آلتون براون صرفه جویی در زمان فوت و فن برای “برخورد” با یک هندوانه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Alton Brown کانال یوتیوب تبدیل شده است و باید برای افرادی که مایل به دریافت خلاق در آشپزخانه که دریافت آشپزی خود را آموزش و پرورش در قالب خود خوب می خورد سری یا کسانی که به سادگی می خواهید به یادگیری نوع هوشمند اما راهنمایی های عملی ساخته شده است که آلتون معروف است.

توسط “مقابله با” آلتون به معنی گرفتن پوست در یک ساده و تمیز. آن را ندارد با این حال نیاز به استفاده از یک ابزار غیر معمول (آیا شما انتظار می رود چیزی کمتر از او؟). شما ممکن است فکر آن سیم برش پنیر به عنوان یک uni-tasker ابزار یکی از آلتون آشپزخانه nemeses اما در اینجا او را نشان می دهد یک دوم برای استفاده از آن: با حذف این نوار اریب قسمت (چند پیچ او می گوید معمولی) او می تواند استفاده از آن را به پوست هندوانه.

در اینجا چیزی است که او می کند: برای اولین بار او برش هندوانه به دور با یک زن چاقو و سپس او کاهش یک تکه کوچک به هندوانه پوست او درج خود را در حال حاضر-barless پنیر-سیم برش را که در خلال و پس از آن می کشد در اطراف چرخ میوه به قطع کردن پوست.

در حالی که این به نظر می رسد قابل ملاحظه ای بیشتر از به سادگی با برش چرخ به قاچ و اجازه دادن به مردم در خوردن به پوست آن دارای چند مزیت است. این بدان معنی است که هیچ کس در این هندوانه پوست, بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای ترشی آنها که پاداش است. دوم: اگر شما بچه کوچک که بسیار خوب بدانند که در آن به جلوگیری از خوردن این مفید است. در نهایت اگر شما می خواهید به فقط انتخاب کنید تا تمام چرخ غول پیکر هندوانه و غذا از طریق آن به عنوان آلتون می کند در این ویدئو این است که تنها راه برای انجام این کار است.

سعی کنید یک دستور العمل: 20 مطلق بهترین راه برای خوردن هندوانه در تابستان امسال

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im