اشتراک گذاشتن. آن را ممکن است یکی از خلاق ترین چیزهایی که ما دیده ایم در چند ماه گذشته.

در Instagram قهوه ای نشان می دهد که چگونه او تبدیل برنج مانده را در یک ظرف جدید با کمک یک زن و شوهر تخم مرغ است. این بافت در ترد برنج عناصر فارسی ته دیگ تعبیه شده تخم مرغ از shakshuka و تخم مرغ و برنج دسته کوچک موسیقی جاز از arroz con huevos. و آن را در واقع به نظر می رسد بسیار بزرگ است.

دستورالعمل نحوه آن را حق Instagram پست شما فقط نیاز به برخی از باقی مانده برنج دانه کوتاه در دست برخی از روغن چند تخم مرغ و furikake — ژاپنی ادویه است که معمولا ساخته شده از دانه کنجد جلبک دریایی خشک شده ماهی و شکر و نمک و MSG که باعث می شود همه چیز به خصوص برنج طعم بهتر. شما فقط گرم کردن برنج در ماهی تابه چدن با نفت و طبخ آن را روی حرارت متوسط “تا پایین چیپس و قهوه ای.” سپس شما را به چهار کمی divots در برنج بریزید و تخم مرغ ها را به پوشش آن را به طوری که آنها کوک “تا مجموعه” و شما به سادگی نجومی ظرف توسط آبپاش در برخی از furikake.

البته شما می توانید این را تغییر دهید به عنوان شما می خواهید — استفاده از کره و اضافه کردن کمی gochugaru برای کره ای طعم پرتاب در کمی زعفران و فلفل قرمز و سیر à la paella و یا حتی فقط برخی از همه چیز ادویه و بالای آن را با یک تکه lox. برنج و تخم مرغ یک تخته سنگ سفید. آلتون به شما داده شده است این ابزار به آن را خود شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>