ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما همه باید یک راز آشغال کشو در خانه. شما می دانید که شما محل ذخیره عجیب به شکل اشیاء یا چیزهایی که اصلا کاملا مناسب در هر نقطه دیگری است. و اگر شما را دوست دارم پخت و پز — بازی و اسباب بازی مانند حواله سیر پرس و mandolines — هر کشو آشپزخانه می تواند شبیه به یک کشو های ناخواسته. اما خان درون لوله تفنگ در سراسر تلاش برای پیدا کردن یک قاشق یا کفگیر میان تیز تیز اشیاء می تواند خسته کننده و خطرناک است به همین دلیل است که آن را یک ایده خوب برای دریافت درهم و برهمی است که سازمان یافته است. را وارد کنید: Bambusi مجموعه ای از چهار کشو بامبو تقسیم است که باید بیش از 1200 آمازون, بررسی جامد 5 ستاره امتیاز و در فروش در حال حاضر برای $35 (به طور معمول $60).

فکر می کنم از این تقسیم مانند پرگار تقسیم اتاق اما برای ظروف کشو. فقط آنها را پاپ در و خودتان را به همان اندازه و یا به عنوان کمی فضای ذخیره سازی به عنوان شما نیاز دارید برای هر مورد خاص. و در حالی که بامبو به طور کلی مواد سبک تر این تقسیم هستند به اندازه کافی محکم به مقاومت در برابر خود را در کشو را ثابت jostling و کوبیدن. آنها فقط مانند تنش میله های داخلی با چشمه برگزاری آنها را در محل. “نه budged از آنها نصب شد” می نویسد: یک مشتری راضی.

در واقع آنها آنقدر محکم است که شما می توانید با نصب یکی در بالای دیگر به حداکثر رساندن فضای خود را اگر شما عمیق زیر شلواری, به عنوان یک منتقد اشاره کرد: “من تصمیم گرفتم به پشته دو تقسیم بر بالای یکدیگر به طوری که من می توانید استفاده بیشتر از فضای عمودی. آن را بسیار خوب کار می کند!” بنابراین خوب است که بسیاری از مشتریان با بیحوصلگی حرف زدن که تقسیم نگاه “ساخته شده است.” اما البته آنها نیست — که بدان معنی است که آنها پاپ برای تمیز کردن آسان و به اندازه کافی همه کاره برای استفاده در فضاهای مختلف به عنوان نیازهای خود را تغییر دهید. چند مشتریان آنها را مورد استفاده برای ایجاد باریک ستون غلاف قهوه و چای, کیسه, corraling هرج و مرج بر روی قفسه ها و حتی سازماندهی ملزومات در اتاق رختشویی. در واقع آنها مناسب برای آشغال زیر شلواری از همه اشکال و اندازه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im