Alyabiev قهرمان دو دوره المپیک بیاتلون - RT به زبان روسی - درگذشت

[ad_1] آناتولی آلیابیف قهرمان دو دوره المپیک در سن 71 سالگی درگذشت. این را سرویس مطبوعاتی اتحادیه بیاتلون رو

توسط DASTESALAMATT در 21 دی 1400
[ad_1]

آناتولی آلیابیف قهرمان دو دوره المپیک در سن 71 سالگی درگذشت. این را سرویس مطبوعاتی اتحادیه بیاتلون روسیه اعلام کرد. به گفته دوستان و آشنایان این ورزشکار، وی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

«این بیماری به کسی رحم نمی کند"

آناتولی آلیابیف، قهرمان دو دوره المپیک بیاتلون که در اوایل دسامبر تولد 70 سالگی خود را جشن گرفت، درگذشت. به گفته الکساندر تیخونوف قهرمان چهار دوره المپیک، آلیابیف پیشتر گفته بود که به ویروس کرونا مبتلا شده است.

"تراژدی. دوست خیلی صمیمی من سه روز پیش صحبت کردیم. تولیا گفت که به ویروس کرونا مبتلا شده است. او قول داد: «ایوانوویچ، نگران نباش. در روز 29 من مطمئناً در سالگرد شما با شما خواهم بود. "این نگهبان است!" او یک مرد بزرگ، شایسته را از دست داد. علیابیف افتخار یک افسر بود. متواضع بود. خیلی وقت بود که چنین حالتی نداشتم. این یک غم بزرگ است "، تیخونوف در مصاحبه ای برای پورتال قهرمانی اعتراف کرد.

همچنین در مورد موضوع

"یکی از مورد علاقه هواداران سامارا": فوتبالیست سابق "کریلیا سووتوف" کوبا در سن 43 سالگی درگذشت.

دنیس کوبا، فوتبالیست سابق "بال شوروی" درگذشت. پیش از این همسرش گفته بود که همسرش در بخش مراقبت های ویژه و در شرایط وخیم به سر می برد ...

مربی سابق تیم ملی بیاتلون روسیه آناتولی خوانتسف صحبت های قهرمان المپیک را تایید کرد. به گفته وی، آلیابیف 35 درصد آسیب ریه داشته است.

"این یک ضرر بزرگ برای بیاتلون ما است: برای آموزش نسل جوان در یک موسسه نظامی کار می کند. ما مردی را از دست دادیم که همیشه برای برقراری ارتباط باز بود، همیشه مستقیم صحبت می کرد، هیچ وقت حقه بازی نمی کرد. همنام دوگانه من، ما با هم رابطه خوبی داشتیم. متاسفانه این بیماری به کسی رحم نمی کند. به من گفتند کووید دارد، 35 درصد آسیب ریه دارد. شاید دیر اومدم لطفا در صورت بروز کوچکترین علائم به پزشک مراجعه کنید، واکسن بزنید، مخصوصاً هم سن و سالهای ما. حیف شد، "خوونسف در مصاحبه با اسپورت اکسپرس گفت.

دیمیتری واسیلیف، قهرمان دو دوره المپیک، به نوبه خود گفت که قبل از تعطیلات با آلیابیف صحبت کرده است - او سرفه شدیدی داشت که او را از صحبت کردن باز می داشت. در همان زمان، ابتدا آناتولی نیکولایویچ در یک بیمارستان روستایی بستری شد و تنها پس از آن آنها به شهر منتقل شدند.

"علت کرونا ویروس است. قبل از سال نو به او زنگ زدم، آنقدر سرفه کرد که نتوانست یک کلمه حرف بزند. به نظر می رسید که او این مورد را درمان کرده است، اما دوباره شروع کرد. به او پیشنهاد دادم که به بیمارستان برود، اما مطمئن بود که می‌خوابد و همه چیز تمام می‌شود. وقتی متوجه شدند که قطعا کووید است و بد است، او را به بیمارستان شهر بردند و در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دادند، اما نتوانستند او را نجات دهند. همسرش هم اکنون به دلیل کووید در بیمارستان بستری است. این دو پسر وظیفه تشییع جنازه را توسط خانواده و همچنین VIFK و فدراسیون بیاتلون در سن پترزبورگ بر عهده خواهند داشت. این متخصص گفت: این بسیار ناراحت کننده است.

