آلتون براون روش غیر معمول برای پخت و پز بهترین همبرگر همیشه

در آخرین Instagram, پست, Alton Brown قطره 15 دقیقه و 48 ثانیه از راست آشپزی دانش است. او نشستم با یک لیوان شیر

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399

در آخرین Instagram, پست, Alton Brown قطره 15 دقیقه و 48 ثانیه از راست آشپزی دانش است. او نشستم با یک لیوان شیر جو پانچ و پاسخ تمام سوالات است که مردم انداخت او را قبل از او به پایان رسید او کوکتل. در جایی مدفون در بین صحبت کردن در مورد او چگونه خواهد ساخت بیشتر با مرغ "کاسه ساز" چاپ و چگونه به limoncello در خانه او قطره در بهترین راه برای ایجاد یک برگر و این احتمالا چیزی شبیه به آنچه که شما ساخته شده است در آخر هفته گذشته.

"بهترین راه برای طبخ برگر ؟ کوره و یا کتری?" آلتون خوانده شده از صفحه نمایش پر از بیننده سوالات. اما او نمی دهد یا پاسخ ارائه شده به جای رفتن با ماهی تابه. "برگر فوق العاده روی حیله و تزویر," او توضیح می دهد که درست قبل از 11 دقیقه علامت Instagram تصویری. "آنها به مقدار زیادی از چربی است."

اما در واقع فراتر از ماهی تابه او یک پیشنهاد بیشتر: "سرخ patty." در وب سایت خود را, او می رود به جزئیات بیشتر گفت که اگر جهان در مورد پایان دادن به او را با آرامش راه رفتن به آشپزخانه و این چیزبرگر. آن را به شما روغن را در یک اجاق هلندی به 320°F, سپس یک کفگیر به چربی و استفاده از آن را به سر و صدا گوشت به patty. سپس شما خراش patty و طبخ آن را در گلدان برای یک دقیقه قبل از قرار دادن آن در همبرگر خود را.

آن را ممکن است به نظر می رسد پوچ یا زیاده اما او وعده داده است که به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و نفت بین 300°F و 325 درجه فارنهایت "این خواهد بود که سازمان ملل متحد چرب برگر شما همیشه لذت می برد." البته این بدان معنا نیست که شما نمی توانید دعوت آلتون به بعد کباب در فضای باز. "من قصد ندارم به نوبه خود یک گریل برگر" او می گوید: در Instagram post. "اما این راه ساده تر به ماهی تابه یا سرخ کردن آن است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de