مطلق راهنمای کاربر جدید به روشنایی یک کوره زغال چوب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ذغال سنگ ذغال سنگ کوره در تحت اللفظی trial-با-آتش آموزش شما می توانید همه چیز شما نیاز به یادگیری در مورد پخت و پز بیش از یک آتش سوزی. اولین گام ؟ روشنایی زغال چوب. در اینجا من راه رفتن را از طریق دو راه به نور ذغال را برای گریل و نحوه خاموش کردن آتش با خیال راحت پس از پخت و پز است که گفت و انجام می شود.

چه نوع از ذغال برای کباب کردن?

زغال چوب است که شده است به آرامی سوخته در پایین اکسیژن محیط زیست است. در سوپر مارکت شما به طور کلی پیدا کردن آن را در دو شکل: خاک زغال قالبی و توده زغال چوب. توده زغال چوب است که اغلب تبلیغ به عنوان بهترین انتخاب به دلیل آن را ایجاد خاکستر کمتر از خاک زغال قالبی. اما خاک زغال قالبی ساده تر برای اندازه گیری و به نور و بر خلاف منابع است که می گویند آنها پر از پرکننده ترین تراشه فقط توده زغال چوب با آرد ذرت. بهترین ذغال برای کباب است هر چه به آسانی در دسترس شما — حتی BBQ قهرمان فقط خرید هر چه در فروش.

چگونه به استفاده از یک دودکش استارت خود را به نور کوره زغال چوب

چگونه می توانم نور زغال چوب بدون دودکش استارت?

به یاد داشته باشید زمانی که پدر و مادر خود را فقط مجموعه ای از کل یک کیسه از قالبها در آتش در دریاچه اردوگاه? خوب است که در مورد به عنوان حداقل زغال چوب نور می شود. شما فقط نیاز به برخی از کاغذ و کمی سوخت و زغال چوب.

با خیال راحت خاموش ذغال آتش

زغال چوب باقی می ماند و می تواند پنهان embers قوی به اندازه کافی برای شروع یک آتش تا 24 ساعت پس از پخت و پز, پس از آن واقعا مهم است به دقت نزدیک کردن آتش است. هنگامی که شما انجام می شود, پخت و پز, بستن تمام منافذ — بالا و پایین — در کوره. سپس اسپری زغال چوب با آب و استفاده طولانی انبرک به هم بزنید و خاموش کردن آتش. پوشش کوره محکم با درب و اجازه دهید آن را سرد برای چند ساعت قبل از حرکت و یا ذخیره سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>