همچنین این احتمال وجود دارد که علیابیف علیه ویروس کرونا واکسینه نشده باشد. این فرض را سرمربی سابق تیم ملی مردان روسیه ولادیمیر آلیکین بیان کرد که زیاد با آناتولی نیکولایویچ صحبت می کند.

"ما در سالگرد تولد او در دسامبر برای مدت طولانی با تولیا صحبت کردیم و بعد از آن تماس گرفتیم. همه چیز با او خوب بود، اما اکنون چنین خبر غم انگیزی آمد. مریض شدم رفتم بیمارستان. ریه ها، ذات الریه. من دقیق نمی دانم اما می گویند واکسن نزده است. ویروس کرونا ممکن است سلامت او را تحت تاثیر قرار داده باشد. برای آن مرد متاسفم، او مرد بسیار خوبی بود. با حرف بزرگ. چند سالی که با او در تیم بودیم، همیشه از هم حمایت می کردیم. ما به اندازه الکساندر تیخونف دوستان صمیمی نبودیم، اما من به راحتی می توانستم او را رفیق جنگی صدا کنم. تولیا مردی آرام، متعادل و صمیمی بود. یک باخت بزرگ برای بیاتلون جهانی. آلیکین گفت: برای نیکولایویچ متاسفم.

بسیاری از چنین افرادی الگو گرفته اند.»

آلیابیف بلافاصله به بیاتلون نیامد. پدرش چوب‌بر بود. با او، قهرمان آینده المپیک اغلب به شکار می رفت، جایی که گاهی اوقات یک تپانچه شلیک می کرد. پسر باید تا مدرسه اسکی می کرد: هشت کیلومتر رفت و برگشت. و در دوران تحصیل، آناتولی به بوکس علاقه مند شد و به سرعت به استاندارد دسته اول رسید.

آلیابیف در نهایت فقط در ارتش تصمیم به ورزش گرفت و در ابتدا اسکی را ترجیح داد. اما یک روز به طور تصادفی با ورزشکاران بیاتلند تمرین کردم. همانطور که قهرمان المپیک بعداً به یاد آورد، آن روز سرنوشت آینده او را از پیش تعیین کرد.

«یک ساعت بعد اجازه گرفتم تا عکس بگیرم. خیلی خوب معلوم شد - سه ضربه. سپس سرمربی SKA در ورزش های زمستانی واسیلی آفاناسیویچ خورونژی پیشنهاد کرد که به بیاتلون بروید: آنها می گویند که شما تمرین اسکی دارید و می توانید تیراندازی کنید.

بازی های المپیک 1980 در لیک پلاسید موفقیت آمیزی برای ورزشکاران دوگانه بود. ابتدا این ورزشکار شوروی در مسابقه 20 کیلومتری انفرادی طلا گرفت و فرانک اولریش از آلمان را تنها با 11 ثانیه شکست داد. ما فقط با یک ضربه تمیز توانستیم پیروزی را حفظ کنیم. در عین حال، طبق خاطرات آلیابیف، آخرین ضربه برای او بسیار سخت بود.

"در راه آخرین خط آتش، ذخیره ما، الکسی اوشاکوف، که با هم دویدند، فریاد زد که اگر بدون پاس به "صفر" شلیک کنم، پس من اولین هستم. و حالا چهار ضربه اول دقیق هستند، اما پنجمی، احساس می کنم، نمی توانم. اتفاقاً او مستقیم شلیک می کرد. تفنگ می لرزد، من تمام می لرزم. من معمولاً 40-45 ثانیه را برای پنج تیر صرف می کردم و اکنون دقیقه دوم تمام شده است و من فقط نمی توانم این لرز ناگوار را آرام کنم و آخرین شلیک را بزنم - نمی توانم تفنگ را متوقف کنم. من همیشه می ترسیدم که ماشه را در زمان نامناسبی بکشم - انگشتم روی آن بود و تلاش بسیار کمی برای شلیک لازم بود. اما به نحوی توانستم جمع شوم و به هدف ضربه بزنم.

یک روز بعد، این ورزشکار در مسابقه 10 کیلومتری برنز گرفت، جایی که همان اولریش پیروزی را جشن گرفت، که توانست از همه رقبا پیشی بگیرد. آخرین نوع برنامه بیاتلون، رله 4 × 7.5 کیلومتر بود. آلیابیف با برتری 39 ثانیه بر تیم ملی جمهوری دموکراتیک آلمان در آخرین مرحله دوید. با این حال حریف استیج، روش آلمانی، سرعت فوق العاده ای از خود نشان داد و توانست اختلاف را در تیراندازی اول کاهش دهد. همه چیز در ضربه دوم مشخص شد - رسچ یک بار از دست داد و آلیابیف دقیق بود و پیروزی را برای تیم ملی اتحاد جماهیر شوروی به ارمغان آورد.

همچنین در مورد موضوع

یوری ولاسوف، تونی اسپوزیتو و گرد مولر: کسانی که دنیای ورزش در سال 2021 از دست دادند

در سال 2021 بسیاری از نمایندگان برجسته دنیای ورزش رفتند. صاحب توپ طلا و یکی از بزرگترین ...

متأسفانه این المپیک آخرین بازی برای ورزشکاران دوگانه بود. در جام جهانی فنلاند، آناتولی نیکولایویچ با تب رله را اجرا کرد. پس از معاینه در لنینگراد، معلوم شد که او در پاهایش ذات الریه دارد. این ورزشکار یک ماه را در بیمارستان گذراند. همانطور که Alyabiev بعدها توضیح داد، پس از ترخیص سیستم ایمنی بدن او ضعیف شد و خطر سرماخوردگی وجود داشت.

وی گفت: تا المپیک 1984 برای تیم ملی بازی کردم و دو هفته قبل از آن بیماری ذات الریه شروع شد و مجبور شدم ورزش بزرگ را ترک کنم.

آلیابیف پس از پایان دوران ورزشی خود شروع به تمرین کرد. او در آماده سازی تیم ملی روسیه برای بازی های المپیک شرکت کرد و تعداد زیادی از ورزشکاران را پرورش داد. به گفته قهرمان سه بار جهان ماکسیم چودوف ، بسیاری از او هم در رفتار و هم در ورزش الگو گرفتند.

«چنین نسلی سعی می کنند همه چیز را خودشان بیرون بیاورند. سخت شدن جدی است. به خانواده و دوستان آناتولی نیکولایویچ تسلیت می گویم. من این شانس را داشتم که با او ارتباط برقرار کنم و در رویدادهای ورزشی از هم جدا شوم. زمانی که تازه شروع کردم از من حمایت کرد و گفت: "ماکسیم، تو موفق خواهی شد! شما خیلی متمرکز هستید. «من از او به عنوان یک مرد شایسته، حرفه ای در رشته خود یاد می کنم. Pleiades این نسل کار بزرگی را در پی ریزی پایه های ورزش روسیه انجام دادند. بسیاری از این گونه افراد و رفتار و نگرش به ورزش و نجابت الگو گرفتند. آناتولی نیکولایویچ فقط یک مرد منحصر به فرد است. این یک ضرر برای ورزش روسیه است. از چنین گوروهایی باید هر روز چیزی نقاشی کنید. واضح است که در حال حاضر روش های جدیدی وجود دارد، اما دانش اولیه و تجربه گسترده را هرگز نمی توان رد کرد. چودوف گفت: او در زمان اشتباه رفت.

مفسر مشهور روسی دیمیتری گوبرنیف معتقد است که با آلیابیف بود که بیاتلون برای او آغاز شد.

زمانی که من به عنوان یک تماشاگر پیروزی های او را در لیک پلاسید تماشا کردم. او دوست صمیمی من بود و همیشه از من حمایت می کرد. آلیابیف در تاریخ جانبازان همیشه موضع متعادلی گرفته است. او یک سرباز بود، یک معلم. من وحشت زده و شوکه شده ام. داره گریه میکنه این یک ضرر بزرگ برای من است. در لیک پلاسید، او واقعا یک ستاره راک واقعی بود. من در حالت بسیار غمگینی هستم. دسامبر تماس گرفت، او 70 ساله شد، در شب سال نو تماس گرفت. عمو تولیا، چطوری؟ "گوبرنیف گفت.

(تابع (d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName (s)[0]; اگر (d.getElementById (id)) بازگشت; js = d.createElement (s); js.id = شناسه; js.src = "//connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.8"; fjs.parentNode.insertBefore (js، fjs); } (document, 'script', 'facebook-jssdk'));


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب